Opinie o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dekor-Publidecor Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dekor-Publidecor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Jak długo czekaliście na odzew z Dekor-Publidecor Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jakie wartości są cenione w Dekor-Publidecor Sp. z o.o.?

????? Nowy wpis

Jedyną cenną wartością Dekor Publidecor jest wartość gruntu na którym stoją opustoszałe hale produkcyjne.TEJ FIRMY JUŻ NIE MA!

Rex Nowy wpis

Jak się pracuje w firmie?

Korpo-szczur

Właśnie zarządzanie nie jest takie najgorsze, naszym dyrektorom przyświeca jeden cel-jak najwięcej nachapać się dla siebie dopóki firma istnieje,gdyby generowała firma straty nie mieli by z czego uszczknąć dla siebie,aby do emerytury ...,jakiś czas temu byłem w witoplascie-firma o wiele,wiele większa ,a ludzi zatrudnionych w biurze podobna ilość co u nas

Walek
@Korpo-szczur

W biurze, jak w biurze ale na produkcji i w przygotowalni to dopiero masa ludzi jest zatrudniona.

@Walek

jakby ta masa ludzi z przygotowalni a przede wszystkim z działu handlowego wzięła się do roboty to na produkcji by nas mało było

Wiola
@dekorworker

To wy się weżcie do roboty bo coraz więcej robicie reklamacji a do tego to jeszcze macie pretensje, że dali wam wreszcie jakąś naganę.

@Wiola

to Tobie dali ładne krzesełko w biurze pod lasem a nikt tak naprawdę nie wie po co Ty w tej firmie jesteś

Wiola
@dekorworker

Ty akurat nie musisz o tym wiedzieć po co ja tu jestem. Pilnuj swojej roboty. A widok na las jest piękny......

@Wiola

może i nie muszę wiedzieć ale jestem pewny że podziwianie widoków nie jest w Twoim zakresie obowiązków za które Ci płacą.najlepiej tylko roboli ganiaćza wszystko.ale już niedługo.jak jeszcze raz zabiorą nam premię to będziecie musieli przenieść się spod lasu na produkcję i brudzić rączki farbą

XD

Ten barak nazywacie biurem? :D

Maciek

@git nie istnieje ? Skąd masz takie informacje ?

git
@Maciek

z pierwszej ręki.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dekor-Publidecor Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Co jaki okres czasu w Dekor-Publidecor Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

git

Jak można ubiegać się o podwyżkę w firmie, która nie istnieje?

@git

Jak to - Dekor-Publidecor nie istnieje? Czemu? Rzeczywiście ktoś pisał o jakichś problemach u nich, ale o co konkretnie chodzi?

Mam pytanie.Czy ta firma to jeszcze funkcjonuje?Bo nikt od dłuższego czasu się tutaj nie wypowiadał.

Jasiek

Bardzo dobry pracodawca a jeśli komuś nie odpowiada praca niech szuka innej!

Wiesia
@Jasiek

Potwierdzam. Nie było w okolicy lepszego pracodawcy. A że teraz mają problemy to się zdarza. Życzymy im pomyślności.

Uwolniona

Firma obecnie "kupiona" przez Piotra K, notorycznego oszusta. Z tego co wiem do tej pory tylko obiecuje i manipuluje ludzi i na tym koniec. Niedługo w firmie zostaną tylko dyrektor finansowy, który powinien być już na emeryturze, ale czeka, że dostanie jeszcze roczną odprawę i samochód i dwie księgowe, które w grudniu przeszły na emeryturę przyznając sobie półroczne odprawy, a na drugi dzień zostały zatrudnione na tych samych warunkach. Teraz pewnie liczą na kolejną odprawę. Dla zwykłych pracowników nie ma pieniędzy od grudnia. Smutne.

Drukarz 2.
@Uwolniona

Juz sie nie dziwie dlaczego ja i wielu innych nie otrzymało wynagrodzenia w grudniu (Świeta bez prezentow), przecież zabrakłoby dla tych "ważnych" PAŃ. A przecież odprawa emerytalna w Dekorze wnosi jedną średnią pensje ,a może i tutaj są inne zasady dla "lepszych".

były robol
@Drukarz 2.

pieniedzy z zfss na swieta tez nie bylo ci lepsi bawia sie na basenach a robol nic nie dostaje czy to zgodne z prawem

@Uwolniona

Szkoda mi dyrektora finansowego bo Rysio dostał wszystko, a łon mówił i mówił ja to mówiłem i synowa go (usunięte przez administratora) i Tadeusz dalej mówi i mówi bo to spec od mówienie a my od robienia byliśmy . Ciekawe na co on czeka ? PROKURATOR ?

Halinka
@PRACOWNIK

A łon mówił że sytuacja w firmie jest dobra to Pioter kupie se Ałdi to somsiady zobaczą jaki jestem (usunięte przez administratora) dyrłektor hahaha pracownikom zabrał wypłaty i mówił że jak będzie źle to Ałdi łodda. Gdzie jest honor?

stara pawlaczka
@Uwolniona

Teraz jak już wszyscy prawie zwolnili się, zostały same swojaki sześcioro bodajże i rąbią, rąbią wszystko co popadnie. Ta firma spokojnie mogła by dalej funkcjonować gdyby (usunięte przez administratora)na to zareagował. A tak pracownicy sami musieli się zwolnić bez wypłacenia pensji a zło....je pozostali i tak jak to robili przez ostanie kilkanaście lat dalej młócą. (usunięte przez administratora) Mało tego przez cały czas wspierali konkurencję sprzedając im technologię i wykwalifikowanych pracowników. (usunięte przez administratora)

maszynista

Ludzie to jak te zwierzaki , jag do grudnia było jako tako ;były godziny nadliczbowe za darmo [pracowało się dwie a pisało się osiem] to było dobrze. Wypracowało się 260 godzin i szło się na chorobowe by kolega mógł dorobić więcej,bo w drugim miesiącu zrobię to ja kierownik to podpisze.Byli tu tacy pracownicy co w roku chorowali po 220 dni i nikt ichnie zwalniał a jak odszedł to winny zakład bo nie dostał wypłaty .To jeszcze jest zakład komunistyczny tu się wszystko należy i jak tego tylko zabrakło to awantura . A gdzie lojalność !!!!

Drukarz 2
@maszynista

PANI"maszynisto"! Ta lojalność to wobec kogo albo czego? Kogo bronisz? Napisała koleżanka kawałek prawdy i zabolało , powinno boleć bo to było wstretne.

@maszynista

Jakie godziny? od grudnia pracownicy byli i się zmyli, co do lojalności została nam depresja i żal i obciach jak to się stało

@Drukarz 2

Jaki drukarz ? u nas byli maszyniści a ty kto ? ten od pendolino

drukarz
@PRACOWNIK

Maszynista jak s koziej ...... trąba samołuk.

odszedł do konkurencji

(usunięte przez administratora)Notorycznie obietnice że będzie pensja,a tym czasem kopa w tyłek i do widzenia.Nawet odprawy nikt nie dostał,bo nowy nabywca ma to gdzieś.(usunięte przez administratora)

Drukarz

Ta firma to totalne dno,nikomu nie polecam,została garstka ludzi ,którym od grudnia nie płacą wynagrodzenia.W zimę 8 stopni na hali bo brak pieniędzy na węgiel.Z trzech zmian zrobiła się jedna i też nie ma roboty ,ani zleceń.Wszystkie firmy dla których się drukowało odeszły.

Były robol
@Drukarz

No i co???jak trzy lata temu mówiłem że ta firma(usunięte przez administratora) było wielkie halo,a teraz wszystko się sprawdziło ????????????????

Stara Pawlaczka
@Były robol

Nie przesadzaj, firma swego czasu była ok. Myślę że większość się zemną zgodzi, tylko ją (usunięte przez administratora) rozkradli a Rokicki do nich nie należał i nie pociągał w niej za sznurki. Jeśli tu pracowałeś to wiesz jak było.

pracownik konkurencji

Jestem ciekaw kiedy w końcu PIP wezmie się za szefostwo(usunięte przez administratora)Brat pracuje u nich i mówił że na odprawy nie mają nawet pieniędzy żeby pracownikom wypłacić.

zwolniony z braku pensji

(usunięte przez administratora)jakiekolwiek pozostały wyłącznie tylko dla siebie.Firma nie ma obecnie żadnych zleceń i maszyny stoją całymi dniami wyłączone.Ledwie funkcjonuje tylko pierwsza zmiana.Zostało na chwilę obecną około 20 pracowników(usunięte przez administratora)

Brodaty

Jeśli odchodzą Dyrektorzy to kto w tej chwili odpowiada za sprzedaż ? Jest jakiś Dyrektor lub kierownik?

@Brodaty

Firma nie może funkcjonować bez takiej osoby, a więc w Dekor-Publidecor na pewno jest dyrektor, bądź też kierownik. Z Twojej wypowiedzi raczej nie wynika, czy jesteś pracownikiem tego przedsiębiorstwa, czy tylko jego obserwatorem - zdradź to zatem w kolejnym wpisie. Wiesz coś na temat prowadzonej tam rekrutacji?

Obecnie "pracują" tylko ci z umową na czas nie określony. Reszta jest zwalniana. Niedługo dyr. księgowy idzie na emeryturę, reszta dyrektorów już też poprzechodziła więc firma może już spokojnie upaść ;)

@Adam

To, że Dyrektorzy poszczególnych działów firmy Dekor-Publidecor odchodzą na emeryturę, nie oznacza, iż ona upadnie. Nie wiem, skąd u Ciebie takie przekonanie. Dobrze byłoby, jakbyś opisał tu tamtejsze warunki zatrudnienia. A na jakim stanowisku Ty pracujesz?

Pogromca miejscowych
@Maja

Już nie pracuje skończyła mu się umowa

@Pogromca miejscowych

Rozumiem. Dobrze, że chociaż Ty postanowiłeś mi odpisać. Ale powinieneś raczej skupić się na opisaniu nam, chociaż niektórych, warunków zatrudnienia w firmie Dekor-Publidecor. Czy pracownicy mają tam dostęp do jakichś ciekawych dodatków pozapłacowych?

Maja

@Widzę ciemność Rozumiem, że jesteś w posiadaniu znacznie bardziej zaawansowanej wiedzy o sytuacji firmy Dekor-Publidecor. Jednak dopóki nie podasz nam konkretnych informacji, a także argumentów, które mogły potwierdzić to, co nam przekazujesz - nie mamy pewności, że piszesz prawdę. Zdradź nam zatem, jak jest aktualna sytuacja pracy w tym przedsiębiorstwie. Zrobisz to?

Maja

@Widzę ciemność Co masz na myśli przez to, że "już po firmie"? Sprawdzałam i Dekor-Publidecor funkcjonuje normalnie. Byłeś tam zatrudniony? Jeśli tak, to proszę, przedstaw nam z własnej perspektywy aktualną kondycję tego przedsiębiorstwa. Możesz to dla nas zrobić?

Widzę ciemność
@Maja

Dowiesz się pod koniec listopada początek grudnia,kiepskie wiadomości przed świętami,kto może niech reaguje jak najszybciej i idzie do innej pracy.Pozdrawiam.

Maja

@riki Firma Dekor-Publidecor szuka obecnie pracowników - należy wysłać do nich CV oraz list motywacyjny. Wszelkie informacje znajdziesz na ich oficjalnej stronie internetowej http://www.dekor-media.pl/praca-2.html Życzę Ci powodzenia! @Anita @Stefan Jeśli w jakiś sposób nie uda się Wam uzyskać odpowiedzi na Wasze pytania, to zawsze macie możliwość bezpośredniego kontaktu z firmą http://www.dekor-media.pl/kontakt.html

Widzę ciemność
@Maja

Obecnie to pracownicy szukają pracy bo już po firmie....ostatni gasi światło.

Magda

Witam, A jak wygląda dział handlowy? Jest rotacja ,ile osób? Jak kierownik czy dyrektor tego działu? Szukają handlowca stąd się pytam czy składać itd czy nie. Dzięki

Stefan

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Zostaw merytoryczną opinię o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. - Dębe Wielkie

Dekor-Publidecor Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 190 ocen.
  • Mazowiecka 1
    05-311 Dębe Wielkie

Dekor-Publidecor Sp. z o.o.