Supra Brokers S.A.

Opinie o Supra Brokers S.A.

JJ

Można się rozwinąć jeśli tylko się chce. Ja wybrałam firmę ze względu na to że jest znana i jedna z największych w Polsce. Łatwo się pracuje dla kogoś kto ponad 20 lat rozdaje karty w tej branży. Warunki są standardowe dla polskich firm bez żadnych udziwnień jakie na przykład ma mój facet w IT ;-)

Zuza
@Broker

A podacie konkretne kwoty? Tylko też fajny gdyby odnosiły się bezpośrednio do firmy, żeby była jasność. Już jedna pani pisała, że w ogłoszeniu nie podano stawki. W jakie widełki ma celować więc broker a w jakie jego asystent?

Angela Nowy wpis

dzień dobry czy na stanowisku specjalisty ds. marketingu przysługują może premie lub inne dodatki? teraz jak jest widoczna oferta to podkreślone zostało w niej stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Nie mam pojęcia jednak jak to interpretować

Jak szefostwo w Supra Brokers S.A. traktuje ludzi?

Mnie przyznam tak szczerze, że nie bardzo, ponieważ nie rozumiem kontekstu z którego pochodzi taka odpowiedź. Czy byłaby szansa na jakieś bardziej merytoryczne jej ujęcie? Odnosisz się przy tym może do pracy na CC? Właśnie kogoś do niego szukają, chce poznać szczegóły

Były

A jak myślisz skoro kila osób hurtem się zwolniło

Bernard Nowy wpis

Tam nikt do nikogo nie ma szacunku. Atmosfera grobowa. Każde miejsce pracy będzie lepsze od Supra Brokers.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży? nie piszecie o tym stanowisku ale widzę jakieś sugestie co do rotacji, na tym dziale też występują? nie widzę by przy ofercie widniał napis o tym, że to praca od zaraz. interesuje mnie potencjalna wysokość podstawy, posiadam doświadczenie w telemarketingu, które jest w mile widzianych

Kilka osób „hurtem” odeszło w ostatnim czasie? Jeśli już to mogłoby chodzić wtedy o te trzy stanowiska, które są teraz dostępne? interesowała mnie wstępne ta dla pracownika ds. umawiania spotkań. Napisano w niej, że można zdobyć cenne doświadczenie, chciałam się dowiedzieć jakie konkretniej? I czy w tym przypadku to rotacja?

Była wzmianka o redukcjach na którymś z działów a mnie w oko wpadła oferta do biura dla speca od nadzoru nad dokumentacją ubezpieczeniową. Czyli nie o ten dział chodziło? Napisze mi ktoś jaka atmosfera występuje w biurze w Katowicach? I jak rozmowa wygląda?

Były

To do działu likwidacji szkód Szukają bo się 4 osoby zwolniły

Wercia

No i do teraz powodu nie znam… ja tu przyszłam z oferta dla kadrowej, bo widzę ze szukają właśnie. Czy te przyjęcia to wynik jakiegoś rozwoju będzie? Potrzeba więcej pracowników ogarniać czy po prostu jakaś podmianka w biurze następuje? Znacie tamtejsza atmosferę? zarobki są rynkowe, że ich nie podają w opisie?

Dlaczego w jednym z działów w ciągu miesiąca zwolniło się kilka osób?

Amanda
@Gość

W jednym czyli którym? Skąd to info i czy podasz ewentualny konkret o ile jest jakkolwiek sprawdzone? Ja jedyne co widzę to te wspominana już we wpisach ofertę dla asystentki z ubiegłego roku. odniesie się ktoś przy okazji do tych szkoleń z opisu? One są tylko takie początkowe czy może jednak stale podnoszone są kwalifikacje?

Ewka

Mimo wszystko to pojęcie jest dość rozlegle. Rozwiniesz je? i tak w sumie czy w końcu padło jednoznaczne stwierdzenie, o który dział chodzi jeśli już? Wole mieć jasna sytuacje przez ewentualna kandydaturą. Teraz w ogóle jak rozmowy są przeprowadzane?

JJ

Roman
@JJ

Ale kasę też masz pewnie mniejszą niż Twój facet w IT? ;)

Broker
@Roman

Chyba nie wiesz ile zarabia dobry broker ;) może mieć ze 2x więcej niż ten z IT.

Zuza
@Broker

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Supra Brokers S.A.?

Czy prowadza aktualnie rekrutację? Tylko Wrocław czy pozostała PL też?

Hanna

Niektóre osoby podkreślają, jaka to duża i znana firma, a w takim razie jak wynagradza swoich pracowników? Ciekawa jestem, ile można tam na start u nich wyciągnąć. Zwłaszcza w porównaniu do innych firm z okolicy.

Hehe
@Hanna

Biedronka też jest duża i znana :-)

Zofia
@Hehe

Okej a pociągniesz ten wniosek? Masz zamiar porównać warunki tu i tu skoro siedzisz w poruszanym temacie? Była opcja na pracę jako asystentka brokera w ubiegłym roku. Nie podano żadnej stawki. Jak można się do niej odnieść? W 2023 nastąpił wzrost? Co z perspektywa na awans i czy tylko jedna osoba jest potrzebna na tym stanowisku czy można oczekiwać naborów?

Kpina

Mam wrażenie że połowa opinii tu (mam na myśli te wychwalające pod niebiosa) napisane są przez osoby wyżej postawione niż szeregowcy (czytaj-zarzad, etc.). Bo jakoś w kuchni na przerwie nie słychać takich pochlebstw, wręcz przeciwnie :)

Dom_zpapieru

Ja byłem u nich przez 3 lata z mojej perspektywy nie był to czas stracony. Bardzo dużo się nauczyłem bo firma działa inaczej niż duże korporacje zagraniczne. Jest jednak szansa na rozwój i jeśli się przykładasz do roboty, to na pewno ktoś to zauważy.

Leszek
@Dom_zpapieru

"jeśli się przykładasz do roboty, to na pewno ktoś to zauważy" - od razy przykuło moją uwagę te zdanie :). W jaki sposób zauważy? Podwyżka, awans czy coś innego?

Sebi

Nigdy nie dam powiedzieć nic złego choć na początku wycisk miałem niezły. Z czasem jak się człowiek zorientuje, co z czym i jak oraz jakie są zasady, to można naprawdę wyciągać niezłe pieniądze i mieć czym jeździć, co teraz jest na wagę złota.

Nova

Według mnie wszystko okej, bo pracuję krótko :-D zatrudnienie i wdrożenie do pracy całkiem super.

Czy w firmie jest możliwość pracy zdalnej?

Majka
@Anna

Tak

Iwona
@Majka

No to super, a wyposażają pracowników w jakiś sprzęt? Też bym chciała tak pracować :)

Ala

Pracuje w tej firmie prawie 10 lat. przez tak długi okres że można się przyzwyczaić niemal do wszystkiego, ale z drugiej strony, widocznie da się wytrzymać. Firma oferuje podstawowy pakiet benefitów, jakieś siłownie, kursy itp. ale ja nie korzystam.

Ryszard
@Ala

Tylko tyle? A na święta coś dali? Premie albo bony? Bo zwykle można się spodziewać takich dodatków na koniec roku? Jak było tutaj?

Olek

Pojawiły się głosy że to firma rodzinna, ale w tak dużej organizacji trudno podejrzewać Suprę charakter, Bo to może być bardzo mylące. Pracowalem w takiej firmie kiedys i tego nie da sie porównać. Stabilna pensja+fura i dodatki. Atmosfera bywa rożna.

Gosia
@Olek

A jakie dodatki??

Ryszard
@Gosia

No właśnie. Ja też chętnie bym się dowiedział jakie benefity tu dają. Ty będziesz aplikować, że też się interesujesz? Jakby co to napisz co dają do pensji.

OnA

Ja jestem bardzo zadowolona po poprzednich doświadczeniach Teraz przynajmniej wiem za co pracuje i co mam robić.

Majka

Cała prawda.

Bardzo trudno ocenić takiego pracodawcę. Sporo ludzi, a każdy inny, choć mimo zawirowań na górze interes stabilny i pensję wypłacają na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Supra Brokers S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Supra Brokers S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Supra Brokers S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supra Brokers S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Supra Brokers S.A.?

Kandydaci do pracy w Supra Brokers S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Supra Brokers S.A.