Opinie o Sttas Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sttas Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sttas Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sttas Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Sttas Europe Sp. z o.o.?

Czy firma Sttas Europe Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

J.T

Jakie są zarobki na stanowisku junior analyst z wachlarzem dodatkowych języków?

Nick Nowy wpis
@J.T

Takie, jakie wynegocjujesz podczas interview, nikt Ci tutaj nie poda kwoty, bo jest to zabronione.

J.T Nowy wpis

A może jakieś widełki brutto?

Jaka jest obecnie atmosfera w firmie? (usunięte przez administratora) złośliwi przełożeni / współpracownicy, dyskryminacja? Nie chodzi mi o konkretne stanowiska, raczej o ogólną atmosferę i podejście przełożonych do podwładnych.

Brałeś udział w rekrutacji do Sttas Europe Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy w Sttas Europe Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Nie ma, chyba że wyrwiesz z gardła managerom. jest za to mnóstwo wewnętrznych.

Mirosław

A te wewnętrzne to na czym polegają?

@Mirosław

polegają na przekazaniu wiedzy, na tym chyba opierają się szkolenia? ????

Mirosław

Czego konkretnie dotyczą, o to było pytanie.

xyz

bardzo dobry pracodawca

@xyz

Fajnie że jesteś zadowolony. Co konkretnie wpływa na taką dobrą opinię? Pieniądze, atmosfera? Czy coś innego? :)

Jakie godziny pracy obowiązują w Sttas Europe Sp. z o.o.?

HR

Elastyczne godziny pracy. Rozpoczęcie midzy 7 a 10 i zakończenie miedzy 15 a 18 w systemie 8-godzinnego dnia pracy.

@HR

A jakie są tu wymagania wobec kandydatów? I czy osoby bez doświadczenia też mogą liczyć na pracę w Sttas Europe? Jeśli nie, to jakie doświadczenie trzeba mieć?

HR
@Mirosław

Wymagania są zawsze ścisle określone w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Skierowane są również do osób bez doświadczenia.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sttas Europe Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Guest

nie można liczyć na nic, im bardziej będziesz się biła piętami w.... żeby się wykazać, tym mniej dostaniesz. Generalnie jest tak, że każą Ci się wykazywać obiecując gruszki na wierzbie a finalnie powiedzą, nie mamy narzędzi na podwyżkę, albo awans, staraj się dalej, masz mnóstwo okazji, w systemie jest dużo internal recruitment. System motywacyjny to jakaś pomyłka, wszyscy są pod jednym mianownikiem i nie nie ma wyróżnień. Robisz minimum, i tak dostajesz tyle samo, co pozostałe osoby.

Czyli bardziej patrzą na doświadczenie niż wykształcenie?

ZAK

Witam, Praca i zakres działalności firmy bardzo interesujący, niestety nie dla ludzi, którzy nie mają pojęcia o cle, handlu zagranicznym, taryfie celnej.Na stanowiska są rekrutowane osoby bez znajomości zagadnień celnych, Znajomość języka obcego i ukończenie studiów wyższych to nie wszystko. Brak w firmie pracowników z doswiadczeniem w obsłudze celnej.

@ZAK

Piszesz o tym jakie wymagania powinien spełniać odpowiedni kandydat do pracy w firmie Sttas Europe. A co firma ma do zaoferowania pracownikom którzy spełniają te wymagania? Może są jakieś benefity poza płacowe? Informacje te mogą być ważne dla osób zainteresowanych pracą.

Zak
@Iwona

Witam, nie to nie są wymagania, do pracy przyjmowane są osoby bez pojęcia o handlu zagranicznym.Jest to o tyle przykre, że firma konsultingowa zajmująca się doradztwem celnym nie posiada fachowców z tej dziedziny a jedynie osoby po studiach, niekoniecznie z prawa i handlu zagranicznego. Benefity sa , jak najbardziej w porządku, doplata do wakacji, premie, praca zdalna

Grzegorz
@Zak

Skoro praca jest zdalna, to zastanawia mnie, jak jest wynagradzana? Mógłbyś napisać coś o zarobkach za pracę w firmie Sttas Europe? Wiemy już, że są premie i dopłaty do wakacji, więc chciałbym poznać również stawkę początkową.

tomasz
@ZAK

a Kapica? SSC.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Sttas Europe Sp. z o.o.?

Pracownik STTAS

Detale znajdziesz w aktualnym ogłoszeniu i na profilu naszej firmy na pracuj.pl.

Jonasz

Jak nastroje w firmie? Czas mamy bardzo trudny, czy macie w firmie wprowadzone jakieś zabezpieczenia przed wirusem?

@Anonimm a godziny pracy jakie są dokładnie ?

Anonimm

Plusy: godziny pracy, mozliwosc pracy na pol etatu. Przyzwoita pensja. Premie swiateczne. Podwyzki inflacyjne. W wyjatkowych sutuacjach mozliwosc pracy zdalnej. Nie ma wyjazdow integracyjnych, a spotkania integracyjne. Minusy: presja, stres, korporacyjnie, (usunięte przez administratora)niektorzy leaderzy.

Nieznany

Witam, bylem na rozmowie rekrutacyjnej i musze przyznac bez sciemy ze bylo to najgorsze doswiadczenie jakie mnie spotkalo podczas poszukiwania pracy. Na rozmowe najpierw stawila sie pani z HR z ktora rozmawialem pol godziny, bylo bardzo milo fajnie super. Pozniej sie zaczelo - przyszly dwie panie jakby za kare, rzucily sztuczne usmiechy na wejscie potem usiadly i odniechecenia zaczely przeprowadzac rozmowe. Pierwsza z tych dwoch jeszcze starala sie zachowac pozory i opowiadala w miare z sensem, druga zas byla totalna porazka - caly czas patrzyla zniecierpliwiona za okno, oderwana od tego co sie aktualnie dzieje. Kolezanka po chwili ja obudzila i poprosila aby zadala jakies pytanie. Los tak chcial ze powtorzyla pytanie swojej kolezanki po fachu :D kiedy zorientowala sie ze nawalila, probowala odwrocic kota ogonem i zrobic ze mnie glupka ze nie zrozumialem... co najlepsze pytanie dotyczylo mojej poprzedniej pracy, mianowicie czy wykonywalem ja na komputerze (bedac analitykiem :)) takze obie panie daly popis. Ogolnie moglbym rozpisac sie wiecej ale podsumuje ze atmosfera byla po prostu tragiczna i wszystko jakby ustawione? Nie wiem, byc moze panie nie radza na stanowiskach kierowniczych... pozdrawiam

STTAS HR
@Nieznany

Drogi Nieznany, w związku z tym, że bardzo poważnie traktujemy wszystkie informacje zwrotne dotyczące prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych, zwracamy się do Pana z uprzejmą prośbą o kontakt bezpośredni (nr telefonu 22 223 61 36) i rozmowę o szczegółach spotkania, w którym brał Pan udział. Z poważaniem, Dział HR STTAS Europe

Wawa
@Nieznany

Nieznany, do któtego działu miałeś interview?

Meluzyna

Lubię atmosferę w Sttas Europe Sp. z o.o. za: Fajni ludzie

@Meluzyna

Trochę zdawkowa jest Twoja powyższa wypowiedź, a szkoda, bowiem z uwagi na to, że niewiele wiemy o Sttas Europe jako o pracodawcy, przydałoby się nieco więcej informacji na jego temat. Zechcesz zatem uzupełnić swój poprzedni wpis? Jak przedstawiają się zarobki w tym przedsiębiorstwie? Są adekwatne do wykonywanej pracy oraz do doświadczenia? Liczymy na Twoją dalszą aktywność na tym wątku.

Grzegorz

Nie bardzo rozumiem Twój wpis. Jest raczej nie na temat na forum pracowniczym. Koleżanka pytała o zarobki. Może napiszesz na jakim są poziome?

JuzNiePracownik

Sttas jak każde miejsce ma swoje wady i zalety. Są ruchome godziny pracy - ale jak team leaderowi się coś nie spodoba to może je mocno okroić. Jest możliwość pracy z domu - ale tu również team leader jest wyrocznią. Praca jest w ładnej i nowoczesnej okolicy jeżeli ma to znaczenie. Dostępnych jest bardzo dużo szkoleń - jednak są one robione przez samych pracowników więc częste jest powielanie błędów poprzedników. Są też szkolenia online stworzone przez firmy zewnętrzne jednak nie dotyczą one wykonywanych obowiązków. Jeżeli liczysz na mentoring i wsparcie w przełożonym to... cóż, w ostatnim czasie odeszło sporo osób z ogromną wiedzą i zostali pozostali, więc lepiej zapytać osoby siedzącej obok. Awanse rzadko kiedy są wynikiem zaangażowania, wiedzy i doswiadczenia. chodzenie na kawę i fajkę z odpowiednimi osobami - to jest klucz. HR stara się coś z tym zrobić ale z marnym skutkiem. Praca sama w sobie jest prosta, powtarzalna i po krótkim przyuczeniu nie ma tajemnic. W zależności od działu albo siedzisz w cyferkach i sprawdzasz czy ktoś się nie pomylił przy liczeniu, albo siedzisz na telefonie jak w call center. I na koniec zarobki - jak na stolicę szału nie ma ale tragedii też nie. Są premie ale nieznaczne - suma roczna nie przekracza 80% miesięcznego wynagrodzenia. Podsumowując, praca i atmosfera miła i przyjemna, przychodzisz robisz swoje i wychodzisz. Nie wyniesie Cię to na wyższy poziom, nikt też nie powie WOW! Pracujesz w Sttas. Praca jak praca.

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niestety ta firma to jeden wielki chaos. Na team leaderów mianują osoby, które zupełnie się na takie stanowisko nie nadają i pomimo negatywnych głosów od pracowników nie decydują się na zmiany. Awanse są rozdawane według sympatii team leadera (a właściwie team leaderki), która nawet nie zadaje sobie trudu, aby uargumentować odpowiednio swój wybór. Cały system awansów i podwyżek jest śmiechu warty. Dodatkowo praca bez żadnych możliwości rozwoju, szkolenia dla pracowników to również kropla w morzu potrzeb tej firmy. Firma idzie w kierunku korporacji, ale tylko w tych negatywnych aspektach.

Iwona

@Bartco według Ciebie sprawia, że Sttas Europe nie jest profesjonalną firmą? Rozumiem, że wcześniej miałeś inne zdanie. Co się zmieniło?

Bart

Szczerze odradzam, to już nie jest profesjonalna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Sttas Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sttas Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sttas Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sttas Europe Sp. z o.o.?

Sttas Europe Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • żwirki I Wigury 18
    02-092 Warszawa