Timeframe Software Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Timeframe Software Sp. z o.o.

koner 2014-01-31 03:50:24
Kilka słów o sposobie przeprowadzania rekrutacji: jak dla mnie firma niepoważna, co mogę poprzeć kilkoma argumentami.
Po pierwsze - przyszedłem na rozmowę o ustalonej godzinie (pal licho, że nie wiedziałem czy, aby na pewno dobrze trafiłem bo 0 jakiejkolwiek informacji, że ta firma to ta firma) i Pani, która siedziała za biurkiem musiała biegać i szukać kogoś kto przeprowadzi "rozmowę", bo "koleżanka jeszcze nie przyszła" (moje odczucie, że pobiegła kogoś szukać, co do koleżanki to smutna rzeczywistość).
Poczekałem sobie parę minut w jakimś pomieszczonku po czym przyszedł do mnie "Pan Rekruter" - tylko tak mogę go określić, bo niestety do tej pory nie wiem czy rozmawiałem z panem konserwatorem czy z szeregowym programistą czy z team leadem, PMem, albo może w ogóle z właścicielem. Łatwiej byłoby, gdyby po prostu się przedstawił, a nie patrzył na mnie jak na stary spaw...
Cała rozmowa na poziomie miernym (i to naciągając) - sprowadzała się ona do tego, że ja poopowiadałem co robiłem wcześniej, w jakich technologiach, w jakich metodologiach, a później dowiedziałem się kilku pierdółek, które nijak przybliżyły mi projekt od strony technicznej a jedynie od strony funkcjonalnej. Trochę ciągnąłem za język, ale ileż można.
No i na koniec wisienka na torcie - pytam kiedy można spodziewać się wyniku rekrutacji, na co Pan Rekruter stwierdził, że "zazwyczaj dajemy znać do tygodnia, ale, że mamy duży przemiał ludzi to jeśli się nie zdecydujemy to nie odpowiadamy" - jak można potencjalnemu pracownikowi coś takiego powiedzieć, jak dla mnie za grosz profesjonalizmu, poczułem się jak zło konieczne i niepotrzebna strata czasu dla Pana Rekrutera. W tym momencie podjąłem decyzję, że z taką firmą nie chciałbym współpracować.

Podsumowując - 20 minut rozmowy bez nawet cienia pogadanki typowo technicznej sprawdzającej umiejętności kandydata absolutnie mnie nie przekonuje. Dodatkowo uważanie siebie za łaskawcę, który daje znać tylko "wybranym" nie jest okej w stosunku do kandydata, który tak jak ja przykłada uwagę do jakiej firmy wysyła CV. Po tej firmie pozostaje ogromny niesmak już po samej rozmowie, krótko strata czasu.
kolejny 2014-07-01 13:00:27
Byłem na rozmowie w Owej firmie , w przeciwieństwie do @koner Pani szybko znalazła osoby odpowiedzialne za rekrutację. Dwie osoby uczestniczyły w rozmowie.
Początkowo zostałem poinformowany standardowo czym zajmuje się firma . Później druga osoba zaczęła zadawać pytania ściśle związane z tym co miałem wpisane w CV pytania bardzo proste na poziomie szkoły średniej bardzo logiczne ale czymś trzeba zweryfikować czy to co wpisane w CV to prawda czy fikcja.
Krótki test SQL i pogawędka o pracy . Ogólnie miła atmosfera bardzo luźni choć widać poważni pracownicy (rekrutenci, innych nie mogę ocenić)

Odnośnie lokalizacji firmy. Jóź w kontakcie mailowym Pani zaznaczyła żeby wjeżdżać przez bramę wjazdowa na posesję. A po podglądzie w google Street wiew wiesz co i jak. Choć faktycznie mogła być choć mała tabliczka z nazwą firmy .

Z tego co zauważyłem w firmie jest młody zespół, kilku-kilkunastu osobowy. Praca wydaje się dość prosta ale widać że zespół liczy na zaangażowanie, a to plus. . Krótko Ciekawa propozycja na zmianę pracy.
łukasz 2016-04-04 09:37:41
Teraz można spróbować swoich sił w rekrutacji na stanowisko programisty ASP.NET w Krakowie. Ciekawa oferta. Trzeba Znajomość środowiska.NET i umiejętność programowania C#.
Zostaw swoją opinię o Timeframe Software Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Timeframe Software Sp. z o.o.