Opinie o Scorpio Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Scorpio Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Scorpio Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scorpio Sp. z o.o. w Łódź

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Scorpio Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Znajomy Wykonawcy Nowy wpis

Zarządzający "Tetris Boy" nie ma o niczym pojęcia. Pracując tam, codziennie chodziłem zestresowany przez tego wrednego typa, bo zawsze wiedział lepiej. Podobno kupił nowy dom, w którym jest mnóstwo poprawek, co najlepiej go podsumowuje... Świat jest mały - pracowałem w tej firmie, a znajomy wykonawca robił u Tomcia, którego z kolei inni wykonawcy trochę ponaciągali. Także jak nie potrafi ogarniać własnego kawałka podłogi i podwórka, to jak ma ogarniać firmę?

Kazimierz Nowy wpis
@Znajomy Wykonawcy

Próbowałeś po prostu pogadać? Wiedział o tym że coś ci nie pasuje?

Kleks Nowy wpis
@Kazimierz

Brzmi jak spróbowałeś włączyć i wyłączyć XD

Wirus

Sytuacja jest dramatyczna. Wszystko stanęło. Grozi nam, że stracimy Swissa. Szykują się duże zwolnienia po tym jak w bezposredniej konkurencji - Repro- zwolnili prawie 40 osob.

??
@Wirus

a jak myślisz, których działów dotkną zwolnienia?

Wirus
@??

Jak to kogo. Dział handlowy trzeba przetrzepac. Jest ich o połowę za dużo. W Repro zwolnili głównie z handlowego i firma funkcjonuje. Dodatkowo serwis jest też mocno przeludniony. Po co kierownik i jego zastępca w tak małej firmie?

CZAS na decyzję
@Wirus

Myślę, że o co najmniej 15 osób można odchudzić firme, bez jakichkolwiek utrat mocy produkcyjnej. Decyzje oczywiście zostawiam zarządowi, ale musimy być przecież konkurencyjnymi do ścisłej konkurencji. Ono obniżyli sobie koszty o kilkaset tysięcy miesięcznie. My też musimy podjąć ta odważna decyzję

Melan
@CZAS na decyzję

Ja widzę nawet możliwość podziękowania 20 osobom bez dużej utraty efektywności. Tylko zdecydowane decyzje mogą nas uratować w tych trudnych czasach.

Logist

sam przyznaj, że handlowy jest bardzo przeludniony. Co wy tam wlasciwie robicie. Rownie dobrze wasza robote moglaby przejac logistyka ...

Pan K
@Wirus

Na bank w kwietniu kogoś zwolnią. Pytanie, czy to będzie 10 osób, czy od razu 20 - 30, tak jak u konkurencji zrobili.

Pani Ka

Jaka konkurencja zrobila?////

Direktor

jaka konkurencja????

Krystian

Na jaki e-mail można się z nimi kontaktować ?

Kkk
@Krystian

Z kim?

Czy po rozmowie w Scorpio Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Zapytanie merytoryczne

Czy w SCORPIO są lub były osoby chore na Covid 19? Jak są zabezpieczone i dezynfekowane towary aby nie było na nich wirusa SARS-2? Proszę o prawdziwa odpowiedź.

Ile jest zmian w Scorpio Sp. z o.o.?

Bień

10 zmian.

Wróżbita Maciej

Już za chwileczkę, już za momencik ... chwila prawdy. W przyszły tygodniu zwolnienia...

Janek
@Wróżbita Maciej

W czwartek lepiej się w firmie nie pojawiać. Kto mądry, to się we wtorek lub w środę rozchoruje. Papcio pewnie się w grobie kotłuje

Seba
@Janek

Tarcza 3.0 przewiduje możliwość zwolnienia pracownika za pomocą maila, więc nie unikniecie zwolnienia siedząc w domu :)

zainteresowany
@Wróżbita Maciej

...czy były zwolnienia w ostatnim czasie?

xxxn

No i suuuper! Dobra firma!

@xxxn

Tak dużo tu piszecie o serwisie, że mam pytania. Czy dyrektor serwisu wciąż cały dzień gra na laptopie w gry? Czy jego zastępca wciąż pociera się w kroku rozmawiając w cztery oczy z klientami firmy?

Handlowy

Oczywiście. Nie bez powodu ma ksywę Tetris Boy. Od lat używa VPN, żeby to Tomcio nie namierzyć. A jego prawa ręka, pociera się ciagle w kroczu przy rozmowach face to face

losowanko

Jak obstawiacie, kto za tydzień poleci w niebyt firmowy ??!!!

Out
@losowanko

Ktoś z serwisu na bank

Luka

Z pewnością sytuacja jest bardzo nerwowa bo firma musi coś zdecydować.

Obecny

Ciekawe te symulacje i tyle porad należałoby wręcz podziękować Proponuję wziąć się do pracy i przestać snuć czarne wizje

xxx

Jak to źle? Przecież branża poligraficzna się kręci. Może troszkę na zwolnionych obrotach ale jednak.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Scorpio Sp. z o.o.?

Jan

Średnia bardzo

Witam wszystkich. Byłem pracownikiem tej firmy przez wiele lat i mogę bardzo dużo złego powiedzieć, ale były też małe pozytywy. Ogólne jeśli ktoś nie ma nic przeciwko obrabianiu tyłka za plecami, lubi być dyskryminowany, toleruje oszustów, osoby które zajmują stanowiska a nie mają o tym pojęcia to ok niech podejmie pracę. Z byłych już na szczęście pracowników z którymi mam kontakt (około 15 osób) ani jedna nie chciała by powtórzyć tego co działo się w Scorpio nikt nie wspomina tego miejsca dobrze. Jedyny plus który z tamtego miejsca wyniosłem to taki , że wiem teraz iż jestem dużo więcej wart niż kilkoro zatrudnianych pracowników w tamtym miejscu ograniczonych do podlizywania się i obrabiania 4 liter. Co do zarobków to jeśli ktoś chce tylko ochłapy to ok Firma absolutnie nie docenia osób które mogły zmienić znacząco (na plus) funkcjonowanie firmy, pomysły pracowników "były" najgorsze po 2 tygodniach ten pomysł był wprowadzany przez " menagera" , "dyrektora" jak zwał tak zwał jako jego własny hmmm czyżby ktoś czuł się bardzo niedowartościowany pewnie tak skoro nie potrafił przyznać się ,że ktoś ma dużo lepsze pomysły. taka sytuacją jaką opisałem trwa od wielu lat i nie sądzę aby się zmieniła na szczęście mnie już nie dotyczy i mam nadzieję ,że osoby mające troszkę "oleju w głowie" ominą to miejsce. Pozdrawiam

Jak coś to nie ja pisałem ;)

Tom
@Adam

Adam, wszyscy wiedza, że to Ty napisałeś. Jak mogłeś? Po tylu latach...

Iza

Czy firma gwarantuje dla pracowników bezpłatny transport do firmy?

To ja

Witam, omijajcie tą firmę z daleka. Kasa marna. Ludzie - wszystko zależy gdzie się trafi. Są racy, którzy obrobią Ci tyłek za plecami a i są tacy z sercem na dłoni. Ogólnie nie polecam.

@To ja

@To Ja Czy zatem dobrze rozumiem, że uważasz iż w Scorpio pracują dobrzy i profesjonalni ludzie, którzy zawsze są chętni do pomocy? Jak to sam ująłeś z „sercem na dłoni”

@Aneta

Nie, zle rozumiesz. Pracują ram głównie egoiści i czopki. Ci z sercem na dłoni to rzadkość .

@To ja

Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? Zostałam zaproszona na rozmowę, ale po przeczytaniu opinii jestem przerażona i zastanawiam się czy jest sens tam iść. Stanowisko zaopatrzeniowiec.

@Hola

(usunięte przez administratora) i kilometr mułu. Szkoda czasu.

@To ja

Odpuściłam sobie, chociaż rekruterka była bardzo niezadowolona, bo wychwalała tą firmę pod niebiosa. Po przeczytaniu takich opinii to strach by było podjąć decyzję nawet jakby wyszło coś z tego. Dzięki za pomoc! :)

Konrad

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Fiucik

Szkoda, że nie wiedziałem o tym forum wcześniej :( Stanowczo odradzam pracy w tej firmie. Nikomu nie polecam.

@Fiucik

Grzesiek

Tak, jestem szczególnie zainteresowany tym stanowiskiem menadżerskim. Menadzer B&B. Proszę napisz coś więcej. Jak dużym zespołem ludzi będę kierował?

Grzesiek

Co za nieprofesjonalna firma. Aneta, nie potrafisz nawet odpowiedzieć na proste pytanie. Zapomnij o moim CV!!!

Grzesiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Aneta

Jeżeli chodzi o argumenty przeciwko podejmowaniu pracy w firmie Scorpio, to mamy już chyba pełny zestaw. Natomiast aktualne pozostaje pytanie, kto spróbuje wskazać zalety pracy w tej firmie i tym samym zachęci do aplikowania do tego pracodawcy.

xavier
@Aneta

Warto! Chociażby dla zdobycia doświadczenia! Poza tym w niektórych działach jest fajna atmosfera! Zarobki też są konkretne (nie czytajcie poniższych głupot - piszą je Ci co sobie nie wynegocjowali). W końcu jeden "syn marnotrawny" wrócił do firmy i też nie za małe pieniążki!

@xavier

„Syn marnotrawny”:))) buahahahah. Wrócił bo w normalnej firmie sobie nie poradził. Degradacja i powrót na stare śmieci

Zostaw merytoryczną opinię o Scorpio Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Scorpio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scorpio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Scorpio Sp. z o.o.