Opinie o Ketel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ketel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ketel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ketel Sp. z o.o. w Warszawa

fort Nowy wpis

nie wiem czy oni aktualnie nadal kogoś poszukują do pracy przy dworcu, na pewno w internecie nie widzę teraz żadnych ofert odnoszących się właśnie do tego przedsięwzięcia, dlatego chyba najlepiej będzie, jak skontaktujesz się bezpośrednio z firmą w tej sprawie

bonsai Nowy wpis

witam. Czy ktoś może napisać jakie są warunki pracy i mieszkaniowe w Łodzi przy budowie dworca??

Firma porażka. Sta lat za murzynami. Jeden samochod na całą firme i to w dodatku prezesa. Wchodzisz do biura a tam biegają pieski właścicieli i sikają gdzie chca. Biuro to istny chlew w wyglądzie i zapachu. Współczuje tym co tam pracuja. Takiej firmy nie nie nie i raz jeszcze nie

Profeo Nowy wpis

Niestety mam również bardzo niedobre doświadczenia we współpracy z tą firmą, - szczególnie w uzgodnieniach i prawidłowości przekazywanych danych - w efekcie manipulowania informacjami i faktami umowa została przez mnie wypowiedziana. Standardem jest niestety również delikatnie mówiąc lekceważący stosunek do osoby współpracującej - co ciekawe w kwestiach o których zarządzająca nie ma żadnej wiedzy merytorycznej.

Czy kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. łączności radiowej w firmie Ketel Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
art

Koles sie sfrustrowal Bo go zwolnili. Niestety nie by w stanie udzwignac tematow. Szkoda, bo przetrzymali go, Dali mu druga szanse zeby odkryc w nim cos dobrego. Ale pomimo checi nie Mozna utrzymywac kogos kto probuje wyslugiwac sie innymi.

asc

tak jasne, ta dobra opinia wyżej jest napisana chyba przez same szefostwo tej firmy. Prawda jest taka, że każdego pracownika traktują jak śmiecia (na szczęście nie od początku, tak po 2-3 tygodniach). A już na pewno nie panuje tam przyjazna atmosfera, tym bardziej między pracownikami, gdzie większość z nich to rodzina i przyjaciele prezesostwa, którzy robią Ci za plecami jak tylko mogą. Są tępi i [usunięte przez moderatora] a mają się za niezastąpionych.

Zostaw merytoryczną opinię o Ketel Sp. z o.o. - Warszawa

Ketel Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Samarytanka 23 A
    03-592 Warszawa