Opinie o Drtusz Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Drtusz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Drtusz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drtusz Sp. z o.o. w Białystok

Kasia Nowy wpis

Bardzo polecam, miło wspominam rozmowę rekrutacyjną.

Andrzej Nowy wpis

Chcę zarobić na czesne. Zatrudniają na część etatu? Miałbym blisko.

Ala Nowy wpis
@Andrzej

Mają aktualnie otwarte rekrutacje, podeślij swoje CV.

Klient

Firma straciła wiarygodność. Kupiłem ORYGINALNY toner, który był wadliwy, co potwierdził autoryzowany serwis drukarki. Złożyłem reklamację, brak chęci wyjaśnienia sprawy. straciłem ponad 600 zł i mnóstwo czasu na telefony i maile. Moje sugestie dla Dr Tusz Sp. z o.o.: rozpatrzyć reklamację i pozytywnie podchodzić do klienta.

klient Nowy wpis
@Klient

Też tak miałem.. niestety tak działają. Nie warto kupować.

Lidia

Widzę że nie odzywają się po rozmowie rekrutacyjnej z odpowiedzią. Słabe no ale niestety często tak jest. A czy jest tu ktoś kto przeszedł rozmowę pomyślnie i wie jak teraz wygląda praca w tej firmie? Jakie warunki w ogóle proponują na początek?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Drtusz Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Po rozmowie rekrutacyjnej nie było żadnej odpowiedzi zwrotnej....

Jak długo czekaliście na odzew z Dr Tusz Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Nata

Czy ktoś wie po jakim czasie firma daje odpowiedź od rozmowy rekrutacyjnej?

slabo

Niestety, oczywiście niestety dla firmy. [usunięte przez moderatora] ma tyle mózgu co ubrania na sobie, czyli nie wiele. Chyba poluje na męża. Zero kompetencji. Nie potrafią zrobić dwóch prostych rzeczy. ŻENADA. odradzam wszystkim swoim znajomym.

Zadowolony klient
@slabo

Ciesz się, że za oglądanie kobiecego piękna, nic nie musisz płacić... ;-))) Jestem zadowolony z tuszu, który w tej firmie kupuję i miłą obsługę. Nie opisałeś problemu, lecz wskazałeś na swoje kompleksy.

Mon

Powiedzcie mi czy jest szansa na jakieś nowe ogłoszenia w maju?

Klient

Nie zgadzam się do końca z tą opinią. Owszem mężczyźni pracujący w \"Dr Tusz\" przy ul. Wyszyńskiego w Białymstoku grzecznie obsługują swoich klientów, lecz NIESTETY NIE MOŻNA TEGO SAMEGO POWIEDZIEĆ o długowłosej [usunięte przez moderatora]. Po oczach widać widać, że to [usunięte przez moderatora]. Nie potrafi grzecznie się odezwać. Sprawia wrażenie zafochanej i niezadowolonej z pracy. Jest arogancka, beszczelna i wyniosła. Z uwagi na jej mało profesjonalną postawę względem klienta zaprzestałem korzystania z usług firmy \"Dr Tusz\" zarówno prywatnie jak i służbowo. Radzę właścicielowi zastanowić się nad tym czy warto kogoś takiego trzymać w firmie. Klientów firmie nie przybędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Drtusz Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Drtusz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drtusz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Drtusz Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wyszyńskiego 2 lok. 75
    15-888 Białystok