Dr Tusz Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Dr Tusz Sp. z o.o.

Klient 2011-12-24 15:13:37
Nie zgadzam się do końca z tą opinią.
Owszem mężczyźni pracujący w \"Dr Tusz\" przy ul. Wyszyńskiego w Białymstoku grzecznie obsługują swoich klientów, lecz NIESTETY NIE MOŻNA TEGO SAMEGO POWIEDZIEĆ o długowłosej [usunięte przez moderatora]. Po oczach widać widać, że to [usunięte przez moderatora]. Nie potrafi grzecznie się odezwać. Sprawia wrażenie zafochanej i niezadowolonej z pracy.
Jest arogancka, beszczelna i wyniosła. Z uwagi na jej mało profesjonalną postawę względem klienta zaprzestałem korzystania z usług firmy
\"Dr Tusz\" zarówno prywatnie jak i służbowo.

Radzę właścicielowi zastanowić się nad tym czy warto kogoś takiego trzymać w firmie. Klientów firmie nie przybędzie.
slabo 2013-07-16 11:21:20
Niestety, oczywiście niestety dla firmy. [usunięte przez moderatora] ma tyle mózgu co ubrania na sobie, czyli nie wiele. Chyba poluje na męża. Zero kompetencji. Nie potrafią zrobić dwóch prostych rzeczy. ŻENADA. odradzam wszystkim swoim znajomym.
Mon 2016-04-22 10:35:34
Powiedzcie mi czy jest szansa na jakieś nowe ogłoszenia w maju?
Zostaw swoją opinię o Dr Tusz Sp. z o.o. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr Tusz Sp. z o.o.