Infomex Sp. z o.o. Biuro Handlowe

Opinie o Infomex Sp. z o.o. Biuro Handlowe

Obecny pracownik 2011-02-06 02:25:34
Hahaha, żadna [usunięte przez moderatora] nie pracowała w ŻADNYM biurze.
Źle się pracuje w firmie Infomex. [usunięte przez moderatora] na premiach, robią wszystko aby nie płacić. GPS'y w samochodach, kontrola maili, rozliczanie komórek. Przyjazna atmosfera pracy to mit. Wchodzi c-ve prezes i już nie ma przyjaznej atmosfery
anonim 2011-04-25 13:08:02
Obecny pracownik - 2011-02-06 02:25:34

Hahaha, żadna [usunięte przez moderatora] nie pracowała w ŻADNYM biurze.

Jakbyś był pracownikiem Infomex to wiedzialbys dwie rzeczy: 1. Wystarczy wejść na intranet lub sprawdzić książkę kontaktów, żeby stwierdzić, ze [usunięte przez moderatora]nie tylko pracowała, ale pracuje. 2. Ale to nie ma związku, bo nie po to są nicki, żeby podawać prawdziwe imiona Ale widocznie byłeś za głupi i Cię wylali, wiec teraz wypisujesz głupoty. GPS-sy są, ale
Zostaw swoją opinię o Infomex Sp. z o.o. Biuro Handlowe - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infomex Sp. z o.o. Biuro Handlowe