Opinie o Etyflex Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Etyflex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Etyflex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etyflex Sp. z o.o. w Kraków

Iza Nowy wpis

Co znaczy że pracodawca motywuje "batem"? Czy w firmie stosowana jest przemoc? To poważne zarzuty.

ddd Nowy wpis
@Iza

Stalking? (usunięte przez administratora)? Szantaże? Szantaż emocjonalny? (usunięte przez administratora) w wynagrodzeniu? Proszę o sprecyzowanie? Jakie jest oficjalne stanowisko firmy? Jak walczy z powyższymi przestępstwami?

Justyna Nowy wpis

Cześć, zaciekawiło mnie, że pracownik ma podpisać zgodę na pracę pod monitoringiem, czy taki materiał jest wykorzystywany przeciw pracownikom w różnych sytuacjach? Chodzi o zabezpieczenie mienia, kontrolowanie czasu pracy?

Damian Nowy wpis

@Ja co masz na myśli z tym "batem" ? jest ostra atmosfera?

Czy pracodawca Etyflex Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak, batem i premią:)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Etyflex Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Wiktor

Pewnie trzeba spojrzeć na własną wydajność w pracy a dopiero zarzucać firmie brak szacunku dla pracowników, firma jest ok!

Odradzam stanowiska na produkcji, chaos i bałagan, ciągłe pretensje, że pracownicy nic nie robią tylko chodzą na papierosa albo rozmawiają, prezes siedzi na kamerach cały czas i szuka tam pieniędzy. Najpierw przyjmą cię na konfekcjonowanie a następnie próbują wypchnąć na maszynę drukującą, na podobnej stawce, nie dając angażu na drukarza tylko jako pomocnik. Jako pomocnik pracujesz jak drukarz, sam ustawiasz, dorabiasz farby i obsługujesz maszynę a masz odpowiedzialność finansową za papier który spisywany jest co do metra.

Etyflex

Rozumiem ,że pracodawca ,który ma "ciągle pretensje ,że pracownicy nic nie robią tylko chodzą na papierosa i rozmawiają " jest ewenementem wśród pracodawców.

Krisu

DNO i jeszcze raz DNO. Prezes siedzi na kamerach ,Kierownik cały czas Cię goni ,jak bydło. Liczą się "m. I robienie różnych konkursów. Totalny idiotyzm.

@Krisu

Każdy pracownik ,który się zatrudniał , podpisywał zgodę na pracę w obiekcie monitorowanym . A monitoring służy ,między innymi ,do kontroli pracy .

animator

Niska wydajność to wielki problem i robią wszystko żeby to poprawić!!!

@animator

Rozumiem, że to jest plus :) logiczne jest, że skoro wydajność jest niska to trzeba zrobić wszystko ,żeby ją poprawić .

Teresa

@nowa Czasami najlepiej ocenić wszystko na spokojnie i samemu przekonać się jak wygląda sytuacja w firmie. Czy znasz może kogoś kto pracuje lub pracował w firmie Etyflex? Czy przekonał Cię do pracy w tej firmie, jeżeli tak to dlaczego? Twój ostatni wpis był dosyć krótki, może warto go rozwinąć? @anonim Czy nadal pracujesz w firmie Etyflex i zaobserwowałeś przez ten czas jakieś zmiany? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu firmy.

nowa

Rzeczywiście bez sensu u Was składać CV. Jak to wszystko czyta to widać jaka to jest kiepska firma.

Felix

No niestety.

gość

Coś chyba u was nie jest najlepiej?

leksa

niby kokosów nie ma, ale nie ma strasznej atmosfery, jak na przykład w stoczniach. zarobki w porządku, na czas wypłacane, premie można łatwo dostać więc tutaj plus.

Janusz

Nie polecam. Audyt ISO to ściema, płacą na lewo aby przeszło. Brak jakichkolwiek szkoleń dla drukarzy, po 3 miesiącach wypychają siłą na maszyne drukującą ludzi którzy nie chcą tam iść. Niska jakość wydruku za duże pieniądze. Brak BHP, niekiedy można znaleźć ślady krwi w roli naklejek.

Ryszard
@Janusz

Ja również nie polecam. Prezes płaci podstawe + premia uznaniowa, którą nalicza na podstawie podlizywania się. Jeżeli chcesz robić swoje i dostawać za to więcej niż 1900zł netto, to nie jest praca dla ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o Etyflex Sp. z o.o. - Kraków

Etyflex Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.

Etyflex Sp. z o.o.