Impakt Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Impakt Sp. z o.o.

Ciekawysiek 2014-05-23 10:47
Witam,
od jakiegoś czasu przymierzam się do zmiany pracy, i w związku z tym, dość regularnie przeglądałem różne oferty pracy. W przeciągu ostatnich paru mc oferty pracy dla programistów z tej firmy dość często się pojawiały. Zastanawia mnie to trochę ponieważ, albo się tak intensywnie rozwijają, że potrzebują nowych ludzi, albo zatrudniają na okres próbny i "do widzenia" i szukają nowych naiwnych, albo jeszcze inaczej - tworzą sobie bazę CV na "potem". Niestety te ostatnie podejście jest dość często praktykowane przez firmy i stąd moje zakłopotanie czy wysyłać CV czy nie?
Ma ktoś wiedzę na ten temat?
Pozdrawiam, Ciekawysiek
Programista 2014-05-23 12:53
Wysyłaj, pracuje tam ok 10 programistów, są duże projekty i dlatego firma wciąż szuka ludzi do pracy. Jeżeli jesteś dobry to nie musisz się obawiać o przyszłość.
ania 2016-04-13 14:06
Czesc a czy ktos moze sie wypowiedziec na temat stanowisko asysten w dziale zakupow? widze, ze jest ogloszenie, ale sie troche waham o moj angielski jelzi w zakresie obowiazkow jest opisywanie produktow ;/
oan 2016-05-21 21:24
ania, cóż - myślę, że jakby cię polubili i stwierdzili że nadajesz się do tej pracy to mogliby zasponsorować jakiś kurs angielskiego
Janusz 2017-03-31 10:51
Hej, szukam pracy jako programista SQL. Czy firma potrzebuje takich programistów? Jakie są widełki zarobków? Czy atmosfera w pracy jest OK?
Iwona 2017-04-28 12:06
@Janusz na stronie internetowej Impakt można obecnie znaleźć ofertę pracy dla programisty.
Wymagania to:
Znajomość języka SQL i umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych
Znajomość dowolnego języka programowania (mile widziane C, Java, Pascal, VBasic)
Wykształcenie informatyczne
Zamierzasz aplikować? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak w firmie wygląda proces rekrutacyjny.
CzesławNiewiem 2017-05-11 16:24
Witam, czy ktoś orientuję się jak wygląda praca magazyniera ? Głównie chodzi o zarobki oraz szanse rozwoju.
Pozdrawiam
Iwona 2017-07-14 13:38
@CzesławNiewiem
zdecydowałeś się aplikować na to stanowisko? Obecnie również poszukiwani są kandydaci na magazyniera. Jeśli udało Ci się dowiedzieć coś więcej lub jeśli udało Ci się dostać do firmy, to chętnie dowiemy o Twoich pierwszych wrażeniach oraz o tym jak Ty oceniasz Impakt jako pracodawcę.
Zostaw swoją opinię o Impakt Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impakt Sp. z o.o.