PayrollCenter Sp. z o.o.

Opinie o PayrollCenter Sp. z o.o.

Szu 2011-02-25 00:56:05
A od kiedy to w PayrollCenter dobrze płacą? Chyba jakieś rewolucyjne zmiany, zwłaszcza po zamknięciu projektu Quinyx i zwolnieniu wielu osób.
anonim 2011-07-26 01:39:20
A możecie napisać coś więcej o tej firmie? Byłam na rozmowie i czekam na odpowiedź więc jeśli jest dno i nie ma na co liczyć to wycofam się...
P 2011-12-16 10:48:31
Może trochę spóźniłem się z tą opinią - jak możesz to uciekaj jak najdalej od tej firmy - dla mnie praca tam to najgorszy okres kariery zawodowej - na szczęście krótki
nick 2012-04-06 15:31:10
a ja się tam dużo nauczyłam i poznałam fajnych ludzi :) aczkolwiek kasa słaba
ples 2012-05-19 15:25:23
Kasa bardzo słaba, fakt że można się sporo nauczyć. Na początku obecują raj, a później harujesz od rana do nocy i proszą żebyś nadgodziny wpisywał jako czas prywatnie spędzony w firmie w ramach poprawy sytuacji finansowej firmy.
jasiek 2016-04-21 19:59:42
Widze, że od 2012 roku pojawił się jeden wpis, teraz ich strona mi nie działa, ktoś wie, czy firma normalnie funkcjonuje?
Zostaw swoją opinię o PayrollCenter Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PayrollCenter Sp. z o.o.