Megabajt Sp. z o.o. Magazyn Pruszków

Pruszków

Opinie o Megabajt Sp. z o.o. Magazyn Pruszków

admin 2015-08-10 20:21:09
Czy dobrze współpracowało Ci się z firmą Megabajt Sp. z o.o. Magazyn Pruszków? Wypowiedz się na naszym forum.
byly pracownik 2017-01-12 12:21:29
Pisze o oddziale w Błoniu bo firma wyniosla sie z Pruszkowa wiele lat temu. Niestety moja opinia o magazynie w Błoniu jest tragiczna. Praca odpowiednia tylko dla studenciaków którzy szukaja roboty na chwile i za grosze. Starzy pracownicy - głównie starzy kawalerowie lub niedorajdy życiowe dla których ta robota jest szczytem mozliwosci lub tak jak napisalem wyzej studenciaki na chwile. Układy, podpiepdzielanie i lizanie czterch liter to codzienność.

Zastanawiam sie ile kilometrów laski trzeba pociagnąc zeby dostać normalna umowe o prace? Jesli ktos wie niech napisze :D .

Uwazajcie na "pieknego" Borysa i kierownika Roberta. Starszne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Omijać szerokim łukiem.
Zostaw swoją opinię o Megabajt Sp. z o.o. Magazyn Pruszków - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megabajt Sp. z o.o. Magazyn Pruszków