Komax 9 Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Komax 9 Sp. z o.o.

COOL 2013-05-07 00:30:17
Broń cie Panie Boże tam pracować.!!! Chyba że ktoś lubi prace za grosze dla [usunięte przez moderatora] .który opowiada niestworzone rzeczy.[usunięte przez moderatora] r..
edek 2014-01-10 00:02:47
Jak sie zatrudnisz to bedziesz wiedział.
Lepiej do biedronki, te same zarobki przynajmniej nie obiecują ze bedzie lepeiej haha
krok 2016-04-23 11:39:10
według mnie nie masz racji @edek, firma zapewnia stabilne zatrudnienie co w dzisiejszym świecie jest bardzo ważne, a pensje są wyższe od tych w miejscu, które wymieniłeś... poza tym jak ktoś chce pracować, to będzie pracować, trzeba umieć docenić to, że się ma na to szanse.
Niedozdarcia 2016-11-13 20:57:40
Misiu Pysiu Dyrektorku, hmm prawa reko, chyba sam piszesz sobie ten komentarz?! Ze stu procentowa pewnoscia stwierdzam, iz na dzien dzisiejszy w Biedronce na poczatek dostane wieksza pensje niz w Firmie Komax 9. Jesli ktos lubi poswiecac sie pracy i ciezko harowac za grosze, to zapraszam. Ja tez moge zagwarantowac panu prezesowi stabilne zatrudnienie za grosze ale czasy sie zmienily i dziesiejszy rynek pracy jest rynkiem pracownika a nie pracodawcy. Mnie interesuje godna wyplata za ciezka prace oraz SPRAWIEDLIWA PREMIA a nie ochlapy spadajace z panskiego stolu!Nie dajcie sie zwiesc obietnicom zlotych gor bo prawda jest taka ze nigdy nie dostaniecie sprawiedliwej wyplaty...
Zostaw swoją opinię o Komax 9 Sp. z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komax 9 Sp. z o.o.