Opinie o Connecto Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Connecto Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Connecto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Connecto Sp. z o.o. w Sosnowiec

Słychać coś o naborze typu Specjalista ds. Sprzedaży? Wiem wiem, mogę sobie aplikować i wszystkiego się dowiem. Ale szczerze, ja przebudowuję CV pod każdego pracodawcę i wolę wiedzieć, czy opłaci mi się nad tym siedzieć. Mile widziane stawki zarobków i info o onboardingu w firmie :))

Na stronie firmy widnieje informacja, że cały czas poszukuje się programistów. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc pracować na tym stanowisku? Mam doświadczenie w pracy od pięciu lat. Czy to wystarczy? I jakie wynagrodzenie można otrzymać za pracę w tym miejscu? Poda ktoś widełki? :-)

Pracownik Nowy wpis

Prawda jest taka że programiści są potrzebni, złóż CV a dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz.

Jaki jest styl zarządzania w Connecto Sp. z o.o.?

Nie polecam firmy, kontakt utrudniony, długo realizują zgłoszenia i często bez sukcesu. Ryczałt z góry płatny, a za pięć minut rozmowy z konsultantem wystawiają fakturę za całą godzinę.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
dms

Pomimo tego, że moja przygoda trwała krótko (z prywatnego powodu), to uważam, że ze świecą szukać takiego podejścia do pracownika. Ludzie i ich podejście jak najbardziej na +

Hanna
@dms

A krótko tzn ile? Bo ciekawa jestem czy w ogóle zdążyłeś się jakkolwiek wdrożyć

Czy pracownicy w Connecto Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ObecnyPracownik

Hej, Zależy Kto z Kim ;)

Olga
@ObecnyPracownik

pewnie chodzi o pracowników i szefostwo :) To jak?

Jak długo trwa proces awansu w Connecto Sp. z o.o.?

Jacek Sasin

Czasem 3 miesiące, czasem cały okres zatrudnienia aż się zwolnisz. Ogólnie klarownej ścieżki kariery brak.

Dorota
@Jacek Sasin

Czyli w Connecto nie ma przejrzystej ścieżki rozwoju kariery, a czy są tam jakieś awanse z rekrutacji wewnętrznej? Chciałabym wiedzieć, czy jest tam jakakolwiek szansa na to, żeby awansować, a jak tak, to jakie są warunki? Będę wdzięczna za takie informacje.

@Dorota

Rekrutacji wewnętrznej brak a jeśli jest to nigdy takiej nie widziałem. Wyższe stanowiska obsadzone od lat przez tych samych ludzi przy czym w DW jest tam osoba niewłaściwa lub wypalona. A co do szansy na awans - najlepiej rozmawiać z Panami z Zarządu

@Dorota

Ciężko wyróżnić klarowną ścieżkę kariery jak to @Jacek Sasin pisze. Firma rekrutuje na konkretne stanowisko. Dajmy na to Specjalista d/s wdrożeń. W ramach danego stanowiska są do realizacji zadania związane z obsługą Klientów w zakresie obsługiwanych systemów. Jeśli ktoś się wyróżnia, realizuje swoje zadania z dużą starannością, posiada umiejętności organizacyjne może otrzymać awans poziomy. To pierwszy rodzaj awansu. Później to już jest kwestia bardzo indywidualna. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie o jakie awanse chodzi. Jeśli w firmie pojawi się osoba, która będzie świetnie radziła sobie przy obsłudze klienta, będzie miała dobre umiejętności organizacyjne, odpowiednie wykształcenie to oczywiście może awansować do stanowiska kierowniczego. Wszystko zależy naprawdę od kompetencji.

@Jacek Sasin

Szanowny Jacku Sasinie. Nie widziałeś bo tak jak odpisałem p. Dorocie to wszystko zależy od wielu czynników. Możesz być świetnym specialistą i własnie dlatego nie dostaniesz awansu(nie ustaliliśmy definicji awansu) bo firmie zależy na tym żebyś robił to w czym naprawde jesteś najlepszy. Czasem przesunięcie świetnego specialisty w danej dziedzinie na wyższe stanowisko powoduje wymierne straty. Dlatego bardzo ważne jest określenie czym tak naprawde jest awans. Co do obsady stanowisk. Faktycznie większość wysokich stanowisk jest obasadzonych przez tych samych ludzi od lat. Ale dzieje się tak dlatego, że ci ludzie budowali tę firmie od samego początku. Mają o niej nawięcej informacji. W przypadku osoby z DW, która twoim zdaniem jest tam niewłaściwa lub wypalona, warto było by powiedzieć dlaczego tak uważasz. Ponieważ myślę, że wpis dorgi Jacku kierujesz bezpośrednio do mnie to chciałbym tutaj zaznaczyć, że określenie niewłaściwości lub "wypalenia" jest bardzo subiektywne. Zawsze jednak byłem i jestem otwarty na przyjmowanie krytyki ponieważ własnie poprzez feedback od swoich pracowników jestem w stanie poprawić błędy, które mogę popełniać(wszakże jestem tylko człowiekiem i nie jestem nieomylny). Istotne jest jednak to, że w firmie zawsze można przyjść do przełożonego i wprost powiedzieć co jest nie tak. Czy ktoś chce z tego skorzystać czy nie to już jest jego indywidualna sprawa. Ale każdy, nawet najlepszy menadżer bez informacji zwrotnej nie będzie do końca świadomy tego co myślą o nim jego pracownicy.

@Andrzej

A nie pomyślałeś Andrzeju, że może właśnie owo przyjście i powiedzenie przełożonemu wprost jest problemem dla niektórych osób? Może warto byłoby wdrożyć w Connecto system dawania feedbacku nieco mniej inwazyjny (pozwolę sobie użyć takiego słowa). Nie wiem, jakaś skrzynka na anonimowe kartki z pochwałami i uwagami, odczytywane raz w tygodniu/miesiącu itp.

MNO
@Marta

Marta...spędziłem w Connecto na prawdę kawał czasu i powiem tyle - (usunięte przez administratora) zawsze się idzie dogadać. Wiadomo...czasem własne wyobrażenie zderza się z realiami ale w moim przypadku nigdy się na nikim z Connecto nie zawiodłem...nikt nigdy nie pokazał mi drzwi ani nie zlał tematu udając, że "nie było rozmowy". Anonimowo pisać kartki...wtedy one dotyczą każdego i nikogo. Dbaj o własny (usunięte przez administratora) bo nikt nie siedzi w Twojej głowie i wyłapie co Ci jest potrzebne w danym momencie. ps. (usunięte przez administratora)też nie trzeba się bać - wręcz przeciwnie śmiało można uderzać i rozmawiać. Podsumowując w Connecto zawsze było fajnie, fajniusio...po koleżeńsku.

@Marta

Masz racje Marta. Wkrótce zostanie coś takiego uruchomione. Właśnie nad tym pracuje.

Były connectowicz
@Andrzej

@Andrzej patrząc na wpis @Jacek Sasin myślę że kolejnej osobie zalazłeś za skórę. Faktycznie jeżeli ludzie nie mają odwagi mówić Ci czegoś wprost to może warto wyciągać wnioski z tego typu wpisów. Jako całokształt Connecto jest naprawdę bardzo fajną firmą, czasem wszystko staję się "ble" właśnie przez przełożonego który nie widzi swoich błędów/nie chce widzieć/nie słucha uwag/słucha uwag ale ma je w (usunięte przez administratora) bo chce pokazać swoją wyższość

@Andrzej

Ciekawa jestem czy ruszyło i z jakim skutkiem? To historia o tym, jak trudno postawić się w cudzym położeniu i zobaczyć rzeczy z innej perspektywy.

Justyna

@Magda a są jakieś minusy pracy?

@Justyna

Justyno, poinformuję, gdy się pojawią. Póki co cud miód malina. Ja mam dużą wrażliwość na relacje między ludźmi, a te w Connecto są fantastyczne. Serdeczności!

Justyna

I pojawiły się już?

@Magda

A okiem kogoś z wewnątrz kogo może pani polecić jako mega fachowca z dziedziny kadr kto doradzi i ogarnie dość niestandardowe rozwiązania. Nie może to być jakiś swiezak tylko ktoś kadrowo i programowo dobrze ogarnięty

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Connecto Sp. z o.o.?

Jacek Sasin

Oczywiście. Zatrudnią, wyszkolą i dadzą pełne wsparcie techniczne i pracownicze. Wszystko w dobrej partnerskiej atmosferze bez(usunięte przez administratora) i z dużym zaufaniem.

Rita

Aplikowałam na przedstawioną przez Was ofertę pracy. Zaraz po 5 minutach została odrzucona. Żenujące jak traktujecie przyszłych pracowników. Życzę żeby Was tak ktoś potraktował. ODRADZAM! POWODZENIA

Irena
@Rita

Hej, nie znam niestety dokładnie całej sytuacji ale czy spełniałaś wszystkie wymagania zawarte w ofercie pracy? Może wymagają czegoś konkretnego i gdy ktoś tego nie spełnia to od razu odrzucana jest taka kandydatura? Chciałabym po prostu się dowiedzieć dlaczego tak szybko Twoja aplikacja została odrzucona...

Ciekawe czy zdarzają się u Was delegacje ?

Jak jest z pakietem medycznym w Connecto Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Jacek Sasin

W connecto nie ma pakietów medycznych ani sportowych.

Usługo biorca.

Zdecydowanie nie polecam firmy do obsługi informatycznej czy też wdrożenia oprogramowania. Zawsze są jakieś problemu z umówieniem się na realizację. Usługa z góry opłacona, która nie została zrealizowana. Po rezygnacji z realizacji usług z winy leżącej po stronie wykonawcy firma odmówiła zwrotu wpłaconej zaliczki. Sprawa została skierowana na drogę postępowania sądowego. Z punktu klienta bardzo nieprzyjemne wrażenie. Szkoda czasu na szarpanie się zwłaszcza w przypadku braku realizacji powierzonego zadania. Widać, że są nastawieni na agresywne pozyskiwanie kasy z rynku. Brak partnerskiego podejścia do klienta.

Witold
@Usługo biorca.

Firma kompletnie nie zrealizowała usługi w Twoim przypadku? Myślę, że na pewno było jakieś stanowisko osób reprezentujących tę firmę w tej sprawie. Czy mógłbyś je podać?

Usługobiorca
@Witold

Nie ma znaczenia jakie stanowisko osób reprezentujących Coinnecto Sp. z o.o. Znaczenie będzie mieć rozstrzygnięcie w sądzie a o jego wyniku na pewno poinformuję w odpowiedzi na załączoną opinię. Niezależnie od powyższego gdyby usługa była zrealizowana jak należy i wszystko było ok. to ta opinia nie pojawiła by się tutaj.

Klient
@Usługo biorca.

Z chęcią się skontaktuje z Tobą, też szykuje się do pozwu.

Usługobiorca
@Usługo biorca.

W odpowiedzi na moją wcześniejszą opinię informuję, że w efekcie złożenia pozwu do sądu o zwrot wpłaty i skierowaniu sprawy do mediacji w drodze porozumienia firma zwróciła znaczną część wpłaty. Pomimo tego stanu rzeczy nie podejmę więcej współpracy z tą firmą ponieważ jej działania naraziły mnie na stratę pieniędzy i czasu. Wole wybierać firmy, które profesjonalnie podchodzą do współpracy.

Jonasz

Bardzo dobra firma, rozwijająca się cały czas a praca w takim miejscu to przyjemność więc polecam.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Connecto Sp. z o.o.?

Bobek

W tej firmie nie jest potrzebny angielski

toga

jako klient oceniam firmę negatywnie; płatność z góry i podejście na zasadzie "wyrwac kasę a potem klient jest zależny od nas"; poziom obsługi "help desku" również beznadziejny; w miarę sympatyczne kontakty osobiste ale efekt finalny jw; żenujący model biznesowy;

AS
@toga

Mam pytanie i liczę na szczerą odpowiedź. Wprowadzamy system zarządzania, jesteśmy na etapie wyboru firmy wdrożeniowej. Proszę o szczerą opinię dotyczącą Connecto. Czy warto nawiązać współpracę czy szukać kogoś innego? Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie proszę aby się nimi podzielił. Jeżeli ktoś może powiedzieć czy system spełnił zakładane oczekiwania?

Klient
@AS

Szczerze odradzam!!! Wyrzucone pieniądze w błoto, posejscie biznesowe - bez komentarza. Prawdopodobnie zakończę z tą spółka w sądzie.

Czy w Connecto Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Magda

W mojej opinii tak. Pracownicy otrzymują wsparcie - i ze strony kierowników, i ze strony Zarządu.

Magda

ATUTY: - przejrzysty proces rekrutacji - info zwrotne w trakcie każdego z etapów plus briefowanie przed kolejnym. - klarownie komunikowane wymagania i zakres obowiązków. - przejrzysta, maksymalnie płaska struktura. - świetna atmosfera oparta na współpracy. - otwartość i kolegów, i szefostwa. - zgoda na migrowanie po każdym z działów firmy, by poznać specyfikę pracy. - zasady fair-play przy zatrudnianiu. - miękkie wprowadzanie nowego pracownika w firmę. - normalność relacji wewnątrz teamu. - szkolenia wewnętrzne, pozwalające poznać produkt/usługę. - dostępność szefów. - work/life balance.

???
@Magda

A to w Polsce takie cuda?

@???

W Zagłębiu ;) Serio, w Polsce.

bitchface

Czyli konkretnie jakei zarobki na miesiac brutto?

Ahmed
@bitchface

Witold
@Ahmed

Podając wysokość wynagrodzenia masz na myśli podstawę wypłaty, czy w tej kwocie są już premie lub dodatki stażowe?

Connectowicz
@Witold

Nie spotkałem się w tej firmie z czymś takim jak "dodatki stażowe". Jeżeli chodzi o wypłatę to również nie ma reguły wszystko zależy od tego jak negocjujesz, jak pracujesz itp

Honorata

@Grzegorz, Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Niektóre zawierają cenne informacje. Dobrym pomysłem może też być zapytanie bezpośrednio firmy. Obecnie działy rekrutacji wspierają potencjalnych kandydatów na przykład odpowiadając na pytania jeszcze przed procesem rekrutacji. Może tak jest w przypadku firmy Connecto? Na jakie stanowisko planujesz aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Connecto Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Connecto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Connecto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Connecto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Connecto Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Connecto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Mariacka 1 lok. 5
    41-205 Sosnowiec