Eurocast Sp. z o.o.

Opinie o Eurocast Sp. z o.o.

xyz
@Łucja

Nie ma jednego schematu z pytaniami, które zadają osoby rekrutujące. Jest to raczej luźna rozmowa podczas której ktoś przedstawia Ci jak wygląda praca na stanowisku, o które się ubiegasz, próbuje stwierdzić czy jesteś zdolna do pracy i najważniejsze czy w ogóle chcesz tam pracować. Nie ma powodu się niepotrzebnie stresować. Oczywiście warto zadać sobie chodź trochę trudu, żeby sprawdzić czym firma się zajmuje.

Alfred

Trochę tego jest, chociażby karta multisport, premie świąteczne, ubezpieczenia, owoce, soki, maszynę wendingowe. Pod tym aspektem jest dobrze. Wiadomo że przydałaby się premia roczna na święta Bożego Narodzenia. No ale cóż. Cieszmy się z tego co mamy m, firma obok wcale nie ma benefitow.

Administrator Nowy wpis

Eurocast Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Strzebielino. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Jest tu ktokolwiek z działu IT? komentarze są dawne ale chyba nawet nie widzę odniesienia do tego działu a właśnie specjalisty IT poszukują do siebie. zarobki z góry są wskazane jako od 4 700 do 6 100 zł. pytanie więc na ile uważacie pracę za adekwatna przy tym wynagrodzeniu?

OsamaBinLaden

Witam, jak wygląda praca na stanowisku operatora maszyn? Ile maszyn operator musi obsługiwać do produkcji folii i na jaka stawkę można liczyć na początek? System czterozmianowy czy 3 zmianowy z tygodniowymi zmianami? Jak wygląda rotacja pracowników? Pozdrawiam, Osama.

Nickiminaj
@OsamaBinLaden

Na początek 2400-2500, obsługa początkowo jednej maszyny potem jeśli chcesz zarobić więcej to szkolenie na kolejnym dziale. Tryb zmianowy niestety psuje wszystko. Praca bez dni wolnych nawet w święta pomijając koniec roku i Boże Narodzenie czy nowy rok. Wielkanoc i pozostałe święta w pracy płatne tak jak zwykły dzień bo ten kto wymyślił taki tryb pracy miał łeb na karku i dzięki temu dał pracodawcy pole do popisu spisując ludzi na pracę w święta (chyba że wypiszesz urlop rok prędzej) W zależności od działu praca trybem po 8h 112233dwdw i tak dalej (wolny weekend zazwyczaj wypada co 7 tygodni) lub tryb po 12h. Dzień, noc i półtora dnia wolnego. Kto co lubi. Ogólnie duży plus za konkretne umowy i atmosferę w pracy na większości działów, no i jak na korpo przystało benefity :) rotacja jest, duża chociaż jeśli komuś pasuje praca w każdy weekend i święta to siedzi tu kilka bądź kilkanaście lat. Wszystko ma swoje wady i zalety z punktu swojego widzenia to tak bylbym w 60% za zatrudnieniem się w tej firmie no i 40% na nie ze względu na brak wolnych weekendów, nocki czy też niewielkie różnice finansowe pomiędzy poszczególnymi szczebalmi zarobkowymi, bo taki starszy operator który pracuje na kilku działach rzadko kiedy przekroczy barierę 4000zl a ktoś kto ogarnia jedna maszynę potrafi zarobić 3600 bądź więcej. To tyle.

OsamaBinLaden
@Nickiminaj

Dzięki, bardzo mi pomogłes i rozjaśniłeś wizję. Pozdrawiam

Gonzo
@OsamaBinLaden

Jeżeli chodzi o rotację to dwa lata temu dużo żółtych chodziło. Teraz już dużo mniej.

nie powiem kto
@Gonzo

Rotacja jest na pewno mniejsza niż w innych podobnych firmach produkcyjnych. Dwa lata temu była masakra. Ale teraz się uspokoiło. Może też kwestia zmiany głównego szefa produkcji.

Irena
@nie powiem kto

Świetnie, że (według Ciebie), w ostatnich latach sytuacja w Eurocast znacznie się poprawiła. @Nickiminaj, bardzo dokładnie opisał specyfikę pracy na stanowisku operatora maszyn w tej firmie. A mnie ciekawi, czy szukają tam teraz nowych pracowników, ale nie do pracy fizycznej. Wiesz coś o tym?

@Irena

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa https://eurocast.com.pl/pl/samodzielna-ksiegowa-samodzielny-ksiegowy Zapraszamy do składania ofert.

Szymon
@Nickiminaj

Dziękuję za dużą dozę informacji. Czyli na początek można mieć 2400 netto, tak? Czy istnieje możliwość pracy bez nocek? Nawet za mniejsze pieniądze? Czy grafik jest zawsze mocno zmieniany czy raczej stały? Czy można pracować 4x12 pod rząd a potem 4 dni wolnego? Pozdrawiam serdecznie.

Roo
@nie powiem kto

Jak się nazywał ten szef produkcji bo chyba jest teraz u nas?

aaaa
@nie powiem kto

jak się nazywał ten szef produkcji

Alfred
@Roo

U nas, czyli gdzie? bo nie rozumiem pytania.

@Alfred

W firmie makdor

@Irena

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska: Operator maszyn, Magazynier, operator wózka widłowego. Konserwator maszyn i urządzeń. Dodamy jeszcze, że wszystkie aktualne procesy rekrutacyjne dostępne są tutaj: https://eurocast.com.pl/kariera/

Ala
@Eurocast Sp. z o.o.

Czy firma zatrudnia też kobiety na operatora maszyn?

Nk Nowy wpis
@Nickiminaj

Ile 4000 tyś w dzisiejszych czasach to za mało żeby żyć i to jest Max??

Akord

Nie polecam tej pracy na dziale produkcji ponieważ: Praca jest w mało komfortowych warunkach i nie ciekawej atmosferze poprzez złe zarządzanie Szefa produkcji i niektórych kierowników np.którzy w głównej mierze cenią sobie ilość, a nie jakość wykonanej pracy przez co pracownicy są często pośpieszani i porównywani do innych pracowników. Nie biorąc pod uwagę rodzaj i różnorodność wykonanych zleceń. Polityka firmy ucieka do podstępnego wymuszonego rywalizowania między pracownikami, których osiągnięcia i ilość np: wyprodukowanych rolek są umieszanane na specjalnych telewizorach informacyjnych. Wszystkie reklamację i szereg negatywnych sytuacji są na bieżąco wyświetlane i ujawnione przez kogo dany produkt został np: uszkodzony (oczywiście nie nazwiskiem tylko specjalnie nadanym kodem który, posiada każdy pracownik). Kiedyś było inaczej, a kod pracownika może sprawdzić każdy w odpowiedni sposób. -Pośpiech i presja które wyżej został już przedstawiony jest najczęściej przyczyną wypadków w każdej pracy co skutkuje utrata zdrowia. Przez co ta praca jest po prostu niebezpieczna i groźna dla wszystkich pracowników produkcji. -Temperatura na halach sprawia ogromny dyskomfort dla pracownika(usunięte przez administratora)Jednak pracodawca zapewnia napoje izotoniczne w upalne dni do których zobowiązują go odgórne przepisy bhp. -Wypłata ‼️ krótko i na temat… Każdy zarabia inaczej w zależności od wykonywanej pracy co wydaje się sprawiedliwe... (usunięte przez administratora) -Praca w święta, weekendy, a urlopy w okresie wakacji są ograniczone ilością osób (kto pierwszy ten lepszy) (usunięte przez administratora) -PRACA PO 12H MINUSY FIRMY SA, ALE ŻEBY BYĆ SPRAWIEDLIWYM SĄ TEŻ PLUSY. -Ciekawe konkursy i imprezy dla dzieci pracowników np: w dzień dziecka, inne. -Karta multi sport - Transport do pracy firmowym busem. - Maszyny z napojami i przykasksmi dla pracowników ale tylko do 40 zł na miesiąc. Każda firma ma u siebie takie oferty i benyfity.

Joanna
@Akord

Super że te konkursy dla dzieci są, to jest tak że tego dnia one przychodzą do firmy, czy jak się odbywają takie zabawy?

KJ00
@Akord

Każdy lider chce bądź chciałby aby jego zmiana zrobiła jak najwięcej, jeżeli stają ku temu przeszkody wszystko zostaje udokumentowane i nie ma problemu w związku z tym. Temperatura na hali - apet, cpp, pe, met i lam jest latem czasem niedopuszczalna i tu zgoda. Hala przewijarek ma ten bonus w postaci odpowiedniej temperatury. Co do atmosfery, dawno nie było tak znakomitej. Obecny zarząd lider-inżynier nie sprawia problemów, problem polega na tym ze Panowie inżynierowie są zbyt mało informowani o awariach a następnie po jakichkolwiek reklamacjach szukają winnych. A winnni zazwyczaj śpią spokojnie w warsztatach DUR.

Joanna
@Akord

Ten transport firmowym busem był totalnie darmowy czy jest potrącona z wypłaty jakas kwota za to?

qwerty Nowy wpis
@Joanna

chyba nic za to nie pobierają

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eurocast Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
KJ00

Dajcie znać czy obecne duże podwyżki wpłynęły Wam pozytywnie na konto, czy znowu ktoś wyrównał to w premii.

Pixi

Firma która zarabia miliony daje pracownikom 200zlotych podwyżki w tych ciężkich czasach. Po dwudziestu latach stażu(usunięte przez administratora)

Puckrystian

jak obecnie firma prosperuje? Można liczyć na porównywalne wynagrodzenie względem innych firm w województwie czy nadal są braki?

Aktualność

Czy w Eurocast Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Operator Maszyn umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 16 sierpnia na GoWork.pl.

Dzień dobry, praca na stanowisku operatora maszyn jest pracą w równoważnym systemie czasu pracy w ruchu ciągłym (systemie zmianowym 12 godzinnym w ruchu ciągłym w cyklu 1 zmiana 6-18; 2 zmiana 18-6; dzień wolny; dzień wolny). Na tym stanowisku pracownicy pracują stacjonarnie, w związku z czym na każdą zmianę organizujemy transport pracowników do pracy i z pracy na trasie Wejherowo - Strzebielino - Lębork.

Aktualność

Czy Eurocast Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak, oczywiście. Każdy kiedyś stawiał pierwsze kroki w zawodzie i my cieszymy się, jeżeli młodzi ludzie robią to w naszej firmie. Aktualnie współpracujemy w zakresie organizowania staży dla studentów z Politechniką Gdańską.

Kandydatka

Witam. Z tego co wiem to pracujecie od jakiegoś czasu po 12h pracy dwa dni pracy dwa dni wolnego. Może ktoś napisać jaka wychodzi stawka netto i ile miesięcznie netto?

@Kandydatka

Wszystko zależy od doświadczenia i umiejętności Kandydata. Jeżeli chodzi o ogłoszenie na stanowisko operatora maszyn to stawka wynagrodzenia rozpoczyna się od 3450 PLN.

On

@Juliusz to jaką tą umowę proponują? ?

Paciorek
@On

Z tego co słyszałem to na początek 3300 brutto, potem z czasem więcej. Z tym że dużo firm proponuję na początek już takie pieniądze. W EC brak podwyżek od kilku lat.

@On

Oferujemy pracę na umowę o pracę. W zależności od tego na jakie stanowisko jest prowadzona rekrutacja, pierwsza umowa jest zawierana na okres próbny 3 miesiące, albo na czas określony nie krótszy niż 6 miesięcy.

Łucja

Hej, jeśli ktoś może opisać szczegóły rozmowy rekrutacyjnej w Eurocast, to naprawdę byłoby super. Brakuje takich informacji, a strasznie chętnie się dowiem o tym, jak to wygląda. Dajcie znać, czego się można spodziewać proszę. Może ktoś napisać chociaż parę słów? Dzięki!

xyz

@Łucja

Dzień dobry Łucjo, Prowadzimy rozmowy kwalifikacyjnie zgodnie z preferencjami kandydatów zarówno w biurze, jak i zdalnie, jeżeli jest taka potrzeba. Jesteśmy elastyczni, dlatego termin rozmowy kwalifikacyjnej ustalamy w dogodnym terminie dla kandydata. Rozmowa z reguły nie trwa dłużej niż godzinę. W pierwszej części spotkania jest rozmowa ze specjalistą HR, w tym etapie rozmawiamy o doświadczeniu i preferencjach kandydata. Następnym etapem jest rozmowa techniczna z kierownikiem działu do którego kandydat aplikuje. W przypadku rekrutacji na stanowiska fizyczne, kolejnym elementem spotkania jest "spacer" po halach produkcyjno-magazynowych, aby zapoznać kandydata z panującymi na nich warunkach.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Eurocast Sp. z o.o.?

Kajko

Biorą każdego jak leci

Kokosz
@Kajko

Nie powiedziałbym, kilka razy wysyłałem podanie i nic.

Kajko
@Kokosz

No to masz pecha poprostu. Widząc nowych zastawiam się skąd oni ich biorą , bo z wyglądu na zbytnio lotnych nie wyglądają , a podczas rozmowy i pracy to się tylko potwierdza Więc raczej dużej konkurencji nie ma . Próbuj do skutku

Czy w Eurocast zatrudniają osoby niepełnosprawne?

Juliusz

Ogólnie umowa i zarobki są chyba najlepsze w regionie. Sam czas pracy i system jak to na produkcji daje wiele do życzenia. Ale mimo wszystko polecam pracę w EC. Dyrekcja spoko tylko dwóch liderów za bardzo gwiazdorzy. Wymagają dużo, a sami niewiele potrafią. Chyba każdy wie o kogo chodzi.

Klara

Witam mam pytanie czy na produkcji pracują kobiety w jakim wieku szukają i czy trzeba dźwigać

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Eurocast Sp. z o.o.?

Nickiminaj

Zawsze całość wpływa na konto, bonusy na kartę zewnętrzna.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocast Sp. z o.o. - Strzebielino

• Jak się pracuje w Eurocast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocast Sp. z o.o.?

Eurocast Sp. z o.o.