Opinie o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alfavox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alfavox Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Montana

Hej wszystkim, pora na mnie, żeby powiedzieć coś o Alfavoxie, dla przyszłych pokoleń. Przyjęli mnie jako juniora, miałem niewielkie doświadczenie zawodowe ale sporo majstrowałem w domu przy programach. Trochę się bałem, że nie mam wystarczających umiejętności ale postanowiłem coś ze sobą zrobić, żeby nie wisieć już na garnuszku rodziców. Miłe zaskoczenie, kilka dni próbnych i wiedziałem, że się odnajdę, zresztą to mój konik, a tutaj wreszcie mogłem to wykorzystać w celach bardziej zarobkowych. Po czasie mogę stwierdzić, że to był dobry ruch, bo mogłem wystartować w fajnym środowisku, sporo się nauczyłem i poznałem wartościowych ludzi.

@Montana

Mialeś szczęście, że tak ci przypasowało, ale nie ma co sie dziwić jak sie tym interesujesz od dawna. A jeszcze napisalbyś kilka slow o warunkach tak bardziej? ludzie to już wiem ze na plus, ale jakies dodatki, podejscie do pracownika?

@Greta

Chodzi ci o premie? są jakieś jak dobrze ci idzie, zdarzyło mi się wyłapać parę razy.

@Montana

ok a umowa, szkolenie jakieś konkretniejsze? jest sie ogólnie do czego przyczepić?

@Greta

Umowy o pracę, lub na działalność. Szkolenie zadowalające, w sensie przygotowanie jak należy. przyczepić się pewnie zawsze jest do czego, ale nie mam tendencji do szukania dziury w całym.

@Montana

Na działalność, w sensie, że B2B? Co się bardziej opłaca, kojarzysz może?

@Greta

B2B się opłaca, ale musisz mieć własny interes, żeby w ogóle myślec o takiej umowie to nie tak, że dla każdego.

@Montana

Tyle jeszcze wiem, inaczej bym nie pytała co się bardziej opłaca, ale takiej umowy jeszcze nie zawierałam z nikim.

@Greta

No to już indywidualna sprawa, nie da się obiektywnie powiedzieć co lepsze

Wito

Witam witam, mam nadzieję że nie przeszkadzam. Aplikowałem na fullstack dev. i w oczekiwaniu chciałem dopytać o parę rzeczy. Duży jest nabór kandydatów i trudno się dostać? Ja się przyznam że do idealnych nie należę ale mam trochę doświadczenia i myślę że mógłbym się odnaleźć. Kolejna sprawa - jak zapytają o wynagrodzenie to mówić tak jak w ogłoszeniu czy raczej coś od siebie i najwyżej zaproponować później wyżej jak się zgodzą? Nie chciałbym przekreślić sobie szans tylko przez to że powiem za dużo, zwłaszcza na początku. Dzięki z góry, co mogłem to tutaj wyczytałem i mam nadzieje, że się nie powtarzam z kimś.

lio
@Wito

Nie, po to to forum jest, więc chill. O naborze nie powiem, bo nie wiem jak to konkretnie wygląda na tym stanowisku. Jeśli jesteś dobrym specjalistą, to nietrudno. A kwotę zaproponuj taką, na jaką się cenisz. Jeśli masz odpowiednie umiejętności, to nie widzę powodu, żeby miało to przekreślić twoje szanse, najwyżej powiedzą, że tyle i tyle nie są w tym momencie zaproponować i przystaniesz na ich propozycję, albo podziękujesz i tyle.

@lio

Dzięki bardzo. Jesteś może z podobnego stanowiska? Chciałbym zapytać o to jakich zadań ewentualnie mogę się spodziewać, czy np. z JS czy ogólnie wszystkiego co jest w wymaganiach? Mało miałem do czynienia z SQL i trochę się tego obawiam...

lio
@Wito

W sensie zadań na rekrutacji, czy ogólnie, w trakcie pracy? Bo jak to drugie, to musisz się przygotować na to, że każde z wymienionych zagadnień będzie potrzebne. Więc jeżeli z SQLem słabo, to radziłbym się podciągnąć w temacie. To i tak najłatwiejszy temat z pozostałych wymienionych, więc jak pojęcie jakieś masz, to raczej nie będzie problemu.

@lio

Bardziej chodziło mi o rekrutację. Później bym wszystko już nadrobił jak najszybciej.

@Wito

Musisz się w takim razie może przyłożyć do tego skoro resztę masz zrobioną. Będziesz miał z głowy ten problem.

@Wito

Zwłaszcza jeśli teraz jeszcze czekasz. Nikt Ci tu nie zagwarantuje co będzie a czego nie będzie na rozmowie.

@Wito

W sumie stety albo niestety, bo to tak jakby cię miał operować gość, który ściągał na egzaminie z anatomii. No tak trochę strach bym powiedział.

@Roller

Okej, dzięki za rady

@Roller

Nie no, aż tak to nie jest, porównanie na wyrost w moim przypadku. Ale czaję przesłanie.

Paul
@Wito

Wysyłałeś cv przez tą zewnętrzną stronę czy bezpośrednio już do nich?

@Paul

Przez tą zewnętrzną. A co?

Paul
@Wito

Informacyjnie chciałem zapytać, myślałem, że może jest jakaś lepsza droga. Daj znać jak się odezwą do Ciebie.

Blad

Mam pytanko, interesuje mnie ogolnie dział IT. Czy dla nowych pracowników sa jakies szkolenia wprowadzające czy coś takiego?

@Blad

Ja co prawda zakończyłem współprace z firmą jakiś czas temu, ale fajną opcją dla nowych były dni próbne.

Blad

Jeszcze nie wróclili do tego?

@Blad

tego akurat nie wiem, wiec nie mogę się wypowiedzieć

@Blad

musiałbyś ewentualnie zadzwonic i zapytać

@Zdzich

Ok, a jak te dni próbne były, jak jeszcze pracowałeś, to jak to w ogóle wyglądało?

@Blad

no jak ktoś byl zainteresowany pracowaniem w IT mogl sobie przyjśc na jeden lub 2 dni probne i wtedy widzial, jak ta praca wygląda od środka, a potem decydował czy mu pasuje czy jednak nie, to bylo kompletnie bez zobowiązań

@Zdzich

Niezła opcja, dobra może jeszcze zadzwonię i się dopytam o konkrety. dzięki bardzo

nie ma sprawy

powodzenia

Becik

Czy ktoś z zatrudnionych moglby sie wypowiedziec jak wyglada kwestia umowy w tej firmie? W ostatnich pracach bylem na samych smieciowkach i nie szło sie dogadać inaczej, wiec teraz już zależy mi na umowie o prace tak na sto procent

Zenek
@Becik

Firma preferuje B2B ponieważ łatwiej redukować pracowników. Firma nigdy nie była skora do wypłaty odpraw. Były przypadki, że pod pretekstem podwyżki proponowali umowę z innej spółki aby dalej być na czasie określonym. A potem pod byle pretekstem dostawało się wypowiedzenie.

Tejen
@Becik

ja pracuję od dobrych kilku lat i idąc na rozmowę miałem dokładnie ten sam cel, więc od razu cie uspokajam, że jest umowa o prace

Tejen

jest jeszcze B2B ale to tak w ramach ciekawostki jak juz o umowy pytasz

Programista C#

W moim przypadku były dwa zadania i nie było informacji,że mam 4h na napisanie programu. Pierwszym był program (raczej nie trywialny, bo wymagane było kilka dość niestandardowych opcji), drugim było skonfigurowanie środowiska wykorzystywanego w firmie (wątpię,żeby 4h były wystarczające, na poznanie całkiem nowego systemu, jego zainstalowanie przedarcie się przez manuale i skonfigurowanie).Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej,że ktoś np. sprawdził moje rozwiązanie. Po rozwiązaniu pierwszej części i braku odzewu wykonałem po paru dniach telefon w tej sprawie do siedziby firmy i okazało się ze rekrutacja nadal jest prowadzona więc naiwnie poświęciłem czas na rozwiązanie drugiego zadania. Oczywiście odzewu nie było. Tak więc radzę uważać na takie praktyki z tymi zadaniami na rozmowach kwalifikacyjnych.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
May

Jak wygląda kwestia godzin w Alfavoxie? Ktoś się lepiej orientuje?

Derek
@May

sprawa wyglada tak, że pracuje sie od 8 do 16 albo jeszcze istnieje opcja od 9 do 17, czyli te standardowe 8 godzin

May
@Derek

Okey, i wszyscy tak robią, bez wyjątków?

Derek
@May

z tego co wiem to część pracuje zdalnie, a ci co są przy wsparciu klientów mają dyzury, wiec muszą pracowac na zmiany nic wiecej nie jestem w stanie ci powiedzieć, tyle moge pomóc

Shiba

Jak kształtuje się sprawa atmosfery? Pytam tak serio, bez mydlenia oczu frazesami ;) Czy ludzie przyjmują nowe osoby z otwartymi ramionami, czy raczej obecni pracownicy tworzą swojego rodzaju enklawę, do której niechętnie wpuszczają obcych?

Rick
@Shiba

ja swego czasu spotkałem sie z miłym przyjęciem, choć było widać, że niektórzy chcą się trzymać tylko swojej grupki. ja nie narzekałem i też odnalazłem swoje grono, ale nie będę sie wypowiadał za wszystkich, to są jedynie moje doświadczenia

@Shiba

Żeby nie było - nie jestem z góry negatywnie nastawiony, ale większośc moich doświadczeń zawodowych pozwoliła mi myśleć, że nowego nie zawsze przyjmuje się z entuzjazmem…

kore
@Shiba

nie ma w tym nic złego, że pytasz. jest...jest dobrze. ludzie są mega w porządku. wiadomo, że chwilę trwa zanim się w pełni wdrożysz w zespół, ale to nie jest tak, że musisz się wkupować w łaski, lub proces zostania “tym swoim” trwa wieki. nikt nie będzie do ciebie uprzedzony z góry, o to się nie martw.

@kore

A są jakieś formy integracji między pracownikami?

@Shiba

Tak, dla przykładu nawet ostatnio, na początku sierpnia był event integracyjny - regaty z przemówieniem Prezesa, wyróżnianiem pracowników (z nagrodami oczywiście - bardzo miła inicjatywa, bo można się było poczuć docenionym) a to wszystko zwieńczone zabawą taneczną. Bardzo fajna impreza i patrząc po całej reszcie osób uczestniczących, to nie tylko ja to tak odebrałam.

kore
@Klarisa

o właśnie, mogłam wspomnieć. no nie tylko, ty, o czym zresztą świadczy to, że ludzie bawili się praktycznie do białego rana :P

@Klarisa

I to było targetowane do wszystkich pracowników, czy tych z jakimś większym stażem w firmie?

@Shiba

Do wszystkich, i młodszych i starszych stażem.

@Klarisa

Ale to dla pracowników działu w danej lokalizacji, czy szerszy zakres?

@Shiba

Nie nie, zjeżdżali się ludzie z całej Polski. Z tego co wiem, to niektórzy nawet specjalnie urlopy przestawiali, żeby móc się pojawić, co też mówi samo za siebie.

Peter

Macie tylko umowę o pracę czy są rozne opcje? Wiem, ze teraz wszyscy chca stabilnego zatrudnienia, ale ja z przyczyn ode niezależnych jednak stawiam bardziej na zlecenie. Jest szansa czy nic nie ugram?

Klaudia

Planuję wynająć mieszkanie w Almere. Ktoś byłby zainteresowany wynająć ze mną? Szukam kogoś kto nie pije, nie pali, optymalnie z samochodem albo mający prawo jazdy na skuter albo coś czym moglibyśmy razem dojeżdżać do pracy, oczywiście koszty na pół

Axi

Mam pytanie odnośnie pracy w Alfavox. Jak wygląda charakter pracy? Jest to raczej monotonna robota, gdzie każdego dnia masz te same obowiązki, czy jest szansa się wykazać przy jakiś ciekawszych projektach, rozwinąć się? Nie wiem czego się spodziewać

@Axi

Od razu nadmienię, że jestem raczej zwolennikiem drugiej opcji…

Denis
@Axi

generalnie wystarczy przyjrzeć się samej branży i rozciągłości w działaniu firmy, żeby wiedzieć, że zdecydowanie nie jest to nudna, powtarzalna robota, tudzież bezmyślne klepanie w klawiaturę.

Denis
@Axi

bardzo dobrze, że stawiasz na to drugie, bo gdybyś był osobą, która oczekuje stagnacji (nie mylić ze stabilizacją, bo na to w firmie liczyć można) i bezpiecznej monotonii, to raczej byś się tutaj nie odnalazł. zwłaszcza, że pracuje się z różnymi klientami, którzy mają różne, często zmienne potrzeby, zmieniają się ich działania, wchodzą nowe technologie. praca przez to jest ciekawa i rozwijająca.

@Denis

Okej. Brzmi dobrze. No, na tym etapie, nie chcę wyciągać wniosków za wcześnie, ale póki co skłaniam się do wysłania cefałki

@Axi

Skłaniasz? to co się powstrzymuje?

@rooby

Właściwie to nic. Ot typowy overthinking ;) Zanim dokonam jakiegokolwiek wyboru, to muszę dogłębnie przeanalizować wszystkie za i przeciw. Można to nazwać zboczeniem zawodowym.

@Axi

Daj spokój, wysyłaj, a nie peniaj. Przecież to nie jest wiążące na tym etapie i zawsze możesz zrezygnować.

@rooby

Dzięki za coaching, czy coś, ale zdążyłem to zrobić jeszcze zanim napisałeś ;)

To powodzenia.

Arek

Firma stoi głównie młodymi ludźmi, czy są też osoby, ujmijmy to tak - w kwiecie wieku? Brat rozważał rekrutację, ale ma facet już czterdziestkę na karku i stopuje go myśl, że będzie odludkiem wśród młodych, dynamicznych zespołów ;) Wybijam mu z głowy takie głupoty, ale co mam zrobić jak chłop się przejmuje. Więc robię rozeznanie.

@Arek

Czy naprawdę wiek tutaj ma dla kogokolwiek jakieś większe znaczenie???

@Arek

Liczy się przede wszystkim to co reprezentuje twój brat, jaką ma wiedze, umiejętności i doświadczenie. Koledzy się sami znajdą jak będzie trzeba i wiek tu nie ma nic do rzeczy

@Arek

Swoją drogą czemu sam się tym nie zainteresuje, tylko ty piszesz za niego?

@Omp

Przecież wyjaśniłem sytuację ;) Najwyraźniej - ma

@Omp

Prosiłbym jednak o konkretne odpowiedzi, bądź po prostu ich brak, jeśli nie jesteście w stanie odpowiedzieć, ale nie podważanie motywów i pobudek, z jakich pytanie zostało zadane.

@Arek

Ludzie są w różnym wieku. Nie ma żadnej przewagi z konkretnych lat. To żadna przeszkoda.

@Arek

niech śmiało uderza. nie ma się co zamartwiać z góry. jak jest równy gość, to zostanie przyjęty z otwartymi ramionami. tylko chęci muszą być po obu stronach ;)

Arek1
@Arek

Nieświadomie podkradłem nicka. Zbieżność osób i nazwisk jest przypadkowa ;)

Dla osób, które faktycznie są zainteresowane prawdziwą opinią o firmie zwracam uwagę, że prowadzona jest akcja poprawiająca wizerunek. 99% ostatnich komentarzy jest wystawianych przez osobę lub firmę która ma zapłacone za takie komentarze. Większość tekstów jest tak ogólnych że można przypiąć taki komentarz do dowolnej firmy. Niektóre ujawniają, że ta osoba nie ma związku z Alfavox. Np. nie ma działu „BOK”. Była informacją, że pracownicy nie dostają samochodów do użytku prywatnego. A to nieprawda. Jest kilka przypadków, że pracownik w ramach „podwyżki” otrzymał samochód firmowy i to wybrany przez siebie do celów prywatnych. I to chodzi tylko o CTO, PM-a czy handlowieca. Jest to informacja powszechnie znana w firmie. Przy bardziej szczegółowych pytaniach „Nie mogę Ci tego powiedzieć, bo nie wiem” itd. Proszę wyciągnąć nioski samemu. Warto też przyglądnąć się godziną wystawiania komentarzy. Nie będę ujawniał wszystkich smaczków, dowodów ponieważ ta osoba/firma zacznie bardziej tuszować swoją działalność. Opinie byłych pracowników, nie zaflodowane przez zapłacone opinie można poczytać przed lutym 2021. To nadal ta sama firma. Nic się tam nie zmieniło, a przepraszam zmieniło się - sporo doświadczonych osób już nie ma od lutego. I czasem były to naprawdę duże niespodzianki. Od lutego > 100 komentarzy pozytywnych, a ocena nadal 2,3…

Ja się wypowiem z perspektywy Szwajcarii w tym konflikcie. Nie obieram żadnej ze stron, nie bierz mnie też za jakiegoś obrońcę Alfavoxa, bo nim bynajmniej nie jestem, ale myślę, że trochę zbyt ostro to oceniasz. Nie mówię, że to źle, ja nie oceniam, ale na chłodno jestem w stanie skomentować kilka kwestii. Fakt, działu “BOK” nie ma i nie ma się co czarować, to wiedza powszechna dla wszystkich pracowników, ale właśnie - pracowników, a pytanie zadała osoba z zewnątrz, kandydat i wydaje mi się, że w konwersacji przyjęto taką narrację na zasadzie skrótu myślowego, gdzie tymi kwestiami faktycznie w Alfavox zajmuje się dział handlowy. Co do samochodów, to co mówisz to prawda, ale pytanie było o ogół – korzystanie do celów prywatnych to indywidualne ustalenia z przełożonym. Przecież kilka osób otrzymało auto służbowe w ramach awansu czy podwyżki, które nie są wspomnianym handlowcem, ani PMem. Co do godzin, to sam bez bicia się przyznaję, że na goworka poświęcam czas w pracy (mam nadzieję, że mi się nie dostanie za ten statement). Fakt, sporo doświadczonych osób odeszło, ale na ich miejsce też przyszło sporo ogarniętych, sensownych ludzi np. kilku PMów, jak również sporo młodych - osoby się wymieniają, rotacja to naturalna część cyklu i nic dziwnego, że na przestrzeni lat, ekipa ulega zmianie.

Pick

Jak warunki dla sprzedawców?

Bis
@Pick

Ofert żadnych dla sprzedawców i tak teraz nie ma. Ale firma ogólnie oferuje dobre warunki dla pracowników. Nie wiem co cię konkretnie interesuje

kajko
@Bis

przecież nie pytał czy są oferty tylko o to jakie warunki firma może zaproponować...

Bis
@kajko

No to tyle co wiedziałem to powiedziałem, jak będzie jakiś sprzedawca to opowie może więcej, cóż ja mogę

Xyz

Jakie są szkolenia?

Pass
@Xyz

różne zależy o co konkretnie pytasz bo tak ogólnie to ciężko

Xyz
@Pass

Chodzi mi o szkolenia rozwojowe dla pracowników, może jakieś językowe też?

Ruby

Nadal pracujecie zdalnie, czy już przeszliście w stacjonarny tryb pracy?

Loken
@Ruby

A co odpowiada ci tylko zdalna praca?

@Loken

Nie, obie formy są ok, po prostu pytam.

Loken
@Ruby

No to skoro są ok to co za różnica. Czytałem że niektóre stanowiska ogólnie mogą cały czas zdalnie pracować więc to pewnie zależy

@Loken

Różnica taka, że po prostu chciałem wiedzieć. Nie ma tu żadnej większej filozofii. Dowiem się już pewnie wszystkiego w trakcie rozmów

cesar

Cześć. Czy osoba świeżo po studiach ma szansę na pracę?

@cesar

Jedyne co, to odbywałem staż w trakcie studiów (3 miesiące), więc doświadczenie mam...delikatnie mówiąc, liche. O wiedzy nie mogę powiedzieć tego samego, ja to raczej z tych przykładnych osób, sporo wartości intelektualnej ze studiów wyniosłem ;)

@cesar

Czyli mamy do czynienia z wzorowym studentem co to zamiast imprezować to się pilnie uczył :)

@cesar

Zgaduje że to studia to były w kierunku takim, które pozwolą ci na pracę tutaj? doświadczenie nie jest wcale takie najważniejsze.

@takt

Jedno drugiego nie wyklucza ;)

Tak ;)

@takt

Czyli mam z tego wnioskować, że szansa jest, jak mniemam?

@cesar

Jeśli spełniasz warunki itd. to tak, no ale to już nie ja jestem od weryfikowania tego. Złóż Cv i sam zobaczysz, co z tego wyniknie.

Alfa
@takt

no dokładnie.. przecież to nie pracownicy zadecydują o tym kto zostanie przyjęty do pracy i kto spełnia warunki.

Hackaton

Hej, proszę o informacje odnośnie godzin pracy. Pracuje się w tygodniu? Czy zależy od stanowiska?

pracuje się w tygodniu

@Lew

Dziękuję. A jak z tymi godzinami?

@Hackaton

różnie. albo 8-16 albo 9-17 (przynajmniej jesli chodzi o biura)

@Lew

W sensie jest to elastyczne, że przychodzi tak, lub tak, czy przypisane odpowiednie do stanowiska?

@Hackaton

większość raczej pracuje od 8-16 więc to chyba jest kilka wyjątków pracujących od 9-17 ale może można się jakoś dogadać

@Lew

Na wizytówce Alfavoxa na inhire piszą o elastycznym czasie pracy, więc pewnie można się dogadać, sądzę, że bez powodu nie byłoby to podnoszone. Ale dobra, to nie jest istotne na ten moment na tyle, żebym miał się dalej wypytywać. Wyjdzie w praniu.

@Hackaton

no pewnie masz racje, trzeba by się pytać już pracując chwilę, bo też wyskakiwać z żądaniami od razu na początek to nie jest dobre rozpoczęcie pracy ;)

jai
@Lew

a co to niby za żądania?? lol, ta firma jest tragiczna, 90% firm IT ma elastyczne godziny pracy na samym starcie. ogólnie to nie polecam firmy, najgorsza w której pracowałem

@jai

może złego słowa użyłem. po prostu nie uważam, żeby rozpychanie się od razu łokciami i stawianie warunków, było najlepszym wyjściem, ale kim jestem by komukolwiek sugerować co ma robić. ja bym tak nie zrobił, ale może ja po prostu nie umiem o siebie walczyć? kto wie. co do pracy, mam nieco inne zdanie, ale nie będę się kłócił, ty przedstawiłeś swój punkt widzenia, ja swój.

Kobi

Jest szansa na luźną atmosferę czy raczej wszystko odbywa się oficjalnie?

Dipper
@Kobi

Odpisałem niżej, chyba zawiera się w tym tez odpowiedź na to pytanie.

Hugo

Po jakim czasie można się spodziewać feedbacku po rozmowie kwalifikacyjnej? Zapomniałem dopytać o tę kwestię na rozmowie i zastanawiam się na jaki czas odpowiedzi się nastawić.

@Hugo

To w sumie zależy od bardzo wielu czynników nie da się ukryć

@Hugo

Bo przede wszystkim od tego jak będzie przebiegać sama rekrutacja ile poszczególnych etapów przejdziesz

@Hugo

A no i oczywiście ile osób jest też do rozpatrzenia na dane stanowisko. Taki umowny czas to około tydzień

@Tom

Okej czyli spokojnie jeszcze mogą się odezwać, mam nadzieję że to zrobią

@Tom

A etapy już wszystkie przeszedłem, chodziło mi właśnie o czas od ostatniego etapu do podjęcia decyzji

Gracz

jest możliwość zatrudnienia na b2b czy tylko uop?

Nevec
@Gracz

B2B też wchodzi w grę.

Gracz
@Nevec

ok ok, dziękuję w takim razie, właśnie to mnie interesowało

Nevec
@Gracz

Czyli rozumiem, że w kręgu Twoich zainteresowań jest tylko umowa b2b? pracowałeś już tak?

@Nevec

a dużo osób pracuje tutaj na b2b?

Cloud
@?

Wyobraź sobie, że nikt z nas nie wypytuje pracowników o umowę, na której oparciu są zatrudnieni, a tym bardziej nie prowadzimy statystyk na ten temat. Znaczy, ja tego nie robię, ale może każdy ma jakiegoś bzika ;) W każdym razie nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie. Poza tym, czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Poważnie pytam, bo nie jestem w stanie wymyślić jakie miałoby ono być. Najważniejsze, że jest możliwość wyboru. Masz normalną umowę, albo B2B jeżeli tak wolisz. I to jest najważniejsza kwestia. To "kto, ile, jak, dlaczego" nie powinno leżeć w kręgu naszego zainteresowania, nie nasza sprawa.

@Cloud

nie musiałeś się od razu tak spinać, zapytałem po prostu ze zwykłej ciekawości czy dużo osób wybiera takie rozwiązanie

@Cloud

i nie - nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia. sam pracowałem kiedyś na b2b i wiem że dla niektórych jest to wygodne rozwiązanie, dla innych mniej

Działacie tylko na polskim rynku dla polskich klientów, czy celujecie bardziej globalnie?

Mezo

oczywiście, że nie tylko na polskim.

@Mezo

Dla mnie to nie oczywiste, nie znam aż tak profilu działania firmy.

Manek

W ramach rozszerzenia perspektywy - jest nawet projekt realizowany w Afryce i na Filipinach ;) Także zakres działania zdecydowanie wykracza poza Polskę.

@Manek

O patrz, a myślałem, że mimo wszystko raczej Europa.

Sam
@Manek

Też nie zdawałem sobie sprawy, że firma ma aż tak duże możliwości. Dobrze to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfavox Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Alfavox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfavox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfavox Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfavox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfavox Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfavox Sp. z o.o.