brak logo

Bavaria Consulting Sp. z o.o.

Włocławek

Opinie o Bavaria Consulting Sp. z o.o.

zbieg 2011-04-08 06:45
śmieszny jesteś, firma, która wykorzystuje ludzi
ONA 2011-04-18 09:29
Nie wiem jak zarobki, ale firma Bavaria świadczy usługi poniżej poziomu wszelkiej krytyki. Próbowałam u nich odzyskać zwrot podatku z Holandii, pieniędzy nie przelali, przez ponad rok się nie odzywali wogóle a potem obcesowo żądali pieniędzy za usługę, której nie wykonali!!! Na wszelkie pisma i upomnienia również nie reagowali, bo cytuję \"tego nie mają w zwyczaju\"!!! MASAKRA, ODRADZAM WSZYSTKIM
anonim 2013-07-05 09:08
Czy zatrudniają na umowę o pracę, czy umowę zlecenie? Jakie są zarobki? Jak się pracuje? Jaka jest atmosfera? Czy jest duża rotacja pracowników?
Piotr 2016-04-21 15:01
Nie moge znaleźć szczegółowych informacji o Bavaria Consulting Sp. z o.o. i dlatego pojawiłem się tutaj, teraz już chyba wiem trochę więcej i mam nadzieję, że z tą wiedzą podejmę dobrą decyzję, w sumie chciałbym tu pracować, powie mi ktoś jakie są pensje?
Zostaw swoją opinię o Bavaria Consulting Sp. z o.o. - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bavaria Consulting Sp. z o.o.