Eurocast Sp. z o.o.

Opinie o Eurocast Sp. z o.o.

???

Czy to potwierdzone info, że główny szef magazynów i zakupów odchodzi, ktoś coś wie?

poinformowany
@???

tak mówią

amm

Potrzebuje. Budują hale i będą wstawiać maszyny do folii - tak mi powiedzieli na rozmowie kwalifikacyjnej. Na rozmowie zaprowadzili meni na produkcję abym zobaczył jak to wygląda i czy mi się podoba. Wygląda całkiem ciekawie. Ale zobaczymy jak się bedzie pracowało.

ByłyPracownik

kamil 2016-10-09 14:34 @Paweł - 2016-10-09 13:39 latem na CPP jest gorąco, ale nie przekracza 35 stopni. Na innych halach chłodniej Hahahahahahahahaha latem na CPP jest co najmniej 40, a co dopiero przy głowicy ...

MozeMagazynier

A może ktoś wypowiedzieć się troszkę mniej "oficjalnie"? Nie chcę tracić Waszego i mojego czasu na rozmowę kwalifikacyjną, wolałbym wiedzieć jak to wygląda naprawdę, a nie z "gadki"... Pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eurocast Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
MozeMagazynier

Zastanawiam się nad podjęciem pracy na magazynie... Może ktoś coś więcej na ten temat powiedzieć? Jak to wygląda tak naprawdę i jakie są zarobki na rękę (zakładając, że nic się po drodze nie zepsuje) :P Dodam, że mam kilkuletni staż na wózku widłowym... Czytając poprzednie posty, ciężko wywnioskować co jest prawdą a co fałszem... Pozdrawiam

Eurocast
@MozeMagazynier

Dziękuję za zainteresowanie się ofertą pracy na stanowisku magazyniera/operatora wózków widłowych. Zapraszam serdecznie do aplikowania na to stanowisko, wszelkie informacje dotyczące warunków pracy oraz wynagrodzenia uzyska Pan podczas rozmowy rekrutacyjnej. "Dołącz do nas" http://www.eurocast.com.pl/pl/magazynier-operator-wozka-widowego

Hanna

@Hajs musi się zgadzać co masz na myśli pisząc, że firma ma brak szacunku do pracownika? Napisz coś więcej na temat tego dlaczego masz takie złe zdanie o firmie Eurocast Sp. z o.o. Proszę o pozostawianie merytorycznych informacji o pracy w tej firmie.

gość

Jak twój czas taki cenny, to się lepiej weź do roboty. Jakby maszyny nie były remontowane to byś mógł co najwyżej granulat łopatą do kubła sypać! Adorowana hala Apet - dlaczego tam nie chcesz pracować? Przecież dostałeś propozycję. Wiem - ty wolisz w ciszy i spokoju pokręcić sowje :-)

MIŚ

tak, ale w grudniu są remonty maszyn i produkcja jest na pół gwizdka. Pracują właściwie tylko chętni i dostają za to dodatkową całkiem niezłą kasę. Parę stówek zawsze może wpaść.

Nickiminaj
@MIŚ

Tyle kłamstw w jednym poście. Wypadałoby sprostować. - Remonty maszyn w grudniu. * Eksploatacja i konserwacja maszyn w tej firmie jest jak legenda o smoku wawelskim. - Pracują tylko chętni :D * Pracują wszyscy, świątek piątek czy niedziela. Wielkanoc i inne święta tu nie istnieją, rozumiem jakby ktoś jeszcze za to zapłacił odpowiednie pieniądze, tymczasem dostajemy pieniądze jak za zwykły dzień tygodnia. Cudem jest wolne w Boże Narodzenie czy w nowy rok. - Niezła dodatkowa kasa :D * Tego nawet nie skomentuję ;) albo spróbuję. Dodatkowa "kasa" +200 brutto, ubytek z premii -300 netto. Czyli i tak wychodzimy na minus. Może Twoja wypowiedź dotyczy się adorowanej hali APET? bo pozostali pracownicy są ewidentnie dyskryminowani względem pracowników APET. I tyle w temacie. Przestańcie usuwać posty które odnoszą się bezpośrednio do firmy, a biuro niech przestanie mydlić oczy. Zamiast wzrostu pracowników jest totalny ubytek. Można napisać tu niezłe wypracowanie o aktualnym stanie firmy. Szkoda mojego cennego czasu.

Mario
@MIŚ

@Majonez to prawda. @MIŚ ściema bo tylko apet dostaje "niezłą kasę" bo mają innego głównego kierownika. Produkcja i magazyn nic nie dostaje, tylko mowia że dostaną i naciągają a potem wypłata nawet mniejsza.

tk

Czy produkcja jest też przez święta i nowy rok?

Hajs musi się zgadzać

NIE POLECAM TEN PRACY- 0 szacunku do pracownika - A firma pod względem organizacji jeszcze raczkuje Mógłbym tutaj wypisywać pełno wad tego zakładu , ale szkoda mojego czasu i nerwów

www
@Hajs musi się zgadzać

a co? Pewnie po premii dostałeś za niejakościową produkcję? Trzeba było patrzeć co się robi.

Stefan

Z jakiego punktu miasta Lęborka autobus Eurocastu zabiera pracowników?

@Stefan

Starostwo -- Dworzec (naprzeciwko pks) -- ul. Gdańska (przy parku) -- Lębork Mosty

Stefan

A jak wygląda sprawa powrotu do domu po nadgodzinach-jest dodatkowy autobus ?

Kam
@Stefan

nie ma nadgodzin. zmiana się kończy i wracasz do domu autobusem

Majonez

To prawda że pomimo podwyżek w firmie zarabia się mniej? doszły mnie takie słuchy a rozmyślam nad złożeniem dokumentów do firmy.

Majonez

Darek
@Majonez

to nie jest logiczne co napisałeś. Złóż, sprawdź i sie przekonaj sam.

Hanna

@Olo, czy możesz powiedzieć nam więcej o przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów, którzy również będą się ubiegać o stanowisko: operator maszyn.

Stefan

Mam pytanie : jaka temperatura panuje na halach produkcyjnych w zimie?

zimą jest około 20 st. Pracujemy w krótkich rękawkach

Pracujący

Nowi na produkcji dostają około 2200-2300zl na rękę. 2500-2600 dostaniesz jak już chwilę popracujesz i oczywiście sprawdzisz się na okresie próbnym. Biorąc pod lupę inne firmy w regionie, to są to całkiem dobre zarobki..jaka inna firma da ci 2200-2300 na start...i to jeszcze z umową o pracę.

asd

2500-2600 na rękę nowym pracownikom ? nie wiem skąd masz takie informacje, ale mocno przesadzone

Hanna

Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć najnowsze oferty pracy: http://www.eurocast.com.pl/pl/operator-maszyn Będziecie aplikować?

miś

@Stefan - nie. robisz cały rok bez wolnego. żartuję oczywiście - daje normalnie, tyle ile przysługuje @Radek - z premią, a praktycznie zawsze jest, płacą nowym na magazynie około 2500-2600 na reke

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocast Sp. z o.o. - Strzebielino

• Jak się pracuje w Eurocast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocast Sp. z o.o.?

Eurocast Sp. z o.o.