Ketel Sp. z o.o.

Opinie o Ketel Sp. z o.o.

asc 2012-04-27 12:57:43
tak jasne, ta dobra opinia wyżej jest napisana chyba przez same szefostwo tej firmy.
Prawda jest taka, że każdego pracownika traktują jak śmiecia (na szczęście nie od początku, tak po 2-3 tygodniach). A już na pewno nie panuje tam przyjazna atmosfera, tym bardziej między pracownikami, gdzie większość z nich to rodzina i przyjaciele prezesostwa, którzy robią Ci za plecami jak tylko mogą. Są tępi i [usunięte przez moderatora] a mają się za niezastąpionych.
art 2012-08-20 00:22:26
Koles sie sfrustrowal Bo go zwolnili. Niestety nie by w stanie udzwignac tematow. Szkoda, bo przetrzymali go, Dali mu druga szanse zeby odkryc w nim cos dobrego. Ale pomimo checi nie Mozna utrzymywac kogos kto probuje wyslugiwac sie innymi.
Profeo 2014-08-12 12:25:29
Niestety mam również bardzo niedobre doświadczenia we współpracy z tą firmą, - szczególnie w uzgodnieniach i prawidłowości przekazywanych danych - w efekcie manipulowania informacjami i faktami umowa została przez mnie wypowiedziana. Standardem jest niestety również delikatnie mówiąc lekceważący stosunek do osoby współpracującej - co ciekawe w kwestiach o których zarządzająca nie ma żadnej wiedzy merytorycznej.
anonim 2015-02-01 12:36:50
Firma porażka. Sta lat za murzynami. Jeden samochod na całą firme i to w dodatku prezesa. Wchodzisz do biura a tam biegają pieski właścicieli i sikają gdzie chca. Biuro to istny chlew w wyglądzie i zapachu. Współczuje tym co tam pracuja.
Takiej firmy nie nie nie i raz jeszcze nie
bonsai 2016-04-17 11:44:30
witam. Czy ktoś może napisać jakie są warunki pracy i mieszkaniowe w Łodzi przy budowie dworca??
fort 2016-05-22 11:36:47
nie wiem czy oni aktualnie nadal kogoś poszukują do pracy przy dworcu, na pewno w internecie nie widzę teraz żadnych ofert odnoszących się właśnie do tego przedsięwzięcia, dlatego chyba najlepiej będzie, jak skontaktujesz się bezpośrednio z firmą w tej sprawie
Zostaw swoją opinię o Ketel Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ketel Sp. z o.o.