Ekomax Sp. z o.o.

Licheń Stary

Opinie o Ekomax Sp. z o.o.

Pracownik 2011-02-18 01:43:55
Co ty opowiadasz, może kiedyś tak było lecz nie teraz.
Nie dość że pracujesz za "miskę ryżu" przysłowiowo, to atmosfera jest do bani. Nie polecam
Kierowca 2011-04-03 14:21:11
Nawet kiedyś tak było pracowałem tam w 2008/2009 i zarobki jak i atmosfera do bani! Jedyni w porządku ludzie to Rafał R. Piotrek M. reszta jest neutralna no może nie do końca T [usunięte przez moderatora]to krętacz [usunięte przez moderatora] i na dodatek totalny " [usunięte przez moderatora]" zawsze zakręcony i jego śmieszne wypowiedzi. Pan K [usunięte przez moderatora]. Jak i prezes [usunięte przez moderatora]. chcą niewolników..... praca ciężka brudna i za marne pieniądze, firma bogata ale pracownikom zabrali by wszystko co się da. Nie polecam firmy EKOMAX ze względu na nerwową atmosfere jak i małe zarobki.
anonim 2011-10-06 12:49:03
chłopie zobacz pod jaką firmę wpisałeś tę opinie - ekomax-ów jest kilka.... osobiście wiem o który tobie chodziło i musiałeś tam nieźle nawiwijać, że już tam nie pracujesz. co jak co, ale osoby o których piszesz są ok, a firma dba o pracowników. owszem jak ktoś jest nie fair wobec firmy wówczas niech nie liczy, ze będzie głaskany po głowie.
Drucik 2015-11-18 17:23:13
Powiem tak-robię tu już jakiś czas i mam punkt odniesienia bo parę firm już przeszedłem.
1. Fajna atmosfera
2. Kasa na czas
3. zmiany po 8 godzin a nie po ile trzeba
4. Kasa średnia, ale z perspektywą wzrostową
5. Przynajmniej jeden kierownik ma wywalone na wszystko i wszystkich więc deprymuje tym innych ludzi
6. Brudno, ale taka specyfika tej działalności
7. Otworzyli następny czyli drugi oddział, czyli się rozwijają, a jak się rozwijają to nie będą zwalniać
Ma 2016-04-20 21:35:05
Wiecie co, opinie mówiące o tym, że jest tutaj bardzo fajnie są jak najbardziej prawdziwe
Zostaw swoją opinię o Ekomax Sp. z o.o. - Licheń Stary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekomax Sp. z o.o.