brak logo

Blasc Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Blasc Sp. z o.o.

laptop 2014-07-09 10:15
Najgorszy serwis komputerowy z jakim miałem kiedykolwiek doczynienia. Kontakt bardzo utrudniony, nie można się dodzwonić, uzyskać informacji o stanie naprawy, status naprawy aktualizowany na "oczekuje na decyzje klienta" gdzie przez 24h nie otrzymuje żadnych zapytań (dopiero po moim kontakcie!). Ogólnie omijajcie szerokim łukiem
4
Łukasz 2014-11-06 09:25
Sam serwis w porządku, ale Pan który odbiera telefony to totalny cham i prostak. Wydziera się na klienta jakby miał pretensje o to, że w ogóle zadzwoniłem.
Niezadowolony 2016-04-19 12:45
Uwaga naciągacze!!!
Zdecydowanie nie polecam tej firm. Zgłosiłem się do nich z drukarką Brother, oczywiście z ważną gwarancją i dowodem zakupu (współczuję firmie Brother posiadania takiego "partnera" serwisowego). Wydanie "ekspertyzy" zajęło 2 tygodnie. Serwis stwierdził, że doszło do uszkodzenia głowicy drukującej i odmówił naprawy w ramach gwarancji. W zamian zaproponowali odpłatną wymianę głowicy za niemal 700zł.... Zaznaczę tylko, że cena nowej drukarki to 835zł.
Drukarkę zaniosłem do innego niezależnego serwisu, gdzie okazało się że przyczyną było zaschnięcie jednego z barwników, który jest najrzadziej przeze mnie wykorzystywany. Koszt czyszczenia 20zł - drukarka działa bez zarzutu.
Jacek 2016-05-12 15:50
Co do opinii " Niezadowolonego"

Też na początku byłem wściekły po otrzymaniu ekspertyzy od serwisu Blasc rok temu, miałem problem bardzo podobny a koszt nowej głowicy mnie tylko dobił, zrezygnowałem z naprawy i oddałem też do innego serwisu z tym że ja zapłaciłem 50 zł tam mi wytłumaczyli uczciwie o co chodzi o czym jestem dobrym przykładem otóż takie zwykłe czyszczenie problemów z głowicą to ruletka jak się uda to super jednak po pewnym czasie problemy mogą wrócić dlatego też serwisy autoryzowane podchodzą do tego "modułowo" czyli wymiana na nową część na którą jest gwarancja ( tak, tak i używanie oryginałów) itd itp

Mi drukarka po takim czyszczeniu padła i nawet mój serwis stwierdził że to trup albo wymienię całą część albo śmietnik

I tak trochę zmieniłem zdanie o tym wszystkim, Blasc odesłał bez kosztów urządzenie a też nie przeprowadził na siłę naprawy. Może nie stałem się jakimś zwolennikiem tej firmy ale już nie mam myśli obrzucania ich błotem
2
fabek 2016-05-16 22:46
ja nigdy problemów z firmą nie miałem, obsługa klienta jak i same usługi wykonane był zawsze bezproblemowo
2
major 2017-02-02 20:29
Serwis drukarek -SUPER- polecam. Fachowa naprawa, serwisant od razu zlokalizował uszkodzenie (w inny serwisie chcieli wymienić pół drukarki).
1
Iwona 2017-04-07 13:40
Pracujesz w Blasc? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?
Były 2017-04-07 20:15
Jak chcesz pracować w Blascu to musisz wiedzieć ze :

1. Nie ma szkolen, twoja wiedza opiera się na Google
2. Pieniazki niskie
3. Każdy jest mily ale jak będziesz mieć problem jesteś z tym sam
4. Obiecuja ci na rozmowie zloto a jesteś w g...

Ale do plusow trzeba zaliczyć
1. Dobra atmosfera - jak wszystko jest ok
2. Dogadzasz sie z przelozonymi co do wolnych jak potrzebujesz
3. Sa baaaardzo nieliczni którzy ci pomoga ale po cichu aby kierownictwo sie nie dowiedzialo

To jest praca na chwile, wakacje ? nie planuj przyszłości bo i tak awansu nie dostaniesz ( nie ma takich tam ) i sie nie dorobisz, w CV tylko będzie dobrze wygladac ze pracowales w tej firmie ( uwaga! nie ma tram prawie kobiet)
mbrusster 2017-04-21 21:13
Jestem pod wrażeniem, fantastyczna obsługa i serwis, szybko, profesjonalnie pod każdym względem, polecam!
Zostaw swoją opinię o Blasc Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blasc Sp. z o.o.