Opinie o DialCom24 Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DialCom24 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DialCom24 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DialCom24 Sp. z o.o. w Poznań

Czy w firmie DialCom24 Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

lew Nowy wpis

(usunięte przez administratora)i nie tylko . Umowy o pracę chyba was pogieło . Naciągacze -wy wszyscy którzy tam pracujecie i pozwalacie na to co robią z innymi pozbywając ich kasy , a im nabijając . Ciekawe ile za to macie i czy sumienie daje wam spokojnie spać. Mam nadzieję ,że ktoś , a może ja trafię na kogoś kto tam pracuje to wtedy porozmawiamy sobie .

Marco Nowy wpis

Nie działa telegazeta w telewizji kablowej np. z programem telewizyjym strony od 301 do 320.

Marco Nowy wpis

Dlaczego od dziś 15.05.2020r. nie działa telegazeta w telewizji kablowej np. z programem telewizji kablowej strony 301 do 320.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w DialCom24 Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Krzysztof

Prosiłbym o wyjaśnienie braku otrzymania przesyłki tytułem płatności 2011219 w kwocie 243 zl nr referencyjny 58953069 dokonanej w dn. 23.12.2019r. Krzysztof Stawski

Kamil

Czy firma DialCom24 Sp. z o.o. zmieniła swoją nazwę i prowadzi obecnie działalność pod inną nazwą? Czy są to teraz Przelewy24? Jak zmienił się ten pracodawca przez ten czas? Warto byłoby podjąć teraz tutaj pracę?

Gregor

A prowadzi teraz rekrutacje, wiecie może jakie mają wymagania na starcie?

Sandra

Podobnie jak Henryk, polecam tę firmę!

Henryk

Hej. Praca w tej firmie to spełnienie moich marzeń! Polecam cieplutko!

Krzysztof

Firma to klasa sama w sobie! Polecam!

Milena

DialCom24 to super firma, nie dziwię się że nie piszecie!!

maupa87

Cześć ludzie. Wybieram się niedługo na rozmowę do tej firmy. Co moglibyście mi o niej powiedzieć?

Edyta
@maupa87

standardowa rozmowa kwalifikacyjna- pytanie od doświadczenie, plany na przyszłość, oczekiwania finansowe. podstawa to dwa i pół tysiąca netto, godziny pracy 8-16, weekendy wolne, możliwość uzyskania premii - niestety po roku - trzeba sobie na nią zapracować. Warto aplikować

Hanna

@Triss to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w firmie DialCom24 Sp. z o.o. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Jak już wiemy atmosfera jest sprzyjająca. A czy w firmie można liczyć na jakieś benefity?

Hanna

@Aniadlaczego odniosłaś takie wrażenie? Czy zostałaś przyjęta do firmy DialCom24 Sp. z o.o.? Rozumiem, że nie byłaś zadowolona z rozmowy dlatego też domyślam się, że mogłaś oferty nie przyjąć.

@Hanna

Ponieważ publikowanie ogłoszenia na staż, na to samo stanowisko dwa tygodnie po zakończeniu rekrutacji mówi samo za siebie. Pomysły zebrane, teraz można je realizować mniejszymi środkami.

Triss
@Ania

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Niedawno zostałam zatrudniona, podczas rekrutacji poproszono mnie o przygotowanie prezentacji na podany wcześniej temat. Nie miało to nic wspólnego ze "zbieraniem pomysłów" jak sugerujesz. Zadanie było neutralne i miało na celu sprawdzenie umiejętności i doświadczenia kandydata. Warunki zatrudnienia są dobre i transparentne, atmosfera w pracy jest super. Jestem w stanie zrozumieć Twoją frustrację, że się nie udało. Też byłabym niepocieszona, chociaż nie udostępniałabym nieprawdziwych informacji na forum ;) Pozdrawiam :)

@Triss

To, że Twoje odczucia są inne od moich nie oznacza, że moje są nieprawdziwe. Niemniej życzę Tobie samych sukcesów zawodowych.

Byłam ostatnio na RK w tej firmie. Odniosłam wrażenie, że firma "szuka" sposobów, by wydobyć ciekawe pomysły z kandydatów by potem samodzielnie je realizować. Niestety ze względu na brak odpowiedniej komórki rekrutującej nie ma co liczyć na dobrze przygotowaną rozmowę. Należy bardziej liczyć na intuicję rozmówców.

Hanna

@maupa87 widzę, że nikt nie zdążył Ci odpisać. Powiedz jak przebiegł proces rekrutacji i na jakie stanowisko aplikowałaś? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie kwalifikacyjnej? A może zostałaś przyjęta do firmy DialCom24 Sp. z o.o.? Jeśli tak to opowiedz o swoich pierwszych doświadczeniach w firmie?

Hanna

@Strzała to bardzo dobrze świadczy o pracodawcy. A warunki, atmosferę na jakim stanowisku opisujesz?

Hanna

@Strzała to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Jakie jeszcze pozytywne aspekty dostrzegasz w pracy? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

Strzała
@Hanna

W pracy jest wspaniała atmosfera. System premiowania bardzo mi odpowiada. Przełożeni dbają o dobro pracownika, dbają o podstawowe potrzeby każdego pracownika, a także o pełen komfort pracy.

aleks

Dobre warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie + premie, atrakcyjne benefity, przyjazna atmosfera, fajne wydarzenia integracyjne. Polecam!

Krzysiek

Fajna atmosfera, ciekawe projekty

Zostaw merytoryczną opinię o DialCom24 Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w DialCom24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DialCom24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DialCom24 Sp. z o.o.?

DialCom24 Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Kanclerska 15
    60-327 Poznań