Impakt Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Impakt Sp. z o.o.

Ciekawysiek 2014-05-23 10:47:36
Witam,
od jakiegoś czasu przymierzam się do zmiany pracy, i w związku z tym, dość regularnie przeglądałem różne oferty pracy. W przeciągu ostatnich paru mc oferty pracy dla programistów z tej firmy dość często się pojawiały. Zastanawia mnie to trochę ponieważ, albo się tak intensywnie rozwijają, że potrzebują nowych ludzi, albo zatrudniają na okres próbny i "do widzenia" i szukają nowych naiwnych, albo jeszcze inaczej - tworzą sobie bazę CV na "potem". Niestety te ostatnie podejście jest dość często praktykowane przez firmy i stąd moje zakłopotanie czy wysyłać CV czy nie?
Ma ktoś wiedzę na ten temat?
Pozdrawiam, Ciekawysiek
Programista 2014-05-23 12:53:51
Wysyłaj, pracuje tam ok 10 programistów, są duże projekty i dlatego firma wciąż szuka ludzi do pracy. Jeżeli jesteś dobry to nie musisz się obawiać o przyszłość.
ania 2016-04-13 14:06:36
Czesc a czy ktos moze sie wypowiedziec na temat stanowisko asysten w dziale zakupow? widze, ze jest ogloszenie, ale sie troche waham o moj angielski jelzi w zakresie obowiazkow jest opisywanie produktow ;/
oan 2016-05-21 21:24:30
ania, cóż - myślę, że jakby cię polubili i stwierdzili że nadajesz się do tej pracy to mogliby zasponsorować jakiś kurs angielskiego
Zostaw swoją opinię o Impakt Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impakt Sp. z o.o.