Opinie o Respol w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Respol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Respol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Respol w Warszawa

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Respol?

Ja Nowy wpis

Standard w branży. Samochód z gps dla PH (Kia Ceed, Skoda Rapid, Skoda Octavia) Komputer Telefon

Czy w Respol poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Artur Roszkowski

W Respolu można dod. zdobyć: - bardzo atrakcyjny system premiowy - przystąpienia do opieki zdrowotnej (Allianz) - ubezpieczenia w Warta - dodatek do Benefit (karty Multisport)

Alicja Nowy wpis
@Artur Roszkowski

Czy dopłaca się coś do tych benefitów? Czy tez pracodawca opłaca całość?

Artur Roszkowski Nowy wpis
@Alicja

Dopłaca się, ale szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej można poznać.

Ryszard

Ktoś napisał że za nadgodziny się tu nie płaci. To chociaż mógłbym odebrać wolne za ten dodatkowy czas spędzony w robocie? Czy nic nie jest honorowane?

Artur Roszkowski
@Ryszard

Nadgodziny, jeżeli są to oczywiście , że są właściwie rozliczone, tylko praca jest tak układana żeby tych nadgodzin nie było i żeby mozna było normalnie zaplanować dzień (również prywatny).

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Respol odbywa się w siedzibie firmy?

Nie ....na oddziale gdzie osoba chce się przyjąć do pracy .. bądź poza firmą

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Respol spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
Niktoś

Jaki jest stan obecny - wynagrodzenia, ogólna sytuacja i atmosfera pracy.

Michalina

Jakie są benefity oferowane przez ta firmę dla pracowników ?

Szymon Anioł.

Daję 5 ze względu na ososoby , ktore angażują się w pracę w firmie Respol. 0 dla złodziei obiboków , ktorzy działają na szkodę tej firmy. Przykład - sam pan idz na sklep i szukaj ja jestem nowym kasjerem i za razem szefem wszystkich szefów. Uppssss Sorki -myślałem, że jest pan tu żeby zapewnić profesjonalną obsługę (jak reszta zespołu) Pozdrawiam wszystkich pracowników Respol

kompletna pomyłka degrengolada pomówienia intrygi szkoda czasu.

@anonymous

zgadzam się z przedmówcą , żałuję tylko ,że nie przeczytałem tego wcześniej

Karol

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zakazać pracownikom używania wulgaryzmów przy klientach ...

Beny
@Karol

A co mają przekleństwa do atmosfery w firmie?

Natalia

@Gawi, jeżeli nie zgadzasz się z opinią poprzedniego użytkownika, to bardzo prosiłabym Cię o podzielenie się swoimi doświadczeniami z Respol? Na czym polegają Twoje codzienne obowiązki? Jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia i atmosfery w miejscu pracy?

Natalia

@anonymous rozumiem, że atmosfera w Respol wpływa na Twoją negatywną opinię o tej firmie. Czy tylko ten aspekt pracy Ci przeszkadzał? Próbowałeś interweniować w tej sprawie bezpośrednio u kierownictwa? Mógłbyś opowiedzieć na jakich warunkach zatrudnienia opierała się Twoja współpraca z Respol?

Gawi
@Natalia

Natalia dopytujesz jakbys chciała tam pracować ???? ja pracuje w tej firmie kilka lat i nigdy nie zdarzyło się żeby kogoś zwolnili od tak bo dyrektor ma zły dzień. Co mają napisać zwolnieni i to jeszcze z własnej winy, oczywiście hejt na pracodawcę. Respol to firma handlowa, są plany do wykonania i za to ma się płacone. Ważna jest tez opinia klientów, jak ktoś sobie z tym nie radzi to odchodzi albo jest zwalniany. A opinie anonymusa można o tyłek roztrzaskać. Jak ma jakieś zastrzeżenia to niech poda konkrety.

Natalia

@barry, więc co tak naprawdę Ci się nie podoba? Skoro piszesz, że zarobki są ok ? Żaden pracodawca nie chciałby by pracownicy przychodzili i kończyli pracę wtedy kiedy chcą. Panują zasady i obowiązki każdy musi wykonać,tak raczej jest wszędzie. Podawałeś kwoty wynagrodzeń, czy w takim razie tyle na początek może zarobić Sekretarka? Teraz firma poszukuje kandydatów na to stanowisko.

barry
@Natalia

Nie napisałem, że coś się mi nie podoba. Odpowiedziałem na zarzuty kolegi @gowork3. Nie wiem jakie są zarobki sekretarki, ale mogę powiedzieć, że atmosfera jest fajna, ludzie dogadani. Mam wielu znajomych którzy zostali w poprzedniej firmie i jak się czasem spotkamy i ich słucham to upewniam się w słuszności podęcia decyzji o zmianie pracy. A co do tego co napisałem o godzinach pracy. Nie jest tak ,że wszyscy przychodzą i wychodzą kiedy chcą. Wytłumaczyłem, że skoro nadgodziny nie są płatne a czasami trzeba zostać godzinę dłużej bo np. czeka się na klienta to następnego dnia można tą godzinę odebrać.

gowork3

Ogólnie nie polecam - żałuję tylko zmarnowanego czasu: 1. brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju i awansu, 2. nadgodziny nie płatne a bardzo często się zdarzają, 3. brak poszanowania dla pracownika, ciągłe dokładanie obowiązków 4. brak systemu motywacyjnego - najlepiej siedź do końca życia i zarabiaj cały czas tyle samo i się nie odzywaj Jedynym plusem to terminowa pensja na konto ( niestety ledwo starczająca do końca miesiąca ). Pozostał mi ogromny niesmak po tej firmie, wyzysk i dno.

barry
@gowork3

Stary jak się obładowałeś kredytami to się nie dziw, że nie starcza. Jest to firma handlowa, trzeba pracować na pensje. A co do Twoich punktów: Ad 1. Jasne, że nie ma możliwości rozwoju, jest to firma rodzinna i raczej na stanowisko prezesa nie wskoczysz :) ale otwierają nowe oddziały, jak się jest dobrym i ma odpowiednie kwalifikacje to można zacząć od kierownika... AD 2. Można sobie z tym poradzić. Nikt nie powiedział mi jeszcze po kilku latach pracy, że nie mogę przyjść godzinę później albo wyj wcześniej jeżeli siedziałem nadgodziny. AD 3. Firma handlowa, nastawiona na zysk. Konkurencja wychodzi z coraz to nowymi pomysłami to i my musimy gonić. AD 4. Podstawa nie jest zła, a robiąc plany i pilnując płatności można zgarnąć fajną premię. Pensja 3,5 - 4 netto na miesiąc jest dla mnie całkiem ok. W poprzedniej firmie z tej branży zarabiałem o połowę mniej. A co do Twojego ostatniego argumentu o płacy na czas to nie jest to żaden plus, a obowiązek pracodawcy, skoro Ty mu świadczysz usługę pracy w terminie i na czas, to on za to płaci. Gdyby nie płacił to można przyjść do pracy i dłubać w nosie, a jak zapyta czemu nie pracujesz to można powiedzieć, przecież przyszedłem, nie wystarczy... (TAK DLA ZOBRAZOWANIA) Mi się podoba i polecam, praca dla osób lubiących kontakt z ludźmi. pracowitych i systematycznych. Efekty przyjdą. Pozdrawiam

smoothy

niezły test na inteligencję zafundował nam zaząd tą nową propozycją premiowania.

Szukający celu
@smoothy

Czy możesz coś wiecej napisać o systemie premiowania ?? Pewnie robią tak aby pracownik nic nie dostał. .. a jedynie opier...l że planu nie wykonał

impel

teraz mają @malin kilka ogłoszeń o poszukiwaniu pracownika. przedstawiciel handlowy musi mieć dobre rozeznanie branży, doświadczenie na takim stanowisku, prawo jazdy, dobrą obsługę komputera. Firma oferuje umowę o prace, narzędzia pracy czyli samochód, telefon, laptop.

jaś01

Pewnie kasa jest zależna od osiąganych wyników, jak wszędzie na stanowisku przedstawiciela. Jak ktoś jest dobry w te klocki, to i moneta jest spora.

bzxc

o premiach zapomnijcie...!

waldi

A byłeś na rozmowie, czy tylko widziałeś ogłoszenie?? Mi zaproponowali 2300 netto na rękę + premie. Co do UMOWY O PRACĘ: pierwsza na 3 miesiące, kolejna na 3 lata. Firma raczej nie daje umów na czas nieokreślony, ale nie daje też śmieciówek. Zresztą żadna umowa nie gwarantuje pracy, czy masz na nieokreślony cza na określony to i tak mogą cię zwolnić z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Ogólnie polecam.

nick

Myślę, że za 3,5 - 4 tys się da. Tylko trzeba chcieć i zasuwać.

ciach

Gratuluje zierek ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Respol - Warszawa

• Jak się pracuje w Respol?

Zobacz opinie na temat firmy Respol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Respol