Sttas Europe Sp. z o.o.

Opinie o Sttas Europe Sp. z o.o.

admin 2015-08-10 21:22:04
Wiesz jak wygląda praca w firmie Sttas Europe Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinię odnośnie warunków pracy!
anonim 2015-10-15 09:08:33
Pracuje w firmie od 2 lat I przyznam, że lepszej pracy nie miałam. Poza pełnym profesjonalizmem I zaangażowaniem pracowników, jest jeszcze świetnia atmosfera
Ciekawy 2016-04-03 19:52:02
Czy ktoś może coś powiedzieć o zarobkach w tej firmie oraz jak przebiega rekrutacja?
daisy 2016-04-07 17:35:43
No wlaśnie byłam na rozmowie w tej firmie. Ktoś wie jakie są zarobki na stanowisku analityka? Jeżeli kogoś interesuje to opowiem, jak było na rozmowie)
KK 2016-04-08 13:36:52
daisy mnie interesuje, jak wygląda postępowanie rekrutacyjne :) dziękuję za relację :)
daisy 2016-04-08 17:28:24
Więc odezwali się do mnie ok 2 miesiące po tym, jak wysyłałam CV. Na wstępie dostałam test do rozwiązania po angielsku, w którym chodziło o sprawdzenie logicznego myślenia (zadania z liczeniem) oraz znajomości języka angielskiego (dosyć pobieżnie, bo było podane słowo i trzeba było dopasować synonim albo opposite). Potem była rozmowa po angielsku z kierowniczką działu a później z osobą z HR. Ogólnie spędziłam tak ok 1,5 god. Atmosfera jest miła i przyjazna.
*KK jeszcze coś szczególnie Cię interesuje?
Może ktoś wie o zarobkach w tej firmie?
tomek 2016-05-17 11:41:51
ale co to znaczy konketnie, ze praca jest sympatyczna? wydaje mi się, ze teraz oferty pracy są naparwde wymagające i na wcale nie takie proste stanowiska, bo szukają ludzi jako np. Młodszy Analityk ds. Klasyfikacji.
Zostaw swoją opinię o Sttas Europe Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sttas Europe Sp. z o.o.