OCHRONA JUWENTUS

Opinie o OCHRONA JUWENTUS

@Ktoś Nowy wpis

Nie polecam nikomu tej firmy (usunięte przez administratora) ludzi przy wypłatach jak mogą najlepiej dają mundury po byłych pracownikach w tej firmie jest duża rotacja pracowników zostają w niej tylko (usunięte przez administratora)lizusy i reszta tych co mają nie czyste sumienie

Adelayda

Jak najdalej od tej firmy!!!!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w OCHRONA JUWENTUS?

Ta pracownica

Atmosfera jest ok gorzej z płaceniem Dla przykładu Przyjęłam się w styczniu W lutym dostałam dwie pensje a w marcu nie zobaczyłam ani grosza żeby sytuacja była jednorazowo, ale sytuacja się powtarzała i tak w maju lipcu i sierpniu nie dostałam wypłaty, to jest nie zgodne z kodeksem pracy

Rilke Nowy wpis
@Ta pracownica

Na jaką umowę jesteś zatrudniona?

Czy OCHRONA JUWENTUS zapewnia kartę multisportu?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie OCHRONA JUWENTUS? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jakie stawki na Grupach Interwencyjnych od Nowego Roku ? Wie ktoś coś.... Pozdrawiam

Rdgh Nowy wpis
@Nowy

Nie

Jak wygląda praca na GI w firmie Juventus ?? Cały czas teren czy są jakieś pomieszczenia ?? Pozdrawiam

Mtomska

Praca jako tako ok ale koordynatorzy to po żal się Boże i chroń przed nimi zwłaszcza przed (usunięte przez administratora),nogą za noga papieros i w (usunięte przez administratora) ma ,na dodatek kłamie i robi (usunięte przez administratora)z pracowników.Juwentus powinien się dobrze zastanowić nad tą panią....

Dawid
@Mtomska

Ale czekaj, żalisz się bo koordynator pali papierosy? To jest powód żeby wejść na forum i narzekać? Myślałem że chodzi o coś poważniejszego... ;p

Marcel

Nie polecam tam pracy. Koordynatorzy to myślą że są Boga i!

Krzysztof

Nie przesadzajmy z narzekaniem bo w ten sposób to każdego można ocenić negatywnie. Nawet najlepsi czasami popełniają błędy.

Ochrona

Juventus jest dobrą firmą ale niektórzy koordynatorzy obiektów nie nadają się na to stanowisko .Była pracownica biurowca As..co na ul.Wielickiej koordynator nie nadaje się na to stanowisko poniża pracowników, ośmiesza ich przy innych ludziach. Jak się na kogoś uweźmie to jest głębiony do końca .Panie Prezesie Juventus proszę się przyjrzeć temu człowiekowi. Były pracownik

Czy OCHRONA JUWENTUS narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Pojsc mozesz kiedy chcesz za to koordynatorzy wypisza ci wszystkie dni w innych terminach bez twojej wiedzy

Xxx

Tak

Tedy

Podpowiedzcie czy potrzebują kogoś do pracy? Jaką umowę dają na początek?

kuj
@Tedy

umowa smieciowa wyplata co 2 miesiące w 3 ratach

Piotrekcie

Nie polecam. Chciałem zatrudnić się w Juwentusie na umowę zlecenie, by sobie dorobić. Przez telefon facet obiecywał raj na ziemi. Jak przyszło co do czego to zwodzie mnie dwa miesiące. Kazał pozałatwiać masę papierów. Gdy to zrobiłem to nagle przestał mieć dla mnie czas. Gdy w końcu udało mi się umówić na podpistnienie umowy i pobranie munduru to się okazało, że nie ma ani jednego ani drugiego. Facet w biurze udawał głupiego. Oddał mi dokumenty aplikacyjne i się rozstaliśmy

wariat
@Piotrekcie

ten psychopata ze zlamanym nosem lb obicuje ,a tak a propos sra na meczu w gacie

tajemniczy klient Kraków

czekalem na rozmowe kwalifikacyjną 20 minut bo koordynator sie spoznil, w tym czasie uslyszalem w biurze w Krakowie przez 15 minut 55 kurw 22 (usunięte przez administratora) 15 pierdol,gratuluję kultury.

Luci

No coz sa ludzie i ludzie. Pracowalam i odeszlam na emeryture zJuwentus i moge powiedziec zalez do kogo trafisz polecam jesli pracuje koordynator H. oraz kierownik Adama S. ludzie wpozo wymagajacy ale konkretni sprawdzeni to tylko u nich,pozostali roznie bywa. Mnie sie dobrze pracowało pieniadze na czas tylko zalezy na jaki zestaw grupy trafisz bo to moze byc bol. Luci pozdrawiam

tajemniczy klient Kraków

a.d. ,l.b śmieci.

Ohrona ok zalezy na kogo sie trafi dyrektor sakwa ok tak samo andrzej hrustek Pozdrawiam Dandi

Pawel

Wiadomo coś odnośnie aut służbowych bo są jakieś plotki że wchodzą już w miastach ?

Damian

Jakie stawki na nowy rok w Juwentusie na obiektach ? Na jaką umowę można liczyć powiedzmy na obiektach biurowych (etat czy tylko zlecenie), mam wpis na listę i spore doświadczenie ochroniarskie .

Zuzanna
@Damian

A zatem, jeśli posiadasz duże doświadczenie ochroniarskie, to zapewne miałbyś spore szanse na zatrudnienie w OCHRONIE. JUWENTUS. Dlatego też mam nadzieję, że ktoś szybko rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości. A byłby zdecydowany na aplikowanie tam już w tej chwili?

S
@Damian

Jakie masz doswiadczenie? Mile widziana umiejetnosc spania miedzy obchodami polaczona z nieumiejetnoscia dochodzenia swoich praw

Zostaw merytoryczną opinię o OCHRONA JUWENTUS - Kraków

• Jak się pracuje w OCHRONA JUWENTUS?

Zobacz opinie na temat firmy OCHRONA JUWENTUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

OCHRONA JUWENTUS