Opinie o Galena Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Galena Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Galena Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galena Sp. z o.o. w Gliwice

IPA Nowy wpis

To zupełni inna firma niż kilka lat temu. Polecam każdemu. Atmosfera jest świetna, wynagrodzenia OK jak na obecne czasy. Bardzo pomysłowe i motywujące szefostwo. Ludzie bardzo mili, uśmiechnięci i pomocni. Szkoda, że firma przeniosła się do Warszawy

Nismo Nowy wpis

Ponoć od jakiegoś czasu sporo się zmieniło. Koleżanka pracowała i była zadowolona. Zmienił się zespół kierownictwa. Raczej słaba kasa.

Wojciech Nowy wpis

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy pandemia bardzo namieszała w codziennych czynnościach?

Czy Galena Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

żart Nowy wpis

Galena nic nie zapewnia bo nie przyjmuje pracowników. Ale tak to jest jak myli się firmy i ktoś pyta o tę co handluje w branży medycznej.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Galena Sp. z o.o..
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Norbert

Pełna goryczy opinia, czyżby utrata pracy w firmie spowodowała takie złośliwości?

As Przestworzy
@Norbert

Pełna goryczy? Weź nie pie....l. Akurat ta opinia to 100% prawda. To że komuś jawi się ta firma jako wcielenie dobra i profesjonalizmu to jest albo ślepy, albo głupi, albo jest jej właścicielem.

Ola

A jak wygląda sprawa zarobków? Jak godziny pracy?

Hehe

Telegrosikowy opeartor juz dawno przespał swoją szansę na rynku. Przestarzała oferta skierowana w zasadzie do ZK, jak i metody zarządzania rodem z wczesnego Wałęsy doprowadziły do tego że PH zostali zwolnieni, nawet chyba ich super koordynator niskiego wzrostu. Wyższa kadra menedżerska to przerost formy nad treścią. BOK traktowany jak prywatny folwark przez kierowniczkę będąca siostrą koordynatora niskiego wzrostu. Zresztą inni już o tym pisali. Tak czy inaczej ta Galena to nie firma farmaceutyczna, co nie zmienia faktu, iż stoczyła się po równi pochyłej na samo dno.

teżtambyłem
@Hehe

Fajnie napisane:) Koordynator niskiego wzrostu zwolnił się sam i poszedł do firmy gdzie pracowała była kierowniczka telegrosika w postaci jego siostry:) Wiele lat temu dobrze się tam pracowało, a po zmianie kierowniczki BOku jeszcze lepiej. Płacą niewiele, ale roboty tyle co kot napłakał. Ludzie się pozwalniali bo nie było już możliwości rozwoju. Z sentymentem wspominam pracę tam. Właściciele ok.

Hanna

Tak rzadko piszecie, dlaczego? Jest dobrze?

Jarek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Słyszałem sporo dobrego i mam zamiar aplikować . Podpowiecie coś?

Hanna

@mahr takich informacji z pewnością dowiesz się bezpośrednio od Galena Sp. z o.o. podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zamierzasz aplikować? A może już to zrobiłaś?

mahr

abstrahując od powyższych hejtów, ja chcę zatrudnić się u was jako Asystentka do spraw obsługi klienta - ile płacicie?

TM

Kamila czytaj do ch...y ze zrozumieniem ty tępy brzeszczocie! Niejednemu psu na imię Burek. Niejedna Galena na świecie.

kiełek

czytałem o tym , że Galena po za samą sprzedażą i produkcją leków zajmuje się również ich pakowaniem. Dlatego w związku z tym szukam informacji na tym forum. Mianowicie interesuje mnie jak często do tego działu firmy prowadzona jest rekrutacja i jesli już tak, to na jakie mogę u nich liczyć wynagrodzenie

archiwum x

uważaj, twoja .... jeszcze pracuje.....

akami

czesc adam ....:)akami pare słów o sobie napiszesz..?

polak

Wiadomo, że najniższe szczeble kokosów nie zarobią, ale pytanie, czy Galena daje możliwość awansu lub podwyżki?

kochaś

Obawiam się, że zarobić można ale na wyższych stanowiskach. Podrzędne stanowiska na najniższym szczeblu mogą wcale nie mieć wysokich zarobków. Tak bynajmniej jest w przeciętnej firmie farmaceutycznej, a jak w Galenie - nie mam pewności...

Jogi

Te wcześniejsze opinie to chyba o innej firmie. Galena o której Ty piszesz to nie Sp. z o.o. tylko farmaceutyczna spółdzielnia pracy.

Thomas

PM: Rozmowa prowadzona na wysokim poziomie przez dwóch kierowników. Pytania o branże, doświadczenie, zadania na kreatywnośc, scenki sprzedażowe, zadanie matematyczne

MIckey

Witam, w pon mam rozmowę kwalfikacyjną w Warszawie na przedstawiciela farmaceutycznego. Opowiecie mi coś więcej o tej firmie? Jakieś rady na rozmowę kwalfikacyjną, z czego warto się przygotować?? Dzięki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Galena Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Galena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galena Sp. z o.o.?

Galena Sp. z o.o.