Opinie o Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność) w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność) w Kraków

Czy w Korbut Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Klient Nowy wpis

Korbut Sp.zo.o już od kilku lat nie istnieje. Sprawdź czy na pewno o tą firmę chodzi.

Waldek Nowy wpis

@Janusz Każdy zarabia tyle na ile zapracuje czy też jak bardzo odpowiedzialna jest jego praca. Ja nie mam powodu do narzekania.

Gerwazy Nowy wpis
@Waldek

Firma już dawno nie istnieje więc nie wiem skąd opinie o niej

Remik

Czy ta cisza na forum to efekt dobrej pracy?

Alex

miej na robot (usunięte przez administratora) i szefa (usunięte przez administratora) a będzie ci dane

Czy po rozmowie w Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
kra

Ludzie się boją I tyle, a kierownictwo pokazuje swoja nieudolność, trzeba szukać lepszego miejsca.

Abc

a z tym małym to coraz gorzej

ada

zle doswiadczenia z ta firmą arogancja i brud podczas prac

LuckyLuke

Co już wszyscy się z Korbuta zwolnili czy się boją komentarze pisać? Bo już dawno żadnej informacji na temat. Pozmieniało się coś czy dalej Sarajewo? Szukają kogoś czy pełny skład na pokładzie tego Titanica?

job
@LuckyLuke

zostali tylko ci co nie majo gdzie odejść

monter

Jak teraz jest w korbut ? czy dalej taki wyzysk, może poprawa bo szukam pracy ale za normalne pieniądze napisze ktoś jak jest?

pollock

jakieś nowe wstrząsające historie z firmy korbut? poprawiło się coś czy dalej tak jak piszecie? opłaca się składać CV czy lepiej omijać tą firmę z daleka? jak z robotą? wypłaty są? idzie zarobić?

wotek

firma korbut gorsza od dawnej biedronki w biedronce wiecej dostaniesz na umowie niz w korbucie, poza tym prezes ma gdzies ludzi nawet zyczen czy cos na swieta dac przede wszystkim robic robic bo malo ciagle i firma na stratach coz zeby nikt nie mowil ze za malo lub duzo napisane to warto by inspekcja pracy skontrolowala czas pracy i wynagrodzenia

Powodzenia

To strona o firmie KORBUT Sp. z o.o. z Krakowa a nie z Piły ale jak ktoś nie potrafi czytać ( i nie wie że to zupełnie nie powiązane firmy ) to nie dziwie się że szuka pracy.

igi

Czy to ta sama Firma? "Firma korbut w krakowie jest największą porażką. Ludzi traktują jak niewolników jesli nie zna się kwasniewskiego prezesa i nie lize sie mu (usunięte przez administratora) jak adrian fałszywy judasz to nie masz ani nadgodzin ani kasy. zmieniają umowy na smieciowe, robi sie po 10 do12 godzin nie płaca nadgodzin, nie ma urlopów chorych itd, istna szopka, nic tylko Inspekcja Pracy powiinna się za to wziąść może inni by mieli lepiej, masakra ZERO godnosci dla człowieka!!!!!"

maxuk

chodzcie do WDDM modln, tam to bylo jest i bedzie dopiero ciekawie :(((((((( strach pisac.

anx

OJEJ

cooper

co tam nowego w świecie korbuda słychać?

aldo

Zmieniło się coś, czy nadal jak opisujecie ?

killereee

nigdy nie wiesz o ktorej godzinie skonczysz prace i ciezko sobie cokolwiek zaplanowac

killereee

chodzie do telemaxu tam dopiero jest ciekawie

bob budowniczy

do Polaczek: jak szukasz dobrej pracy to nie wiem po co tu wchodzisz. Połowa praconików jest o krok od złożenia wypowiedzeń. Zastraszają wszystkim czym popadnie i myślą że Ukraincy będą robić równie intensywnie. jeśli pracownicy są głównym źródłem zarobku to powinno się o nich dbać i robić wszystko by chciało się pracować, a nie podcinać im skrzydła mówiąc "nie ma metrów-nie ma kasy". Co z tego że metry są jak kasa i tak gówniana? Może prezes wkońcu przejrzy na oczy zanim będzie sam musiał sięza łopatę wziąć.

aldo
@bob budowniczy

Prezes ma to sam wiesz gdzie, ludzie się pozmieniali zapomnieli jak robili z nami, a teraz to wielkie szychy. Wiem jedno, że jak znajdziemy prace to odchodzimy całą brygadą nawet za mniejsza kase i niech sie za...a

Korbut Sp. z o.o. (Zakończona działalność)