Howden Polska S.A.

Opinie o Howden Polska S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc duże zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy być z Państwem w stałym kontakcie także za pośrednictwem serwisu GoWork.pl.

Każdy merytoryczny wpis i każda konstruktywna krytyka jest dla nas cenna, by wyciągać z nich wnioski i poprawiać działanie. Równolegle widzimy, że niektóre głosy mijają się z prawdą i mamy wątpliwości, czy pochodzą od naszych pracowników.

Choć na rynku jesteśmy zaledwie od ponad 18 lat, to wywalczyliśmy sobie miejsce w ścisłej czołówce. Jesteśmy firmą, która co roku notuje dwucyfrową dynamikę wzrostu przychodów. Nie byłoby to możliwe bez współpracy i dobrych relacji w zespole.

Czasami trudno jest sprostać indywidualnym oczekiwaniom i interesom poszczególnych osób, a naszą odpowiedzialnością jest dbanie o wszystkich, którzy decydując się na pracę w Donorii, powierzyli nam swoją zawodową przyszłość.

Nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać publicznie. Szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy kierować na adres: pracownicy@donoria.pl.

Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie jest doskonały. Bardzo cenimy sobie wolność wypowiedzi. Swoboda nie oznacza jednak, że można publikować nieprawdziwe informacje. Dlatego będziemy współpracować z administratorem serwisu. Komentarze zawierające dane osobowe, nieprawdziwe informacje, pomówienia, oszczerstwa znieważające osoby lub grupy zgodnie z regulaminem Forum będą usuwane.

Zarząd Donoria S.A.

Asystent Radcy Prawnego jest dobrze wynagrodzony w tej firmie? Zwróciłem uwagę że w ogłoszeniu w zakładce nie ma nic o ich ofercie jeśli chodzi o kwestie finansowe. Podstawą tylko jest wypłacana czy więcej coś, jakieś dodatki?

Nowy wpis

Howden Polska SA oferuje szeroki zakres benefitów związanych z zatrudnieniem w postaci możliwości zawodowego rozwoju w firmie o międzynarodowym charakterze, w zespole prawników z wieloletnim doświadczeniem, który daje możliwość nabycia doświadczenia i wiedzy m.in. z zakresu ubezpieczeń. Oferujemy możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach zawodowych, czy też studiach podyplomowych, a także doskonalenia umiejętności językowych poprzez naukę języka angielskiego. System wynagradzania poza zasadniczą płacą przewiduje możliwość uzyskania premii określonych w regulaminie premiowania zależnie od zajmowanego stanowiska pracy. Dodatkowo pracownicy mają możliwość skorzystania z oferty ubezpieczenia zdrowotnego i osobowego na atrakcyjnych warunkach, czy też z kart Multisport.

@Howden Polska S.A.

Chciałbym się dowiedzieć na czym polega regulamin premiowania na stanowisku asystenta radcy prawnego. Jest szansa, aby poprosić o jego przywołanie? :) Jeśli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę MultiSport, to czy są one opłacone w całości? Z góry dzięki za informacje.

Nowy wpis

Potwierdzamy, że w ramach benefitów Howden Polska SA oferuje możliwość dofinansowania do kart Multisport oraz skorzystania z ubezpieczenia medycznego. Informacje dotyczące warunków wynagradzania, wynikające z regulaminu premiowania obowiązującego w Howden Polska SA, jak również pozostałe informacje dotyczące innych benefitów, przedstawimy wybranym kandydatom podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do przesłania swojego zgłoszenia w ramach prowadzonej rekrutacji na stanowisko asystenta radcy prawnego

Na jakie benefity można liczyć w Howden Donoria?

Czy Howden Donoria organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

W Howden Donoria każdy Pracownik ma możliwość udziału w szkoleniach, które podnoszą jego kompetencje. Zarówno Pracodawca jak i Pracownik biorą czynny udział w wyborze tematyki szkoleń, która jest zgodna z zakresem prowadzonej działalności. Dodatkowo Pracownicy mają możliwość szkoleń i praktyk zagranicznych w ramach Grupy Howden. Firma współfinansuje również koszty studiów kierunkowych, dzięki którym kwalifikacje naszych Pracowników są na wysokim poziomie.

Osoba

Pracowałam tam i nigdy nie byłam na żadnym szkoleniu zorganizowanym przez donorie, bo ich nie było. Chyba że macie na myśli szkolenia obowiązkowe dla brokerów, które odbywa się online na portalach ubezpieczycieli.

@Osoba

Może należało postarać się o szkolenie bo sami z siebie nie wysyłają? Nie próbowałaś starać się o jakiś dodatkowy kurs? Nikt z innych współpracowników też nie był na szkoleniu?

@Osoba

Zgodnie z zamieszczonym wpisem z dn. 07.03.2023, nasi Pracownicy mają możliwość udziału w szkoleniach. W głównej mierze podnoszenie kwalifikacji i poszerzanie swej wiedzy pozostawiamy w gestii naszych Pracowników. Oczywiście, tematyka szkoleń powinna być ściśle związana z zakresem działalności Spółki. Niemniej jednak oferujemy również wewnętrzne wsparcie – udział w lokalnych szkoleniach, jak i szkoleniach zagranicznych, organizowanych w ramach Grupy Howden. Ponadto Spółka pokrywa część kosztu studiów, które związane są ze specjalizacją naszych Pracowników.

Czy Howden Donoria zatrudnia studentów?

Brałeś udział w rekrutacji do Howden Donoria. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Howden Donoria odbywa się również w języku angielskim?

W zależności od stanowiska, na które odbywa się rekrutacja, rozmowa rekrutacyjna może być również przeprowadzona w języku angielskim.

Jakie są warunki zatrudnienia w Howden Donoria?

W Howden Donoria mamy elastyczne podejście do warunków zatrudnienia. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom kandydatów, co przejawia się w: - hybrydowym systemie pracy, - elastyczności w formie zatrudnienia, z kandydatami zawieramy umowy o pracę lub umowy współpracy, - oferujemy możliwość zatrudnienia na terenie całego kraju, - zapewniamy zróżnicowany system wynagradzania, który poza wynagrodzeniem zasadniczym przewiduje możliwość uzyskania premii, - proponujemy benefity pozapłacowe.

Adrian
@Howden Polska S.A.

Można się dowiedzieć jakie to benefity? Jest prywatna opieka lekarska, a w przyszłym miesiącu coś dodatkowo dla pracowników na święta? Bony albo paczki?

@Adrian

W Howden Donoria Pracownik czy Współpracownik może skorzystać z prywatnej opieki zdrowotnej, ubezpieczenia na życie, karty Multisport, czy lekcji języka angielskiego. Oferujemy również dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkoleń czy kursów.

Grażyna
@Howden Polska S.A.

A są jakieś premie świąteczne, roczne? Wczasy pod grusza ? Ogólnie sprawa benefitów mnie interesuje i tego czy je się ma od razu czy dopiero po czasie?

@Grażyna

W Howden Donoria przewidziane są zarówno premie sprzedażowe jak i obsługowe wypłacane kwartalnie lub półrocznie oraz uznaniowe zgodne z obowiązującym Regulaminem Premiowania.

Czy w Howden Donoria zatrudniani są obcokrajowcy?

W chwili obecnej mamy w zespole Howden Donoria osobę z Ukrainy. Ponieważ jesteśmy firmą międzynarodową, jesteśmy otwarci na współpracę z obywatelami innych krajów.

Czy Howden Donoria organizuje staże dla studentów?

W Howden Donoria od 2018 roku prowadzone są praktyki dla studentów. Połączenie świeżych pomysłów młodych ludzi i doświadczenia mentorów traktujemy jako szansę na rozwój dla obu stron. Chętnie zatrudniamy studentów i młodych pracowników. Ułatwiamy im zdobywanie niezbędnych kwalifikacji, szkolimy i dzielimy się wiedzą. Proponujemy elastyczne formy zatrudnienia, dostosowane do potrzeb. Praktyki dla studentów prowadzone są zarówno w centrali firmy w Toruniu jak i naszych oddziałach na terenie całego kraju oraz z możliwością rozwoju międzynarodowego w oddziałach Grupy Howden na całym świecie. Pracują u nas osoby, które przeszły tu wszystkie etapy kariery zawodowej - od studenta, do Managera. Wspieramy też osoby, które chcą się dokształcać i łączyć z pracą dodatkowe studia lub kursy. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, czekamy na kontakt pod adresem: praca@howdendonoria.pl - zapraszamy serdecznie!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Howden Donoria? Chętnie zatrudniają?

Chętnie zatrudniamy studentów i młodych pracowników. Ułatwiamy im zdobywanie niezbędnych kwalifikacji, szkolimy i dzielimy się wiedzą. Proponujemy elastyczne formy zatrudnienia, dostosowane do potrzeb. W centrali firmy w Toruniu prowadzone są praktyki dla studentów. Uważamy, że połączenie świeżych pomysłów młodych ludzi i doświadczenia mentorów może dać naszej organizacji wiele pożytku. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, czekamy na kontakt pod adresem: praca@howdendonoria.pl - zapraszamy serdecznie!

Czy nowo zatrudnione osoby w Howden Donoria otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, otrzymują. W Howden Donoria umowa o pracę jest główną formą zatrudnienia. Zgodnie z zasadą naszej grupy „People First”, jeśli ktoś sobie życzy być zatrudniony na innych zasadach, np. na umowę cywilno-prawną czy prowadzi działalność gospodarczą - wychodzimy na przeciw takim oczekiwaniom.

Jaka umowa obowiązuje w Howden Donoria podczas okresu próbnego?

Podczas okresu próbnego w naszej firmie obowiązuje umowa na 3-miesięczny okres próbny.

Zofia

Na swojej stronie internetowej Howden Donoria wspomina o tym, że inwestują w swoich pracowników: https://www.howdengroup.com/pl-pl/rozpocznij-swoja-kariere-z-donoria. Czy ktoś zatrudniony w firmie może to potwierdzić? Napiszcie też, czy chodzi o szkolenia, może podwyżki, premie pracownicze?

@Zofia

Pracownikom Howden Donoria oferujemy dofinasowanie do studiów, kursów, i szkoleń. Organizujemy także lekcje języka angielskiego. W regulaminie przewidziane są premie akwizycyjne, wdrożeniowe, obsługowe, uznaniowe oraz nagrody roczne za osiągnięte wyniki. Jako pracodawcę zdecydowanie interesuje nas budowanie długoterminowych relacji z pracownikami. Dlatego stawiamy nie tylko na kursy organizowane przez zewnętrzne organizacje, ale także przez naszych specjalistów. Dzielimy się wiedzą wewnątrz firmy, zgodnie z polityką Grupy Howden na całym świecie. Wewnętrzne szkolenia odbywają się w firmie regularnie.

Czy pracownicy w Howden Donoria dogadują się między sobą?

Tak, dogadujemy się w firmie całkiem dobrze nie tylko na płaszczyźnie współpracy zawodowej, ale również poza nią. Szczególnie dobrze widać to, kiedy działamy podczas cyklu akcji #RazemdoCelu, #AkcjaGwiazdor #BiegNiepodległości. Świadczą one o zaangażowaniu i współpracy między pracownikami przy realizacji projektów społecznie odpowiedzialnych. Zapraszamy na naszą stronę www i profile w mediach społecznościowych - tam opisujemy każdą akcję szczegółowo: https://www.facebook.com/HowdenDonoria/ https://www.linkedin.com/company/howdendonoria/ https://www.howdengroup.com/pl-pl/razem-do-celu-wspieramy-fundacje-orchidea-howden-donoria

Zofia
@Howden Polska S.A.

Witam, w poście padło stwierdzenie: dogadujemy się dobrze nie tylko na płaszczyźnie współpracy zawodowej, ale również poza nią". Czy mają Państwo na myśli jakieś wyjazdy integracyjne, spotkania pracownicze poza godzinami pracy?

@Zofia

Spotkania integracyjne odbywają się regularnie, na terenie całej Polski, w zależności od potrzeb. Z całym zespołem i w mniejszych grupach - mamy przedstawicielstwa w całym kraju. W marcu 2020 r., z powodu epidemii, spotkania zostały zawieszone. Dziś w firmie obowiązuje głownie system pracy zdalnej lub hybrydowej. Nie przeszkadza nam to jednak w budowaniu atmosfery w zespole poprzez spotkania zdalne. Integrujemy się także poprzez organizację akcji charytatywnych. Oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności.

zadowolonaZeZmiany
@Howden Polska S.A.

Ponieważ dość długo byłam pracownikiem, wiec wiem jak to wyglada :) Wszystko na pokaz.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ktoś

Chyba wiem z jakiego powodu to hurra :-) Pewnie się wszyscy cieszą :-)

hrebt
@Ktoś

Koniec z uciskiem i strachem przed opuszczeniem BUF :-)

Ktos
@hrebt

To dziś radość przeogromna zapanowała ????????????

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Howden Donoria?

Pracujemy 5 dni w tygodniu 8 godzin dziennie. Pracę rozpoczynamy między 8 a 9.00 i kończymy po 8 godzinach. Dzięki temu pracownicy mogą dostosować godzinę rozpoczęcia pracy do swoich preferencji. Pozdrawiamy serdecznie

Wyki

Spróbuj wyjść przed 16-tą to się przekonasz.

Iza

Cześć, czy możecie mi napisać jak się pracuje w Howden Donoria? Czy warto aplikować?

Pracuje, bo kocham to co robie
@Iza

Pracujemy od 8-16, ale wiadomo ze obecna sytuacja troche zmieniła organizacje pracy

Czy Howden Donoria zatrudnia studentów?

Dzień dobry, W centrali Howden Donoria od dwóch lat prowadzone są praktyki dla studentów. Uważamy, że połączenie świeżych pomysłów młodych ludzi i doświadczenia mentorów może dać naszej organizacji wiele pożytku. Pracujemy też nad uruchomieniem oficjalnych programów współpracy z uczelniami. Projekty te, siłą rzeczy, dziś czekają na odmrożenie kontaktów międzyludzkich. W naszej firmie pracują osoby, które przeszły tu wszystkie etapy kariery zawodowej - od studenta, do menedżera. Wspieramy też osoby, które chcą się dokształcać i łączyć z pracą dodatkowe studia lub kursy. pozdrawiamy serdecznie

Aktualność
Donoria zmienia markę na Howden Donoria

Od 20 stycznia Donoria, jedna z czołowych polskich firm brokerskich, działa pod nową nazwą Howden Donoria. Połączenie dwóch marek z jednej strony ma podkreślić przynależność do międzynarodowej Grupy Howden, a z drugiej - przywiązanie do wartości i tradycji. Wiceprezesem Howden Donoria został Hubert Kowalewski, do tej pory członek zarządu. Barbara Szulak objęła stanowisko dyrektora zarządzającego.

Dariusz Zajączkowski, prezes Howden Donoria, podkreśla, że przynależność do Howden Broking Group pozwala polskiej spółce obsługiwać klientów wszędzie tam, gdzie prowadzą działalność. Łatwiej to osiągnąć pod wspólnym brandem. Postępująca integracja grupy będzie korzystna dla wszystkich - klientów, ubezpieczycieli i specjalistów pracujących na ich rzecz. Wspólna marka podkreśli pełen obraz skali działalności brokerskiej grupy.

- We wrześniu 2014 r. dołączyliśmy do rodziny Howden Broking Group, przez co staliśmy się częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Hyperion. Grupa stale rośnie, dołączają do niej kolejne spółki na całym świecie. Zmiana brandu to dla nas naturalny proces, podobnie jak dla kolejnych członków grupy. Nasze wartości pozostają te same: zaufanie, komunikacja, odpowiedzialność. Dlatego będziemy posługiwać się połączonymi nazwami Howden i Donoria - mówi Dariusz Zajączkowski, Prezes Howden Donoria.

- Wprowadzenie nazwy akcjonariusza do logo podkreśla jakość i coraz szerszy wachlarz naszych usług. Dzięki nowej roli Barbary Szulak nastąpi wzmocnienie w obszarze specjalizacji procesowej i merytorycznej, a także narzędzi w postaci technologii wspierającej obsługę klienta - dodaje Hubert Kowalewski, Wiceprezes Howden Donoria.

Jaki dress code obowiązuje w Donoria S.A.?

Nasz biznes w 100 proc. opiera się na bezpośrednich relacjach z klientami, co wyznacza nam określone standardy. Obowiązuje więc dress code biznesowy. pozdrawiamy serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Howden Polska S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Howden Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Howden Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Howden Polska S.A.?

Howden Polska S.A.