Opinie o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alfavox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alfavox Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

joms

nie wie może ktoś z pracowników, czy firma opłaca prywatną opiekę zdrowotną czy nie?

llu

dofinansowują ubezpieczenie medyczne

@llu

czyli mam rozumieć, że nie opłaca całości? a jaka mniej więcej jest ta kwota, którą trzeba samemu dopłacić?

@llu

i jakieś inne dodatki oprócz tego są? multisport albo coś?

Ilu
@joms

tak, chyba dość logiczne, że dofinansowane czyli nie opłacane w całości tylko w części

Ilu
@joms

tak, mamy multisporta i z takich ciekawszych może to też dodatki do kursów i szkoleń

@Ilu

no niby logiczne ale dopytuje, bo czasami opłacają całość a czasami nie i się chcę dowiedzieć po prostu jak jest

@Ilu

i z tym sportem tak samo to wygląda, że jest dopłata?

Bałagan

Ogólnie nie polecam lepiej dopłacić i wejść w pewniejsze i droższe rozwiązania. Ogólnie Alfavox strasznie długo rozwiązuje problemy chyba że cały system padnie całkowicie w tedy działają. Ale jak coś działa nie poprawnie ale "działa" to czeka się na rozwiązanie miesiąc albo nawet 3. Ciągle są jakieś problemy z systememami. Wydaje się że to problem z zbyt małą ilością programistów jak na ilość pracy.

Kinol

Czy ktoś wie jakie są benefity?

ktoś wie

@Kinol

ale masz to wymienione na stronie, więc nie będę tego przeklejał -> zakładka kariera

Justyna
@stawiar

No tak wiesz, na stronie można napisać jedno, a w realu inne. Czy w rzeczywistości naprawde ta lista jest oferowana i dostepna?

@stawiar

pytam konkretnie o dział IT, może wiesz jak to wygląda w praktyce

@Justyna

ale po co mieliby to robić?

@Justyna

pokrywa się z rzeczywistością.

nie pracuję w dziale IT

@Kinol

ale to nie jest tak, że każdy dział ma osobny zestaw benefitów, tylko raczej są one tożsame dla firmy po prostu

Jasne, rozumiem

@stawiar

Właściwie racja, ale to spoko, dzięki

luz

game

Jak duża jest firma? Sporo osób tu pracuje?

@game

Nie wiem, ale jakie to ma znaczenia dla Ciebie? Chyba ważne czy tutaj dobrze się pracuje czy nie

game
@Maria

No tak, to też ważne. Ale nie mogę zapytać? To już moja sprawa jakie to ma dla mnie znaczenie

Magda
@game

Ok 100 osób

@Magda

skąd klient ma taką wiedzę?

Amo
@z ciekawości

Nie, żeby coś, ale taka informacja mieści się na stronie, więc to nie jest jakaś wiedza tajemna

@Amo

nie grzebałem za takimi informacjami, więc zapytałem

@Amo

już nie mówić o tym, ż takie informacje rzadko widywałem na stronach firm, więc bym się tego nie spodziewał

Amo
@z ciekawości

No okej, rozumiem

Programista C#

W moim przypadku były dwa zadania i nie było informacji,że mam 4h na napisanie programu. Pierwszym był program (raczej nie trywialny, bo wymagane było kilka dość niestandardowych opcji), drugim było skonfigurowanie środowiska wykorzystywanego w firmie (wątpię,żeby 4h były wystarczające, na poznanie całkiem nowego systemu, jego zainstalowanie przedarcie się przez manuale i skonfigurowanie).Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej,że ktoś np. sprawdził moje rozwiązanie. Po rozwiązaniu pierwszej części i braku odzewu wykonałem po paru dniach telefon w tej sprawie do siedziby firmy i okazało się ze rekrutacja nadal jest prowadzona więc naiwnie poświęciłem czas na rozwiązanie drugiego zadania. Oczywiście odzewu nie było. Tak więc radzę uważać na takie praktyki z tymi zadaniami na rozmowach kwalifikacyjnych.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
tevo

Jakie macie opinie o tej firmie? Warto się tu rozglądać za pracą?

ken
@tevo

moja jest pozytywna, bo dobrze mi się tu pracuje

Sachiel
@tevo

porządna firma, teraz dużo krzaków i można się naciąć, ale ta do nich nie należy, więc dawaj. kameralne zespoły, spoko atmosfera, warunki nienajgorsze.

@Sachiel

No spoko, brzmi dobrze

@Sachiel

Pewnie spróbuję tu swoich sił

Sachiel
@tevo

no to powodzenia w takim razie

I jak sytuacja?

Miałeś już może rozmowę?

@Bang

A masz jakieś pytania dotyczące rozmowy?

@Bang

Bo ja niedawno miałem, więc mogę pomóc

@Ben2

Tak, właśnie dlatego o to pytam ;)

@Ben2

Jak ona mniej więcej wygląda? Ile etapów, czy pojawiają się jakieś zadania weryfikujące umiejętności i po jakim czasie można liczyć na feedback?

@Bang

Jeśli chodzi i samą rozmowę to była konkretna. Pytania normalne związane ze stanowiskiem. Ja zadania nie miałem, ale słyszałem, że mogą się dodatkowo pojawić, ale nie wiem od czego to zależy.

@Bang

A na odpowiedź to kilka dni czekałem

Feniks

Hej, jak podchodzą do umów B2B? Jestem programistą na własnej działalności i taka forma współpracy byłaby mi najbardziej na rękę obecnie.

@Feniks

Tak jak i większość firm - z otwartymi ramionami.

@Feniks

Jak najbardziej istnieje możliwość takiej formy współpracy

Feniks
@Tuk

Dzięki za odpowiedź. Tak podejrzewałem.

Helena
@Tuk

Od samego początku? ;)

@Helena

A jakbyś chciała inaczej w tej formie?

obs
@Helena

wiesz na czym polega współpraca B2B w ogóle?

@obs

Najwyraźniej nie

Moris

Praca jest zdalna, czy stacjonarna?

moris
@Moris

Chodzi o IT

@Moris

z tego co widziałem to też

@moris

ale chyba nie na każdym stanowisku

Moris
@Patiu

Okej, a jakby to jakiś pracownik napisał jak to wygląda? Znajdzie się ktoś?

habsburg

Też co?

@Patiu

A na jakich jest zdalna? I co to za różnica, wydawało mi się zawsze że takie branże mogą w całości zdalnie pracować.

też zdalnie

@Maria

a skąd ja mam to wiedzieć, przecież jestem kandydatem, nie znam polityki firmy. a jak chcesz zobaczyć na jakich to sobie popatrz oferty, nie będę za ciebie tego robił

habsburg
@Patiu

A, no okej, ciekawe czy cały czas tak mają

@habsburg

przy niektórych ofertach były adnotacje

@habsburg

a jak nie, to zawsze można zagaić na rekrutacji

lato
@Patiu

na rekrutacji zawsze się wszystkiego dowie

lato
@Patiu

ale kolega to już chwilę temu pytał, więc pewnie już wie

Seuss

Jest możliwość pracy w modelu hybrydowym?

miss
@Seuss

gdzieś tu już było, że chyba tak

@miss

Rzeczywiście było. Ale tam nikt nie poruszył tego, ile dni trzeba być w biurze a ile można pracować z domu? A może jest to w miarę elastyczne?

miss

nie mam pojęcia

etno
@Maria

Pewnie jest to indywidualnie dogadywane, jak w wielu firmach

Ex

Pozytywnie wspominam pracę tutaj. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że dużo mi dał ten start w branży. Mimo że już trochę temu odszedłem, czasami tutaj wpadam podglądnąć jak rozwija się sytuacja w firmie, zwłaszcza że bardzo lubiłem mój zespół. To była jedna z ważniejszych rzeczy, jakie ceniłem, atmosferę. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników.

@Ex

Hej, w jakim dziale pracowałeś? O ile oczywiście chcesz zdradzić

@Fujiama

Ogólnie to w IT, ale może więcej ci powie jak napiszę, że na stanowisku Fullstack Developer

@Ex

I to jest pracz stacjonarna, czy zdalna? Czy można wybrać wedle preferencji?

@Ex

Chodzi mi ogólnie o IT, nie konkretnie o to stanowisko, ale podejrzewam, że w obrębie całego działu powinno to działać podobnie

Radosł
@Fujiama

Gdzieś czytałem taki wątek niżej chyba. Jest możliwość pracy zdalnej, przynajmniej z tego co wynika z oferty tam z prawej strony.

Radosł
@Ex

Przy okazji może dopytam pracownika (bądź byłego pracownika): jak kształtują się tutaj wszelkie dodatki?

@Fujiama

Ostatnio to była głównie zdalnie, ale ogólnie to można tak i tak

@Radosł

Jak ja pracowałem to pamiętam, że były premie uznaniowe, też paczki świąteczne i multisport. Coś więcej może ktoś obecny powie, bo nie wiem czy coś się nie pozmieniało

@Ex

A dużo można zarobić w tym dziale IT na początek? :)

@Maria

Wiesz co, no nie wypytywałem każdego o jego wypłaty, więc nie znam mediany zarobków całego działu, żeby się opowiedzieć

@Maria

Ja ze swoich byłem całkiem zadowolony, wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia i zawsze chciałem więcej, ale było ok

Hulak
@Ex

A no, ambicje też są ważne. Jak z możliwościami awansu tak apropos?

@Hulak

Nie byłem tu na tyle długo, żeby myśleć o awansie, więc nie wypowiem się z autopsji

@Hulak

Ale możliwości myślę, że są

erren

w jakich miastach alfavox ma swoje oddziały?

@erren

na ich stronie w danych kontaktowych chyba są wszystkie wypisane

okej, dziękuję

@paks

nie ładowała mi się strona, kiedy zadawałem pytanie, więc nie miałem jak sprawdzić

@erren

a no rozumiem, ale już masz wszystkie informacje?

Dariusz
@paks

Widzę że ogarniasz co się dzieje, powiesz mi czy szukają też ludzi bez doświadczenia? Liczę na odpowiedź :)

@Dariusz

umiem czytać, czy to takie ogarnianie...nie wiem czy szukają ludzi bez doświadczenia.

huks
@Dariusz

To też zacznij ogarniać, oferty na przykład, wymienili tam na pewno co wymagają

boom
@Dariusz

Obecnie szukają tylko do IT więc nie sądzę...chyba, że masz jakiegoś super skilla, byłeś na bootcampie, albo ogarniasz temat bardzo dobrze. Aplikację możesz wysłać, dołączyć list motywacyjny i przedstawić swoje prosy.

Shoo

Jakie godziny pracy obowiązują?

jak ja tam pracowałem to się przychodziło na 8 albo 9

@pent

W sensie, że w sposób elastyczny w zależności, na którą przyszedłeś, to tak wychodzisz?

@pent

Czy po prostu jedne działy tak, drugie tak?

I praca po 8h, tak?

@Shoo

tak bardziej w ten sposób

@Shoo

ale był chyba jakiś dział pracujący na dyżury

po 8

Will
@pent

Inżynierowie pracujący przy wsparciu klientów mają dyżury

Will
@pent

Co za tym idzie, praca zmianowa

@Will

o właśnie, nie byłem tego pewien, więc nie chciałem się wypowiadać

Nathaniel

Chciałbym dopytać czy te rekrutacje czasowo to wyglądają jak w opisie na ich stronie. Biorę pod uwagę jakieś minimalne różnice, ale jak to jest w waszym odczuciu

timer
@Nathaniel

liczysz, że ktoś stoi z zegarkiem w ręce zaraz po wysłaniu cv?

@timer

nie, nie liczę na to

@timer

mniej więcej chciałem wiedzieć. Może ktoś niedawno miał rekrutacje i się orientuje

tarran
@Nathaniel

wydaje mi się, że dość podobnie do tego co tam właśnie jest

@Nathaniel

W moim przypadku wszystko pokryło się z tym jak zostało to opisane. Skoro to normy ustalone przez nich samych, to podejrzewam, że się stosują i mają ustandaryzowany proces.

@Laslo

no to dobrze, tak myślałem. Wiem, że jakieś plus/minus może być inaczej, ale jednak chciałem się upewnić, że się tego trzymają

A na co aplikujesz?

@Laslo

zerkam na te oferty i waham się czy wysyłać na tą, do której mi najbliżej czy wysłać tak ogólnie tylko

@Nathaniel

Czekaj, nie rozumiem, "tak ogólnie tylko" czyli jak? W jakie stanowisko celujesz?

@Laslo

chodzi mi o to czy wysłać może po prostu cv na maila rekrutacyjnego bez precyzowania stanowiska

@Nathaniel

Nie no, to zdecydowanie lepiej wysłać aplikację na konkretne, niż tak o i niech sobie wywróżą, co chcesz robić.

@Laslo

czyli ewentualnie mogę liczyć, że jak wyślę aplikację to mnie najwyżej przekierują na inne stanowisko, które będzie im się wydawało lepsze dla mnie

Maroc

Cześć. Czy orientujecie się, czy firma jest też otwarta na stażystów?

Damik
@Maroc

szczerze to nie słyszałem, ale byłaby to dla mnie fajna opcja. Podbijam, bo chetnie się dowiem

Gether
@Maroc

Zadzwoń i zapytaj. Jak pracowałem kilka lat temu w Bielsku, to byliśmy na targach w gliwickiej polibudzie i zachęcało się studentów, do wzięcia udziału w płatnych stażach. Czy to trwa nadal - nie umiem powiedzieć, kawał czasu minął. Musiałbyś się upewnić.

@Gether

Dziękuję, czyli jakieś widoki są nawet jeśli mgliste. Ale to już dobry początek rozmowy telefonicznej jakby nie patrzeć. Chyba że może maila lepiej?

Gether
@Maroc

Wiesz, telefonicznie zawsze szybciej mi się wydaje, ale jak się nie dobijesz drzwiami to właź oknem, jeśli ci zależy

@Gether

Mhm, będę próbował w takim razie. Może się coś uda.

granola

można pracować w systemie hybrydowym?

Paradiso
@granola

Widziałem, że jest możliwość pracy zdalnej, więc hybrydowo też powinno dać radę.

granola
@Paradiso

ale myślisz, że powinno, czy masz pewne informacje?

Paradiso
@granola

Myślę, że powinno, przynajmniej według tego co mają napisane w ogłoszeniach

@Paradiso

Witam ja składam CV z pracuj i tam jest napisane, że można i zdalnie i stacjonarnie i hybrydowo. Powtórzone dwa razy więc pewnie tak jest.

@Paradiso

Tak swoją drogą, to trochę żałuję, że tak późno ogarnąłem, bo oferta jest obiecująca... Pewnie sporo kandydatów na jedno miejsce nie? Do pracowników - mieliście dużą konkurencję jak się dostawaliście?

@Kristof

Ja nie mam pojęcia, być może tak, ale starałem się nie myśleć o tym w takich kategoriach. Poszedłem, zaprezentowałem się najlepiej jak umiem i teraz widać efekty. Jakbym tak się zastanawiał, to możliwe że gorzej by mi poszło.

Fery
@Kristof

Jakaś na pewno była, ale nad tym nie ma co się zastanawiać, bo statystyk i tak nie uzyskasz. Może samolubnie, ale trzeba myśleć o sobie

@Fery

Dzięki, między innymi właśnie dlatego tak wypytuję, w ramach myślenia o sobie de facto. Im więcej informacji tym lepiej.

Kim

W ogłoszeniu na Fullstack Developer jest taki zapis "pracujemy w niedużych, ale interdyscyplinarnych zespołach". Ktoś objaśni ile dla firmy to niedużo i jak jest z tą drugą częścią stwierdzenia?

@Kim

Chcesz, żeby ktoś ci tutaj wytłumaczył, co to słowo znaczy?

@Kim

Wybacz ironię ale jest to dosyć jednoznaczne... przynajmniej według mnie.

@Easy

Nie, nie chcę.

@Easy

Ale co jest dla ciebie jednoznaczne i z czym? Bo się gubię. W pytaniu chodzi o to w jaki sposób się przejawia interdyscyplinarność w zespole - czy pracownicy różnych działów są spojeni w jeden zespół, czy raczej działacie w ramach jakichś grup zadaniowych, czy jak to wygląda.

Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z Alfavox. Jak sprawdzają się ich rozwiązania w branży ubezpieczeniowej?

Katiusza
@Andrzej

Wiesz, to głównie portal pracowniczy. Ja np. sobie tutaj co jakiś czas z ciekawości wchodzę i widzę, że głównie kandydaci tutaj się wypowiadają i pracownicy właśnie. Nie wiem kogo chcesz o to zapytać tak na prawdę, według mnie się sprawdzają, zwłaszcza teraz, ale jeśli chodzi o oceny samych użytkowników to tutaj możesz nie otrzymać dużego odzewu. Ale może się mylę oczywiście.

@Katiusza

Rozumiem, liczę, że ktoś się tu pojawi, może czasem się tak zdarza. Ale dzięki za odpowiedź, uwagi ze strony pracowników też są pomocne

Katiusza
@Andrzej

Nie ma problemu, zresztą, za dużo nie powiedziałem tak naprawdę.

cosma

szukając ofert na jednej stronce znalazłem takie info "Alfavox to nowoczesna firma zorganizowana Agilowo". może mi ktoś wyjaśnić co to znaczy?

Ktoś
@cosma

To znaczy, że musisz mieć umiejętność szybkiego przełączania się między ciągle napływającymi problemami/błędami. Czasami w nocy szybko łatać aby wdrożenia się udało.

cosma
@Ktoś

to znaczy, że wymagają dużej dostępności od pracowników?

Nikt
@cosma

Tak.

Hanna

Alfavox działa w jakichś konkretnych branżach, czy nie ogranicza się w tym zakresie?

Witos
@Hanna

Teraz raczej się wstrzelili w rynek, zwłaszcza patrząc na to, ile branż przeszło na zdalną pracę, nawet lekarze przecież częściowo. Nie wiem czy się ograniczają czy nie, na pewno są prowadzone jakieś badania rynku, co jest potrzebne aktualnie, jakie oprogramowania dla konkretnych przedsiębiorstw i tak dalej. Możesz sobie zerknąć na stronie, najwięcej się tam dowiesz. Ja tak z pamięci mogę powiedzieć, że na pewno Alfavox działa dla e-commerce, dla klientów biznesowych, dla branży medycznej też są jakieś pakiety.

Bonobo
@Witos

I osoby są przypisywane do danego projektu na samym początku? Jak to wygląda?

Bonobo
@Witos

Może nie dokładnie określiłem o co mi chodzi w sumie... Chodzi mi o to, czy jest to zorganizowane na zasadzie na przykład osobnych działów, czy nie ma takiego rozróżnienia? I jak nowi pracownicy są przydzielani do jakichś obowiązków?

Nik
@Bonobo

To chyba zalezy na jakie stanowisko nowi pracownicy aplikowali? przecież takie rozróżnienie też jest, a resztę zapewne można ustalać w trakcie rozmowy

Tweety

Ogłoszenia macie na stronie aktualne, czy raczej szukać gdzieś indziej?

Odp.
@Tweety

Nie wiem czy ktoś ci tu odpowie, najlepiej maila wysłać do rekrutacji. Tak przynajmniej mi się wydaję.

Nola
@Tweety

Wyślij CV to będzie najlepsze sprawdzenie tej sytuacji, albo faktycznie dzwonić i dopytywać jakie tam mają dokładne plany rekrutacyjne

Dariusz
@Tweety

Jeśli wyślesz CV i dostaniesz zaproszenie na rozmowę, to daj znać jak przebiegała. Jestem ciekaw ile etapów trzeba przejść i jakie tu jest podejście do kandydata.

Mango
@Dariusz

podejście zarówno do kandydata jak i do obecnego pracownika jest zawsze na poziomie i z szacunkiem.. obu stronom zawsze zależy żeby coś pomyślnie przebiegło. to chyba oczywistość w każdej szanujacej się firmie

@Dariusz

Okej, jak nie zapomnę, to to zrobię

Kej
@Tweety

na jakie stanowisko startujesz jeśli można dopytać??

@Kej

Jr Helpdesk Eng. Trochę już to trwa ale zależy mi żeby podłapać jakieś doświadczenie na początek, bo jeszcze studiuję.

Mus
@Tweety

masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku czy tutaj nie jest konieczne?

Lonka
@Mus

może warto sprawdzić oferty i wymagania firmy co o tym sądzisz? ;)

@Mus

Stażowe - tak. Więc temat liznąłem, ale na etacie nie pracowałem na tożsamym stanowisku. Ale wiem co umiem i wiem co robię, więc może uda mi się zbajerować, że nawet bez doświadczenia mnie wezmą - przedrostek juniora zobowiązuje, więc wiadomo, że nie muszę być jakimś orłem na samym wstępie.

bajera
@Tweety

z taką pewnością siebie to wróżę ci świetlaną przyszłość. bylebyś nie przedobrzył z tym bajerowaniem ;)

Oki
@bajera

Pewność siebie to podstawa przecież na rozmowach.

Kobi

Jak oceniacie rozmowę kwalifikacyjną? w jakiej atmosferze była prowadzona?

Dipper
@Kobi

U mnie całkiem przyjemnie. Oczywiście nie do przesady, to nadal rozmowa, więc pewien oficjalny sznyt trzeba zachować. Ale nie było jakoś sztywno, czy stresująco.

@Dipper

Oczywiście, że w jakimś stopniu musi być oficjalna, ale po toku rozmowy można też albo się spiąć bardziej albo trochę rozluźnić, o to mi chodziło

Dipper
@Kobi

W zasadzie to jak przebiegnie rozmowa zależy od obu stron. Więc nie da się jednoznacznie i uniwersalnie stwierdzić.

@Dipper

W porządku, widzę że nic konkretnego się nie dowiem, więc chyba nie pozostaje nic innego jak się umówić na rozmowę i samemu ocenić

@Kobi

byłem jakiś czas temu. rozmowa dość konkretna, bez zbędnego przedłużania. w atmosferze miłej, ale też mimo wszystko było czuć ten oficjalny sznyt, a nie, że pełen luz, ale tego bym się spodziewał po rozmowie, więc nic zaskakującego. jak się jest przygotowanym merytorycznie, to nie ma się czego obawiać.

Bartlo
@Kobi

Ja jeszcze pozwolę sobie zadać pytanko z racji, że różnorakie mam doświadczenia z rozmów kwalifikacyjnych. Czy zdarza się, że podczas rozmowy każą wykonać jakieś zadanie próbne czy coś w tym rodzaju? Coś, żeby sprawdzić już na wstępie?

Zeus
@Bartlo

Może się zdarzyć, jak najbardziej.

Mols
@Bartlo

Czasem są po prostu takie stanowiska, że tego wymagają. Niby w pracy wszystko wychodzi, ale czasem tak jest, że wystarczy jakieś jedno próbne zadanie i już rekruterzy mogą określić czy osoba ma sobie to coś czy nie, czy się nada czy nie. To często pozwala uniknąć zatrudnienia niewłaściwej osoby na stanowisko.

Reich
@Mols

a czasem na przyklad też jest tak, że ktoś jest dobry i nadaje sie do pracy, ale podczas próbnego zadania sie tak zestresuje, że źle wypadnie to też jest takie przykre w sumie

Mols
@Reich

To już niestety jest kwestia radzenia sobie ze stresem. Żeby nie było, ja wiem, że to nie jest łatwe, ale dobrze to sobie troche wypracować w sobie, bo kiepsko tak nie dostać jakiejś dobrej pracy jak naprawde ma sie te umiejętności, ale stres zjada.

Oled
@Mols

to ktoś stąd w końcu był na tej rozmowie i może opisać wrażenia czy nie?

Enzo
@Oled

Przecież napisali powyżej. I Dipper i 123 napisali o wrażeniach, czego jeszcze oczekujesz? Czytałeś wątek w ogóle, czy tak sobie komentujesz bez zastanowienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Alfavox Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Alfavox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfavox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfavox Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfavox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfavox Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfavox Sp. z o.o.