brak logo

NetLine Group Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o NetLine Group Sp. z o.o.

devon 2011-09-02 11:03:05
Jest to firma wykorzystująca pracowników jako taniej siły roboczej. Brak motywacji do pracy z powodu słabych niestety zarobków i niezbyt dobre warunki pracy. Pracownik jest postrzegany jako osoba mająca oddać się jedynie tej firmie, jakby inne lepsze nie istniały!
ByłyPracownik 2012-09-15 12:15:43
Zupełnie nie zgadzam się z negatywną opinią poprzednika. Pracowałem w tej firmie 2 lata. Rozstałem się z powodów osobistych. Ale zawsze dobrze wspominam pracę w NetLine. Jeżeli chodzi o wykorzystywanie pracownika - nic takiego nie zaznałem. Owszem zdarzały się nadgodziny, ale można było dogadać się z przełożonym - nie było z tym żadnego problemu. Firma inwestuje w nowe technologie. Wiele się u nich nauczyłem. Firma jest nieduża , wiec pracownik nie ginie w tłumie - nie jest anonimowy. Jeżeli chodzi o zarobki - ja byłem zadowolony, z tego co się orientuję stawki są do przyzwoitym poziomie. Polecam pracę w NetLine Group.
1
mroż 2015-11-04 17:18:39
@ByłyPracownik, jestem podobnego zdania co Ty, nie słyszałem żeby w NetLine Group było jakiekolwiek wykorzystywanie a trochę o nich wiem. Pieniądze są oczywiście zależne od stanowiska ale moim zdaniem ok. Poza tym płacone w terminie. I faktycznie firma nie jest duża bardzo, nie jest to jakiś moloch więc czasem można liczyć na indywidualne traktowanie.
1
tegod 2016-05-03 16:05:30
Jak dla mnie atmosfera w tej firmie stoi na wysokim poziomie @mroż, nie wiem, może się zmieniło coś przez ten czas, no ale przecież można się z każdym dogadać i pogadać, są szkolenia, można się więc rozwinąć
mirek674 2016-05-20 19:07:17
pracowałem tam dosyć niedawno (musiałem zmienic miejsce zamieszkania) i potwierdzam, atmosfera jest ponadprzecietna :-)
Zostaw swoją opinię o NetLine Group Sp. z o.o. - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NetLine Group Sp. z o.o.