Sands Service & Support Sp. z o.o.

Opinie o Sands Service & Support Sp. z o.o.

Jasiek 2012-10-09 08:52:53
Gorąco polecam tą firmę! Praca dla takich ludzi jak Andrzej czy Tomek to czysta przyjemność!
Szacunek do pracownika, wypłaty na czas, umowa to podstawa - Oby więcej takich firm!
Pozdrawiam!
Adam 2012-10-09 09:28:04
Cukruje licząc na uznane. Za takie komentarze firma nie daje premii chyba że/ będziesz trochę mądrzejszy i faktycznie wykażesz sie wynikami w pracy
Jasiek 2012-12-06 00:08:21
Powiem Ci tak: Przepracowałem dla wielu pracodawców. Pewnie dlatego, że mamy kryzys. Nie cukruję, ponieważ oni przynajmniej są w porządku co do pracownika. Jak są zlecenia to płacą bez wymyślania przyczyn, żeby Ci tylko odjąć od zarobków. Pracodawca jeśli słucha pracownika to wie, że pracownik wykona robotę bez wahania. Tak było w Sands Service & Support. Gdyby biuro podróży Selectours nie upadło to dalej bym dla nich pracował. Nie podbijam im ocen, po prostu wyrażam OSOBISTĄ opinię, a mam do tego pełne prawo.
Adam 2016-04-20 15:20:08
Witam, od kilku dni interesuję się tą firmą, zbieram informacje z różnych źródeł bo chciałbym do nich aplikować, szkoda, że ich strona jest mało profesjonalna, ale z tego co słyszałem sama firma dobrze prosperuje.
Zostaw swoją opinię o Sands Service & Support Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sands Service & Support Sp. z o.o.