Opinie o VMR Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VMR Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VMR Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VMR Sp. z o.o. w Poznań

BW Nowy wpis

Jak praca dla VMR wygląda w 2023 r? Na podstawie komentarzy z wcześniejszych lat

Magda Nowy wpis

Jeśli dobrze się orientuję to biuro reklamy, prawda ? Co macie na myśli pisząc że jest brak uczciwych umów? To zleceniówka czy umowa o pracę? Dajcie znać

Uff

Dane mi było pracować tam bardzo krótki odcinek czasu. Dziekuje nie polecam. Ale wszystkie doswiadczenia sa w zyciu wazne wiec i te sobie cenie. Niemniej popieram przedmówców: brak uczciwych umów, przedmiotowe i wulgarne traktowanie, stres i nieprzyjemnie. Ale projekty ciekawe, jeśli oczywiscie ktos lubi pusty, celebrycki swiatek. A tak to praca jak praca, czy to reklama wina, Misia chatytatywnego czy piekarnika czynnosci dla specjalistow tej branzy bylyby ok. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Beata
@Uff

Sam wspominasz o tym, że przez bardzo krótko pracowałeś w VMR. Dlatego może po prostu nie zdążyłeś przez ten czas dostatecznie poznać tej firmy. Jednak przyznam szczerze, iż trochę zmartwiło mnie to, że raczej nie można tam liczyć na stabilny rodzaj umowy. A co z wynagrodzeniem? W miarę ok.?

M Nowy wpis
@Uff

Dobrze, że ktoś o tym napisał. Cenne informacje dla ludzi, którzy myśleli o tej firmie. Uważam, że takie rzeczy powinni wiedzieć zarówno pracownicy jak i klienci. Współpraca z firmą o takiej renomie chyba nie świadczy zbyt dobrze... mam nadzieje, że Ci którzy nadal tam pracują - doczekają się fajnych czasów.

Ble ble

Ja jestem w szoku, że w ogóle ktokolwiek się tam jeszcze może wybierać. Koszmar i nic więcej. Koszmarny dyrektor zarządzający, koszmarny Dział HR - lalunia siedzi i nie wiadomo co sobą reprezentuje poza szalenie oddaną uległością dyrektorowi, z której śmieją się już wszyscy. Stresująca atmosfera i wyzysk, jak już ktoś wyżej napisał praca wymagana po godzinach, w chorobie, wymagana praca na pełen etat przy stałych obowiązkach i oszukańcze umowy o dzieło. ZUSIE widzisz a nie grzmisz???

Marek Nowy wpis
@Ble ble

W tej firmie chyba jedno się nie zmienia, podejście do pracowników...

Copywriter

Najgorsza rekrutacja, jakiej doświadczyłem. Zero pytań o umiejętności czy poziom wiedzy, dla pracodawcy liczą się tylko suche liczby, a oczekiwania w tym względzie wygórowane. Gdyby w tej firmie liczyły się umiejętności to pracodawca przeprowadziłby test, ale nie zależy mu na dobrym pracowniku, tylko pozorach i liczbach. Wszystko kręci się tylko wokół doświadczenia w pracy z dużymi markami, które kojarzy każdy, bo każde inne - nawet bogate - doświadczenie nie jest brane pod uwagę. Dodajmy do tego, iż pracodawca nie uśmiechnął się nawet na wstępie i jest z kategorii "co to nie ja". Ponadto skoro firma reprezentuje sobą tak wysoki poziom to nie rozumiem, dlaczego jasno nie określiła oczekiwań w pracy z dużymi markami na wstępie tj. w ogłoszeniu, tylko marnuje czas innych.

Dla jakich marek, które każdy kojarzy, pracowałeś?

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Darek

Idealnych firm nie ma i każdy może popełniać błędy ale generalnie to dobry pracodawca

k.

Ciekawe zlecenia, dla ciekawych klientów. Przekrój przez bardzo różnorodne, również pod względem technologicznym, projekty. Praca tu (ale z tego co wiem podobnie jest w innych agencjach) jest do dosyć specyficzna. Projekty charakteryzują się dosyć krótkim życiem, ale też często ekstremalnie krótkim czasem wdrożenia. Ma to swoje wady i zalety. Na pewno trudno się tam nudzić, ale bywa że presja rośnie dość mocno. Ogólnie po ponad dwóch latach pracy wynoszę stamtąd ogromny bagaż doświadczeń i dobrych wspomnień. Polecam i pozdrawiam ;)

Nobody

Moim zdaniem na szczegolna uwage zasluguje smieszny i irytujacy dzial HR nie wnoszacy do firmy niczego oprocz skutecznego niesmaku. Panienka z okienka zakochana w dyrektorze nie majaca swojego zdania i jadaca po wszystkich pracownikach jak po lysej kobyle. Smutne. Pracownikow dobiera sie tam od jakiegos czasu chyba tylko na podstawie indywidualnego widzimisie zarzadcy. Niczego pozytywnego nie slysze odkad szczesliwie nie musze juz tam pracowac od dluzszego czasu ale nadal niestety tam to samo.

kropka
@Nobody

Niestety nadal bez zmian w dziale HR, brak wiedzy, kompetencji błąd za błędem..Wszyscy się z niej śmieją . Smutne i prawdziwe.

Beata
@kropka

Dlaczego właściwie tak negatywnie oceniasz ten dział? Czy miałaś z nim jakąś bliższą styczność? Może sama byłaś w tym zespole? Czy według Ciebie pozostałe działy są w lepszej sytuacji? Napisałaś, że pracownikom brak kompetencji, czyli szkolenia podnoszące kwalifikacje nie są organizowane?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w VMR Sp. z o.o.? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

nihil novi

atmosfera bez zmian od lat,jest gorzej niz za rzeznika. pozdro dla prezesa exwindykatora i telemarketera:D kompetentni ludzie,uciekajcieee

Julita

@Ble ble chętnie dowiemy się więcej na temat pracy w firmie oraz tym, jakim pracodawcą jest VMR Sp. z o.o., jednak można wyrazić swoją opinię bez komentowania i obrażania do innych pracowników. W swoim wpisie wspominasz o rodzaju zawartej umowy. Czy jest możliwość po przepracowaniu jakiegoś czasu przejścia na umowę o pracę? Możesz powiedzieć też coś więcej na temat nadgodzin? Jak często trzeba zostać po pracy? Czy dotyczy to wszystkich pracowników, czy też niektórych działów szczególnie?

@Julita

ojej widzę, że dział HR się odezwał. No to juz dział HR sam najlepiej wie

Stan

Szkoda czasu i zdrowia na tą firmę - przepracowałem tam parę miesięcy - mimo , że minęło już sporo czasu nadal wspominam ten czas z odrazą - stres, pośpiech, ogólny chaos, szef impertynent, a na deser brak umowy na ostatni przepracowany miesiąc za który otrzymałem 1/3 wynagrodzenia. Stanowczo najgorsze miejsce w jakim kiedykolwiek pracowałem.

Julita

@M.W.co sprawia, że masz tak negatywną opinię na temat VMR? Mógłbyś/mogłabyś powiedzieć na ten temat coś więcej? Merytoryczne komentarze, które pokazują jak pracuje się w firmie będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy.

ad

a dlaczego MR juz nie jest wspolnikiem? On przeciez mial 50 % udzialow.

M.W.

ta firma to dno

@@@

Popieram przedmówców. Miejmy nadzieję, że i szanowny Z.U.S się weźmie za to miejsce. Przepisy łamane na każdym kroku głównie z umowami i czasem pracy. Nie powinno to uchodzić bezkarnie tyle już czasu. Nie polecam

Serwer

Fatalne miejsce, bezustanny mobbing, stres i ciśnienie - omijajcie to miejsce z daleka.

Dr.No

M.R

Stachu
@Dr.No

Oj i teraz trzeba bedzie obnizyc standard zycia? :(

Dr.No
@Stachu

No raczej hehe

Doktor No

O no ciekawość mnie zjadala czy wraz z nieustająca rotacja pojawia się kolejne ciekawostki. Nic dodać nic ująć do tego co tu juz napisano. Może tylko tyle że nigdy nie jest ustalona hierarchia i podział obowiązków w projektach. Decyzyjność zawsze do zatwierdzenia u dyrektora nawet w błahych sprawach ale zwleka z tym do ostatniej chwili i nic nie jest na czas ani ogarnięte w sposób profesjonalny. Moim zdaniem nie ogarnia całości. Wiele tez o tym mówi fakt ze jeden z zarzaców juz z zarządu wystąpił. Szkoda ze akurat ten.

Stachu
@Doktor No

A ktory zarzadca wystapil?

Jojo

Nie polecam osobom kompetentnym, szukajacym pracy stalej z nastawieniem na stabilizacje i rozwoj. Wyzysk spory. Oczekiwania pracy po godzinach, nawet w chorobie. 1 dzien urlopu dopiero po pol roku pracy. Szef choleryk nie szanujacy pracownikow. Bardzo ciekawe projekty i fajni ludzie. Ale zarzadcy to przerost formy nad trescia. Brak ustalenia konkretnych zasad i obowiazkow. Jedni siedza i nic nie robia a inni zasuwaja za trzech. Praca w dogodnym miejscu w Poznaniu ale dla ludzi o mocnych nerwach, pelnym zwisie i najlepiej sie nie wyrozniac bo i tak tego nie docenia. Kilka naprawde niezlych imprez integracyjnych na ktorych mozna sie niezle zabawic ale i poobserwowac jak szefostwo zyje ponad stan a pensje szkoda gadac. Nie polecam

An

Wszystkie ustalenia tylko i wylacznie na papierze, co ustalicie ustnie to tego nie ma. Zniknelo wiekszosc opinii, wiekszosc opinii bylo negatywnych.

M.R.

to prawda! Szef wybuchowy, nie szanuje nikogo, do tego zle sie wypowiada o swoich pracownikach.

Zostaw merytoryczną opinię o VMR Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w VMR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VMR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VMR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VMR Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VMR Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 126 ocen.
  • Kościerzyńska 25
    60-446 Poznań