NetLine Group Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o NetLine Group Sp. z o.o.

devon 2011-09-02 11:03:05
Jest to firma wykorzystująca pracowników jako taniej siły roboczej. Brak motywacji do pracy z powodu słabych niestety zarobków i niezbyt dobre warunki pracy. Pracownik jest postrzegany jako osoba mająca oddać się jedynie tej firmie, jakby inne lepsze nie istniały!
ByłyPracownik 2012-09-15 12:15:43
Zupełnie nie zgadzam się z negatywną opinią poprzednika. Pracowałem w tej firmie 2 lata. Rozstałem się z powodów osobistych. Ale zawsze dobrze wspominam pracę w NetLine. Jeżeli chodzi o wykorzystywanie pracownika - nic takiego nie zaznałem. Owszem zdarzały się nadgodziny, ale można było dogadać się z przełożonym - nie było z tym żadnego problemu. Firma inwestuje w nowe technologie. Wiele się u nich nauczyłem. Firma jest nieduża , wiec pracownik nie ginie w tłumie - nie jest anonimowy. Jeżeli chodzi o zarobki - ja byłem zadowolony, z tego co się orientuję stawki są do przyzwoitym poziomie. Polecam pracę w NetLine Group.
mirek674 2016-05-20 19:07:17
pracowałem tam dosyć niedawno (musiałem zmienic miejsce zamieszkania) i potwierdzam, atmosfera jest ponadprzecietna :-)
Zostaw swoją opinię o NetLine Group Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NetLine Group Sp. z o.o.