Opinie o CheMeS Sp. z o.o. w Sady

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy CheMeS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CheMeS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CheMeS Sp. z o.o. w Sady

Drukarz

Moją opinie śle głównie dla zarządu celem uświadomienia sytuacji dziś panujacej wśród drukarzy....mianowicie musicie sobie zdać sprawe , że drukarze masowo będą opuszczac nasze szeregi, gdyz konkurencja ma znacznie lepsze warunki płacowe .Mysle ze nalezy uspokoic sytuacje juz teraz a nie zwlekać tygodniami,bo juz dzis jestescie spóźnieni o kilka tygodni z ta decyzja .......za chwile nie bedzie co zbierać!!! Pozdrawiam cała brać drukarska Chemesu .

@Zarząd

Krzywdzaca ta riposta ,poniewaz chyba ktos nie zrozumial postu powyzej ! Ja sie zgadzam z przedmowca chemes z placami jest w tyle stawki wzgledem konkurencji i takie sa fakty! Fala odejsc tylko potwierdza ten stan ,wiec nie ma co sie obrażac ,tylko do działania .

Możecie napisać jak zarabia specjalista ds. utrzymania ruchu? Mam ofertę sprzed paru dni, pracuje na podobnym stanowisku w innym miejscu, chce porównać warunki, a tu coś nie piszecie o tej pracy. są małe rotacje na dziale?

Drukarz

Zarząd Nowy wpis
@Drukarz

Skoro trawa bardziej zielona u konkurencji to droga wolna. Obyście tylko dostali te lepsze warunki. A jak już jeden z drugim jednak zostanie to niech drukuje a nie odpad generuje. Pozdro

@Zarząd

W przypadku tej wspomnianej konkurencji to tylko o kasę chodzi? A co z innymi warunkami jeśli już? Atmosfera? Wyposażenie? Staż pracy? A tu od nowego roku jaka będzie kasa? Czy planowane są jakieś podwyżki odnośnie stawek?

Pracownik Nowy wpis
@Zarząd

Było ostatnio o rozmowie rekrutacyjnej. A na stronie firmy podają, że wszystkim nowym pracownikom zapewniają niezbędne szkolenia i pełne wdrożenie na stanowisku. Napisali też, że dbają o dobrą atmosferę, która sprzyja rozwojowi w ich strukturach. Ile czasu więc trawa takie wdrożenie i jak jest ono przeprowadzane? I jak z późniejszymi szkoleniami, czy tak tutaj rozumieją rozwój pracowników, czy może inaczej?

tragedia

Miałam nieprzyjemność kandydować jakiś czas temu na stanowisko do tej firmy. Stary i nietaktowy szef zadał mi kilka pytań i kazał wypełnić kartkę A4 z pytaniami: o stan cywilny, ilość dzieci, ilość przejechanych kilometrów autem i wiele wiele więcej. Żenada. Unikać szerokim łukiem takich miejsc!

@tragedia

Poważnie? Na jakie stanowisko ubiegała się Pani? - dział? Masakra! Aż nie wierzę, że taka sytuacja mogła mieć miejsce. Tyle się mówi, jak powinna wyglądać rozmowa rekrutacyjna. Jakich pytań się nie zadaje. Czy już nie przeprowadza jej kobieta? Szczupła brunetka?

@tragedia

Podwieszane, tragedia. HR nie istnieje . A poza tym tylko desperaci zdecydują się na współpracę , oj złe słowo...walkę i (usunięte przez administratora) w Panem Prezesem .... Każdemu odradzam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim w firmie CheMeS Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Account Manager prowadzona przez firmę CheMeS Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Paulina

A czym są spowodowane ich odejścia? Zastanawiam się czy warto aplikować skoro inni też mają zamiar odejść. Nie mają odpowiednich wynagrodzeń do stanowiska? A może coś innego ich skłania do rezygnacji? Wie ktoś?

_Pracownik

z jakiego działu tym razem?

Kolega
@Paulina

A na jakie stanowisko chcesz Paulinka aplikować ?

Prac
@_Pracownik

Kto odchodzi i z jakiego działu tego z gowork nie powinniśmy się dowiadywać. Na pewno Zarząd i PP się z nami tą wiedzą podzielą... no przecież traktują nas jak partnerów. Mam rację?

Prac

O proszę - jak szybko znikają opinie o PP. Była... nie ma. Była ... nie ma. Niech każdy sobie odpowie dlaczego zanim złoży cv i przyjdzie na rozmowe.

Yyy
@Prac

Pan Prezes naszego klubu PP ma władzę. Nie pozwoli aby prawdziwe i obiektywne opinie pozostały w Internecie. Przecież on jest doskonały .

Iza
@Prac

Co masz na myśli? Co było w opiniach, które zniknęły? Były negatywne? Powiecie mi jak wygląda praca w tej firmie?

Qor
@Yyy

Zobaczcie minęło kilka dni i opinia kolegi @Prac nie zniknęła. Może Prezes PP zaczął ignorować opinie tak jak pracowników ???

Były
@Iza

Odpuść sobie pracę tutaj. Produkcja ma robić więcej i więcej i tak jest wciąż mało. Nie doceniają wogole pracowników z produkcji. A jak mówisz że coś ci się nie podoba albo żeby coś zmienić było by lepiej to potem to się źle na Tobie odbija

Emilia
@Były

Na produkcji są jakieś plany do wyrobienia czy ciągle tylko je zwiększają? Co masz na myśli, że się źle odbija, podasz jakiś przykład? A jaką mają wypłatę na produkcji? Jakieś dodatki też dostają?

Absolutnym skandalem jest fakt ,że nie mamy aneksów do swoich umów !Kto sie tym zajmuje ?(usunięte przez administratora) ! Panie z biura sobie wogole nie radzą! Ps .jutro wyplata i czekamy na kartki od wypłaty .

Bzzzz

Panie w biurze to ani kadry ani HR... Oprócz tego że to skandal to jeszcze łamanie przepisów prawa pracy . Prezesie PP czy czuje się Pan za tą sytuację odpowiedzialny?

Ilona
@Bzzzz

A jak z tymi wypłatami? Uwzględnili podwyżki pomimo braku aneksów? Czy się jednak wyrobili z tymi dokumentami?

Pani kadrowa +kolezanka siedzaca w pokoju od owocowych czwartków gdzie wy sie wbijacie na przerwy,bo w stołówce nigdy was nie widziałem! Może troche wiecej empatii oraz szacunku by sie przydalo dla ludzi z produkcji ,bo to my pracujemy na wasze pensje !

A widziałeś kogoś na stołówce z biura oprócz godziny 9 kiedy są bułki ale co będziemy porównywać robotników do gwiazd z biura

PracownikX

Pracownicy biurowca mają dostęp do biurowej małej stołówki, ponadto część pracuje zdalnie. Po co te zaczepki biurowiec-produkcja. Wszyscy grają do tej samej bramki, nie ma gorszych czy lepszych. Wszystkim należy się szacunek za jego pracę, bez względu na jej charakter.

Były Pracownik

Siedzą przy biurku i zapierniczają wypełniając Wasze papiery. Kadrowa to nie ma nawet czasu, żeby wypic herbatę w spokoju, bo drzwi od biuro ciągle wachlują od wchodzących i wychodzący Pracowników produkcyjnych. Tak, więc niech Cię głową nie boli od myślenia, tylko skup się na prawidłowym wykonywaniu swoich obowiązków, a nie pisaniu dyrdymałów na Goworku.

@PracownikX

Tak tylko dlaczego przy jednej stołówce strażnicy pilnują co do sekundy czasu i wysyłają reprymendy a przy drugiej jest wolna amerykanka czyli nie ma podziału na lepszych i gorszych Są dwie stołówki czyli nadal nie ma podziału W jednej są automaty z napojami a w drugiej ekspres do kawy czyli nadal nie ma podziału Nie wpisy tworzą podziały tylko aktualna sytuacja

produkcja
@Były Pracownik

produkcja w czasie pracy rzetelnie pracuje a co robia po pracy to ich sprawa i o to własnie chodzi rozkazywanie nie jestesmy waszymi (usunięte przez administratora)a nie ktorzy chca aby tak bylo

Były Pracownik

To w końcu kogo się czepiacie, Kadrowej, czy Biurowych? Wniosek jest jeden... macie jakieś urojone kompleksy i dowalacie Ludziom z biura. Spójrzcie najpierw na swoje poletko, ile czasu spędzacie na przerwach na papierosie, ale ile osób z biura tam chodzi palić. Zajmijcie się swoją pracą. Biuro nawet śniadania je przy biurku, bo każdy ma pracy od groma. Czy każdy z Was może to samo powiedzieć o sobie i swoim zakresie obowiązków?

Robi sie (usunięte przez administratora)pracy !Kadrowa lata z czasami przerw pracownikow zamiast zajac sie swoja robota ,bo kartek do wyplaty to miesiacami nie widzimy a to jej obowiazek !

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Księgowa w CheMeS Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Temat nieaktualny

Ilona

Znaleźli już kogoś? Czy zrezygnowali z rekrutacji? Orientujesz się czy będą jeszcze przyjęcia do działu księgowego?

genia

I co z tymi podwyżkami ??

@genia

Przecież już były. Inflacyjne.

Elżbieta

I duże takie podwyżki? Jak często w ogóle bywają?

@Elżbieta

Zgłoś się do kadr. Udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie CheMeS Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 17 lutego kilka ogłoszeń.

A ty co Pegazus ci sie popsuł ze takie pytania zadajesz, reprezentujesz jakieś instytucje Państwowe?

Irena

Myślisz, że tak bardzo by ich interesował proces rekrutacji tutaj? :o Może Wy w firmie jakimiś agentami jesteście. ;p

A może ktoś wie za co byłe konfekcjonerki dostawały premie?

@Gość

Cała konfekcja dostała premię - „za uczciwość”. Brawo!

Najbaczniejszy obserwator

Ty nie masz czego wypiąć czy bronisz się komentowaniem pracy innych, żeby nikt nie zauważył że się opieprzasz?

...
@Obserwator

Ojjjjj myślę, że każdy powinien ROZLICZAĆ się ze swoim obowiązków a nie wszędzie szukać sensacji, chociaż interesowanie się wszystkim i wszystkimi leży w jego naturze

Ss

Cisną bekę to wszyscy z Ciebie, nie widzisz ze się pogrążasz coraz bardziej?

Łukasz
@Obserwator

Ile tej premii było? Kilkaset zł.? Teraz na święta też będzie premia albo paczki dla pracowników?

Ciekawski
@Łukasz

Ty ale po co tobie ta informacja , jeżeli nie pracujesz w tej firmie , Czyżby bot podtrzymujący wątek ?

nick

Taaaa, parę stówek.

Krystyna
@Ciekawski

Może ja się wypowiem, mnie też ciekawi kwota bo chciałabym się zatrudnić i jestem ciekawa czy też bym coś dostała np na wielkanoc :)

HR
@Krystyna

Zgłoś się do kadr na rozmowę to wszystkiego się dowiesz, to nie jest platforma na której takie informacje są przekazywane

Pracownik 1

HR się odezwały? , twoj komentarz nic nie wnosi , po co się odzywasz w ogóle

Mydlo

Moze czas poruszyc higiene ... lub jej brak... Koordynatorka... i pewien pomocnik...

Perfumy
@Mydlo

Moze jedno i drugie lubi capiec lub tego nie wie- ze capia dalej niz widza. Przydalaby sie rozmowa z Jafra, ktorego nie ma...

Pamiętamjakbylo

Ojjjjj, myślę że IDEALNA. Nie wiecie jak jest? U kogoś w oku widzi się drzazgę a u siebie belki nie widzą :) Prawda piękne panie.....? które mają wiele do powiedzenia na temat higieny a nie dbają o swoją?

......

Prawda w 100%, tylko o wszystkich gadają a u siebie nie widzą. Damy z KLASĄ hahaha ...... I szatnie tymi zapachami nam częstują. Kobiety z chemesu proszą o higienę!!!!!

......

Masakra! Gowork służy innym celom a nie hejtowaniu ludzi. Jeśli coś masz do kogoś, podejdź i powiedz prosto w twarz, a nie przez Gowork, zagadkowo, „domyśl się”. Tchórzostwo! Wstyd, że w zespole są tacy pracownicy. Szkoda czasu i energii na czytanie tych bzdur, które nic dobrego nie wnoszą a świadczą tylko o autorach postów.

@Niki
@......

A jednak wchodzisz, czytasz i komentujesz... wystąp na produkcji i "powiedz prosto w twarz" co myślisz o zespole. Niby "szkoda czasu" a jednak robisz to w taki sam sposób. To jest dopiero słabe, nieporadne i infantylne. Cóż kolejny mocny w necie...

Borys

Ooo tak tak, u wszystkich wszystko widzi a u siebie nie!!!

Geniu
@......

Zawsze o kimś gadają a u siebie nie widzą .(usunięte przez administratora)

Łukasz
@Pamiętamjakbylo

Myślisz że to miejsce żeby rozmawiać o higienie? lepiej byś napisał czy teraz przyjmują pracowników i można się załapać na etat. Wiesz coś?

obecny pracownik
@Łukasz

Można się załapać tylko czy szukasz roboty?

Krystyna
@obecny pracownik

Ja też szukam, ale coś bardziej w biurze! A i z higieną nie mam problemu :D

GK
@Krystyna

W biurach pracuja Ukrainki a na hali są koordynatorkami Polek - zapraszamy na jurmety, będzie raźniej porozmawiać po polsku

Konfekcja
@GK

Co ty za bzdury opowiadasz, ty w ogóle pracujesz w naszej firmie?

Lena

Jak coś komuś nie pasuje, zawsze można ułatwić sobie i jeszcze komuś życie) Można idź do M.F. i złożyć wypowiedzenie. I Sobie zrobisz dobrze, bo nie będzie trzeba wąchać ludzi jakie pracują fizycznie, i nie trzeba będzie myszlić kto i za co dostaje premię. I spokój dla Ciebie, i dla całej firmy)))

Wstyd czytać te prymitywne komentarze. Poziom poniżej zera.

Mmmmm

Dawać podwyżki bo się ludzie zaczną zwalniać od nowego roku dawać kasę..

Zatroskany
@Mmmmm

Kurcze myślisz iz redakcja Goworka coś z twoja wiadomością zrobi? Zadzwonią do prezesa poproszą ? Bo jak oni poproszą to na pewno to się wydarzy. Dużo dostaniemy?

@Mmmmm

Żenada. Dawać kasę? Zero kultury! Co za ludzie tu pracują! Albo ktoś z zewnątrz próbuję namieszać, aby tylko wywołać bunt wśród pracowników. Owszem, jest ciężko, ale nie tędy droga. Trochę klasy ludzie. Najwięcej szczekają Ci, co najmniej robią.

Inflacjaaaaaaa

Panie prezesie podwyzkiiiiiii bo zaraz nie będzie miał kto tutaj pracować....wszystko drożeje czy wy nie widzicie czy nie chcecie widzieć....nawet nikt z "góry " nie potrafi albo nie ma odwagi powiedzieć prosto w oczy jak jest naprawdę...

PP
@Inflacjaaaaaaa

Co najmniej 3.6 netto za oglądanie na monitorze pasowania, bo za wielkich drukarzy w pierwszej linii pomocnik i farbiarz i tak robią od a do z - wstyd i hańba pisać. Ktory z drukarzy jest po wykształceniu? Nauczeni na błędach tylko je powielają. Za druk reklamacji firma nie płaci. Wolny rynek, to proszę cv do innej złożyć drukarni. Tam szybko Was zweryfikują i tak jak "biznesmen" , z podkulonym ogonem z powrotem do Chemes. Do czasu.

:))
@PP

Wstyd to byłoby mi pisać takie rzeczy na twoim miejscu. Widać, ze twoje myślenie jest płytkie. Farbiarz i pomocnik robią za drukarza? Owszem, usprawniają oni produkcje, ale z twojego rozumowania wynika w takim razie, ze skoro nie ma ani jednego, ani drugiego to produkcja stoi. W procesie druku uczestniczy więcej osób niż trzy, ale żadna nie ponosi za swój błąd takiej odpowiedzialności jak drukarz, bo przecież wina jest zawsze drukarza…Już paru takich było co myślało, ze drukowanie to takie proste. Jeśli twierdzisz, ze druk to pierdnąć w kij to zapraszamy, może spróbujesz swoich sił? Zielony i jedziesz jak coś, a jak nie wiesz co robić to farbiarz i pomocnik ci wytłumaczą. ;) Jeśli o kwestie wykształcenia chodzi to mamy zawodowych drukarzy, nawet więcej niż ci się wydaje. Ich wynagrodzenie i tak nie jest adekwatne do ich obowiązków, 3600 minimum za prace pod presją i w ciągłym stresie? Jakoś nie widać żeby ludzie za te pieniądze chcieli „oglądać pasowanie”. Jak widać człowiek najmniej doinformowany zawsze ma najwiecej do powiedzenia. :)

Dyrektor ds. ważnych.

Takiego lidera na rynku poligrafii i atmosfery w niej panującej to nie ma nigdzie dookoła. Wszystko co powinno jest na czas i zawsze można liczyć na Pana Prezesa i sztab jego zaufanych, kompetentnych i poddanych ludzi. Warunki super i płaca też i przelozeni owszem rowniez. Ze swieca takich szukać. Przypominam po raz trzeci, iz Chemes nie jest firmą dla słabych ludzi. Jeśli się naprawdę chce pracować, rozwijać to TYLKO TU. POLECAM.

Księciunio
@Dyrektor ds. ważnych.

No fakt masz rację .... ;)))) Premie same się zabierają .... Normy to ja podwyższam.... No i kwartalną premie około 1500zl ja też zabrałem .... Wielkie korpo norweskie kupiło , wielka szlachta się pokazała na choryzoncie a patrzą tylko wyzyskać z człowieka ile się da .... I najlepiej za 2000zl netto .... Nie no żeś teraz zaszalał .... Brawo brawo bijmny brawo ;)

Pyzia
@Księciunio

Korpo norweskie? ????????????Dobre. Jeśli błyszczysz taka wiedzą, to nic dziwnego, że reszta takie głupoty pisze. Do wiadomości ogólnej.... Korpo angielskie. Pisz wiarygodne informacje, a (usunięte przez administratora)

Drukorz
@Pyzia

Nie wiem co Ty czytasz , co Ty jesz i czym żyjesz ..... Za Prezesa Macieja nie było statystyk , raportów i robienia szopki , każdy pracował normalnie , robił metry , reklamacje nikłe .... A i się okazało że Chemes był / jest najlepszą drukarnią etykiet w Polsce !!! Miliony na koncie !!! Nagle przejęła nas norweska korporacja / holding ( jak nie wiesz wytłumaczę Tobie - kupowanie firm z dobrym zyskiem i zapleczem finansowym by wycisnąć jak najwięcej - dla jaj sobie nie kupili ....) I jaki był wstrząs ? Premie procentowe .... Kwartalną zabrana i jeszcze kilka innych premii dla najlepszych ... I jak to widzisz ? Słuchaj , siedząc przy stołku , lizać (usunięte przez administratora) każdemu to każdy umie .... Eee nie sorry ja b tego nie mógł ... Więc nie opowiadaj głupot że jest cudownie i fantastycznie ..... Jeżeli połowa kadry zarządzającej jest z Ukrainy i rządzą w naszym kraju w naszej firmie to jest coś nie tak ... ! Wychodzi na dwa : albo Polacy którzy pracują po kilkanaście lat są (usunięte przez administratora) albo zarząd i Prezes PP ma (usunięte przez administratora)kto rządzi ważne by słupki się zgadzały ... On też jest rozliczany .... Tylko faktycznie ma bardzo słabą kadrę kierowniczą .... I te związki ... (usunięte przez administratora).... Ale mniejsza , nie unikniesz ... I też nie moja sprawa .... Ale mając za sobą 10 lat pracy w tej firmie , starając się , wychodzisz na (usunięte przez administratora) .... To powiedz mi proszę szanowna Pani / Panie nie wkurzył / ła byś się???? To my pracownicy produkcji zbudowaliśmy tą firmę nikt inny !!!! Gdyby nie ta (usunięte przez administratora)produkcja byście mieli jeden wielki (usunięte przez administratora)! A i tak się okazuje że najgorsi ..... Aktualnie w tej firmie liczy się exel .... Nikt i nic więcej .... A to bardzo słabe ....

C12
@Drukorz

Excel i wypinka ukr

Perelka
@Drukorz

I Panowie z nadmiaru pracy i pomyslow wietrzacy pachy w akwarium podczas gdy inni zawaleni praca..... brawo luzik najwazniejszy. Ino nagrac i na yt puscic. Udaly sie stanowiska. Pozdro xd

MK
@Perelka

Ucz się wschodnich jezykow to też dołączysz do teamu KJ. Jest planowane przejecie przez UKRY. Akwarium to tez kwestia czasu.

Chemes
@MK

Inflacyjna będzie?

Kj

Zawalony kj i kontrola. Kolejne nieroby???

@Kj

???? Tzn. ????

@Kj

Szkoda gadać, co tu się wyprawia. Reklamacji mnóstwo. Kierownik Zmianowy gdzie? Przy C2? Hmmm a taaak. Oglądał z drukarzem mecz Polska - Albania ????!!! Taka rzeczywistość. Żyć nie umierać! Sielanka!!! A produkcja kręci się.... Tak się kręci, ze to co wyprodukują idzie w kibel!!! Ludzie, czy naprawdę nie widzicie co się dzieje???? Klapki na oczach??? Doprowadzicie firmę do upadłości! Pierwszy rozbiór Chemes!

Obserwator

Saszka, na c2 nie druk a sztanca, a dwa to ci dwaj panowie nie oglądali mecza tylko na tablecie pisali mejla do Piecha, ilu ukr pochowanych za kontenerami, na fajce. Tak sie zdobywa metry w Chemes.

Zostaw merytoryczną opinię o CheMeS Sp. z o.o. - Sady

• Jak się pracuje w CheMeS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CheMeS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CheMeS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CheMeS Sp. z o.o.