Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.

Opinie o Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.

Monika 2011-08-20 10:49:21
Kot ci tak powiedzial,jeszcze jedna zlodziejska spolka cwaniakow
asia 2011-08-23 23:53:41
Moniko, a kto (właśnie chyba ten KOT) ci powiedział bo ty w tej firmie nigdy nie pracowałas. Pracuję tam od początku istnienia i nigdy żadna Monika u nas nie pracowała. Więc dlaczego się wypowiadasz o firmie, której nie znasz, a która właśnie ma bardzo dobry klimat wspólpracy, fajnych szefów i ludzklie podejście do poracowników.
Dyrektor 2012-01-13 14:54:33
Asia też tam żadna nie pracowała a tak naprawde to lepiej nie mówić DNO
asia 2012-02-29 16:29:19
ha,ha,ha!!!!!! Pracowała,pracuje i nadal będzie pracować.
Sprawdź sobie na stronie internetowej.
DNO to wypowiadać się jak się nie ma pojęcia o czym się mówi. W środowisku ludzi inteligentnych nazywa się to prostactwo. Ale czy Ty to zrozumiesz?
dunaj 2014-04-07 01:20:19
a czy dunaj finanse kupuje przedawnione długi i próbuje je odzyskać???
Anna 2014-10-17 18:50:54
Ocena moja jest negatywna podam przykład odnoszący się do mojej osoby osobiście podejrzewam że bazuje na ułomności swoich dłużników po spłaceniu im długu po co najmniej 10 miesiącach przysyłają wezwanie do zapłaty tego samego długu termin 7 dni bo jak nie to straszą przekazanie do KRD i odsetkami + koszty windykacyjne,jeden tak jak ja będzie dochodził praw ale są tacy co nie chcą się narażać i spłacają nie wiedząc co i za co.Po paru telefonach i e-mail dostałam odpowiedź że komputer się pomylił i moją kwotę spłaty zaksięgował na innego dłużnika zastanawiam się czy tam pracują jacyś ludzie czy same komputery to nie jest przełożenie dokumentów to są pieniądze które przez 10miesięcy są na innym koncie a ja mimo spłaty długu jestem przez błąd urzędnika pokrzywdzona i na dodatek zamiast przeprosić i podziękować to w odwecie że ponowne wezwanie do zapłaty jest bez prawne wyliczyli jakieś koszty o których do dnia spłaty nie było mowy co wy na to czekam na osoby które mają podobne problemy z Dunaj-Finanse prawo ma działać w obie strony.Dla tego wydaję opinię negatywną nawet powiem że powinna jakaś odpowiednia Instytucja Kontrolna od takich Firm zbadać co oni tam wyprawiają z ludźmi{dłużnikami}i czy wykonują wszystko zgodnie z prawem. Anna
Wojtek 2014-11-20 19:14:52
Ja dziś dostałem wezwanie do zapłaty ponieważ nie zapłaciłem 2 lata temu rzekomego mandatu za jazdę komunikacją miejską w Toruniu , tylko problem polega na tym że ja nigdy w życiu w tym mieście nie byłem.
kondzio 2015-10-29 09:27:58
Anna masz rację.To jest złodziejska Firma.Mam z nimi taki sam problem.Naliczają sobie po spłaceniu jakieś dodatkowe koszty.Prokurator powinien się tą Firmą zainteresować i zrobić tam dokładną kontrolę.
kondzio 2015-10-29 09:36:53
Gruczi.U Was w Dunaj Finanse nie da się niczego wytłumaczyć.Robicie co chcecie.A jeszcze śmiesz straszyć ludzi na forum publicznym jak to ściągacie z ludzi bezpodstawne długi.Do Sądu z takimi oszustami i z taką firmą jak WY.Szkoda gadać i pisać.Złodzieje i tyle.
Rysio 2016-09-20 13:59:15
Asia i owszem pracowała - a jakże.
coś 2016-09-22 20:43:24
Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna u nich? W końcu oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie co znacznie urozmaica teraz zatrudnienie. Ważne jest to, żeby atmosfera dopisywała w firmie.
Zostaw swoją opinię o Dunaj-Finanse Sp. z .o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dunaj-Finanse Sp. z .o.o.