Centerit Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Centerit Sp. z o.o.

Predator 2011-12-31 19:36:39
Napiszcie skąd taka ocena? Pracowałeś tam? Ciekawi mnie Twoja opinia gdyż kiedyś byłem tam na rozmowie z dwoma gościami i powiem szczerze, że jeden mi przypadł do gustu bo wiedział o czym mówi (chyba jakiś kieorownik), natomiast firma mało prestiżowa, chyba nie do końca wiedzą co robić aby się rozwijać
jojo 2012-05-05 11:54:18
Szef firmy Centrit, to gość który szanuje pracowników i klientów. Nie zachowuje sie jak typowy kapitalistam ktory myśli tylko jak \\\"wycisnąć pracownika jak cytrynę \\\" , ale jest partnerem w rozmowie i działaniu.Malo dziś takich ludzi....... Szkoda , że mój szef jest despotą [usunięte przez moderatora]
monter 2015-03-09 22:28:15
Firma ok, bałagan ogólny, ale kontrolowany w miarę przez Prezesa bo kierownicy>??? Szkoda gadać. Dyrektorek siedzi razem ze swoimi handlowcami, i tylko on tam pracuje i cokolwiek robi. Nie wiem dlaczego tam pracuje... Polecam jako pracę przejściową.
M 2015-10-08 13:43:03
Witam serdecznie
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Centerit Sp. z o.o. po prostu zadzwoń (usunięte przez administratora),, bardzo chętnie się spotkam i porozmawiam.
Dziękuję wszystkim za opinie o firmie, są dla mnie bardzo ważne.
Pozdrawiam
(usunięte przez administratora), - nazywany czasami Prezesem :)
monter 2016-03-08 22:13:49
nikt" mam wrażenie że pracujesz w tej firmie i ściemniasz. Najpierw piszesz że pracownicy zmienili swoje podejście i od razu jest lepiej (co sugeruje że pracujesz tam), a potem piszesz że szukasz pracy, po czym stwierdzasz, że zachęciły CIę zarobki. A niby skąd wiesz jakie zarobki będą w tej firmie? Sam tam pracowałem i mam wrażenie, że połowę tych wpisów pisze szef firmy, który próbuje podreperować opinie na Gowork-u, gdzie nie zagląda prawie nikt. Jakbym nie miał powiadomień, to pewnie bym nie sprawdzał. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Ocena po 2 latach nieobecności w miarę dobra.
jurek 2016-05-20 13:15:41
to moze powiesz ile można zarobic na stanwosiku montera, czy płacą za godzinę czy stałe mieiseczne wynagrodzenie? Ja mam dosiwadczenie przy montażu lini telefonicznych.
Zostaw swoją opinię o Centerit Sp. z o.o. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centerit Sp. z o.o.