Opinie o Mikrobit Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mikrobit Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mikrobit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikrobit Sp. z o.o. w Lublin

Czy w ciągu tych dwóch lat, od ostatniego ogłoszenia firma szukała pracownika na etat specjalisty ds. wdrożeń systemu ERP? Gdybym wysłał cv, pomimo braku aktywnej oferty, to zostanie ono rozpatrzone? Ile na dzień dzisiejszy ma podstawy taki specjalista? Po jakim czasie można przejść na pracę zdalną, trzeba najpierw się wdrożyć?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Mikrobit Sp. z o.o.?

Nie :)

Helena

Szkoda :/ A na własną rękę się spotykacie czasem po godzinach?

@Helena

Tak i to często.

Pracownik prawdziwy

Nie odpowiadaj jak nie jesteś Pracownikiem firmy. Oczywiście ze się odbywają.

@Byłypracownik
@Pracownik prawdziwy

Dzień dobry, @pracownik ma rację. Nikt na własną rękę się nie spotykał. Proszę Zarządu o nie wprowadzanie w błąd osoby które chcą uzyskać rzetelnych informacji. Po to jest ta strona by można było się wypowiedzieć o firmie i warunkach pracy.

Halina Nowy wpis
@@Byłypracownik

to jak sie ze sobą dogadujecie w pracy ? ciezko jest jak nie ma takiej integracji bez nadzoru pracodawcy ?

Pracownik prawdziwy Nowy wpis
@@Byłypracownik

Dziwne, bo z tego co wiem, to Zarzad firmy jest jednoosobowy, a Pani Prezes nie siedzi po forach/czatach, bo nie ma czasu na takie glupoty. Jak mozna byc wiecznie niedoinformowanym :D

Pracownik Nowy wpis

To widzę super podejście pracowników do kolegów/koleżanek, że się wyróżnia osoby które się lubi i które nie. Brawa dla Zarządu, że nie informuje pracowników ,,których się nie lubi" o niby spotkaniach które się odbywają. Nowe osoby i tak zweryfikuja wszystkie informacje :)

Klient

Dzień dobry, Chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie strona internetowa funkcjonować? Od ponad 1.5 roku trwają prace i nadal nic nie rezultatów.

Our time is your success
@Klient

Dzień dobry, Dziekujemy za pytanie. Tworzymy nowe produkty i uslugi:), niezmiennie świadcząc stale wsparcie informatyczno-techniczne realizowanych projektów. Przydałoby sie wydłużenie doby o dodatkowe 24 h:) Wszystkie obecne informacje widnieją: 1.w strefie Klienta: Pomoc.mikrobit.pl 2.stronach produktowych np: www.mcloud.com.pl www.Yellowbit.pl www.eJST.pl 3. Na profilach społecznościowych. Jeśli szuka Pan/Pani konkretnej informacji to wystarczy zapytać: BOK@mikrobit.pl Dziekujemy ze Jesteście z nami:)!

Bożena
@Our time is your success

A gdzie mogę znaleść ogloszenia o pracy? :) Skoro strona jest w budowie?

Ogłoszenia
@Bożena

Ogłoszenia mikroBIT są na pracuj.pl i olx

Bożena
@Ogłoszenia

Super, dziękuje za odpowiedz :) a jak wygląda rekrutacja? To jeden etap czy bardziej rozbudowany proces?

@Bożena

Wszystko zależy od działu na który się aplikuje.

Joanna

no taki pracownik szeregowy, nie żaden kierownik/dyrektor. I czy rekrutacja jest zdalna czy trzeba odbyć rozmowę stacjonarnie?

IT
@Joanna

Zdalnie lub na żywo. Oczywiście preferujemy na żywo.

Marzena
@IT

A jak z praca pod tym względem, jest opcja zdalnego zatrudnienia?

Potencjalny Klient

Dzień Dobry, chciałabym się dowiedzieć jak działa program w wersji SQL ? Opinie w Gminach są dosyć negatywne, a dostałam ofertę na nową wersję programu.

@Potencjalny Klient

Bardzo dobry, szablony wydruków zmieniam sama w wordzie. Przeniesienie danych jeden do jednego. Pracuję 3 miesiące i mogę polecić.

@UG

UG - Mogę poprosić o nazwę Gminy która to napisała. Chciała bym przedzwonić i zweryfikować komentarz. Dziękuję

@@Potencjalny Klient

Proszę skontaktować się z dostawcą oprogramowania a przekażą numer telefonu. W ostatnim czasie okoliczne gminy często dzwonią z pytaniem jak przebiega praca. Chyba jesteśmy przedstawiani jako wzór wdrożenia. Pozdrawiam.

@UG

Dzień Dobry, a skąd Dostawca oprogramowania będzie wiedział kto napisał komentarz i do jakiej Gminy podać numer telefonu ??? Dziękuję za odpowiedź.

@Klient

Proszę dzwonić a podamy nawet kilka telefonów.

@Klient

Dzień dobry, pytali mnie o zgodę. Pozdrawiam.

RODO
@pracownik

A czy Rodo nie obowiązuje :) ?

RODO
@UG

To Fajnej jak firma dzwoni po klientach w soboty i pyta o zgodę - dobry żart. Według mnie osoby pracujące od poniedziałku do piątku, a w szczególności Gminy nie śledzą Forum i nie odpisują w Weekendy.

@RODO

To tak samo jak potencjalni klienci :] Nie szukają informacji na forum

@Potencjalny Klient

ZAPRASZAMY NA POKAZ, prosze zadzwonic do biura, to przeslemy e- KATALOG. To dziwne bo spotykamy sie z swietnymi opiniami.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mikrobit Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Programista PHP/Webmaster? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy pracownicy Mikrobit Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Miła

Większość z chęcią ????

Pracownik zadowolony

TAK! Takich integracji jak w Mikrobit, to myśle, że ze swiecą szukac:) Atmosfera w zespole jest super. Miejmy nadzieje, ze pandemia szybko minie.

Joanna
@Pracownik zadowolony

@Pracownik zadowolony o jakich konkretnie integracjach mówisz ?? Bo z tego co słyszałam to ostatnia ,,integracja" była na 30 lecie firmy.

Obiektywny obserwator
@Joanna

Przecież była pandemia to nie mogło być rok temu pewnie w tej firmie integracji, normalne. Czemu tak się czepiać?

@Joanna

Integracja, która miala byc na przelomie roku np. w Jacni została odwołana z powodu pandemii. Byly kolejne, o których zaciekawiona osoba moze nie wiedziec lub nie zostala zaproszona z konkretnych wzgledow :D ----- Zyczymy duzo zyczliwosci na codzien:)

Czym firma się zajmuje!?? Wiadomo że wszystkim hahahah

oldschool_BIT2
@.

I dlatego od jakiegoś czasu konkurencja kopiuje model biznesowy mikrobit reklamując, że niby świadczą kompleksowe wsparcie jak my. Ciekawe:) W naszym przypadku "wszystkim" nie znaczy że "po łepkach"

Nasza firma jest najlepsza, oprogramowanie pisane złotymi palcami, nasi pracownicy są dumni, wdzięczni i szczęśliwi, nie ma głodu na świecie i wszyscy się dobrze bawią. Ohydna konkurencja pisze bzdury.

@Ania

Widze, ze masz Emil masz bujną wyobraznie w podszywaniu sie pod róźne nicki :D. Z jednym sie zgodze: Oprogramowanie pisane jest złotymi palcami:) Pozdrawiam serdecznie.

@Ania

Niestety pomyliłam sie drugi raz już bym nie kupiła programu, obsługa na 2

@Ewa

Pracuję na systemie Mikrobit Podatki oraz Akcyza i jestem zadowolona zarówno z samego systemu jak i obsługi. Polecam.

oldschool_BIT

wypowiedź @Klient niezgodna z prawdą

Pracownik:)

Firma istnieje od 32 lat i bedzie dalej funkcjonowac nieprzerwanie:) Z formy wypowiedzi można wywnioskowac, ze jest Pan bardzo nieszcześliwym czlowiekiem i bardzo nam przykro z tego powodu. Na pocieszenie informacja: życie ostatecznie zweryfikuje wszystko i wszystkich:) Zyczymy powodzenia (gdyż takich pomowień nie mogl wystosowac Klient) i wiecej zyczliowsci na co dzien. Sa ludzie (w kazdym przedsiebiorstwie), którzy np. nie maja porównania pracy IT w innej organizacji i próbują swoich sily w innym mejscu. Mimo wszystko zauważylismy tendencję ,,powrotową''. Wszystkiego dobrego:)

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Mikrobit Sp. z o.o.?

Pracownik :)

Drogi Pani Adamie, dlatego Pana nie przyjelismy bo był Pan bez wyksztalcenia, bez studiówi i co tam Pan wymienia dalej:). Tylko dziwne, bo Pana wogole nie było u nas. HR ma zapisaną liste kandydatów. Jednoczesnie informuje, ze firma przeprowadza doglebną weryfikacje kandydatów, a proces rekrutacyjny jest conajmniej dwuetapowy. W historii firmy nikt nie został przyjety z ,,lapanki'' czy ,,bez wykszatlcenia''. Dziekujemy i zyczymy wszystkiego dobrego.

Klaudia

Macie multisporta lub coś w tym stylu ?

Tru_story
@Klaudia

Tak 2 x w tygodniu chodzimy na basen. Covid nam nie straszny :D

Pracownik zadowolony
@Klaudia

Usczegoławiajac dostep do kilkunasu obiektów sportowo-rekreacyjnych na jednej Karcie sportowej MIKROBIT:)

Pracownik :)

Trzeba czytac dokladnie meile od Pracodawcy! lub zaczac korzystac z oferty. Identyfikatory umożliwiają wszystkim korzystanie z wielu Obiektów: a. Basen w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym przy ul. Łabędziej 4 w Lublinie, b. Basen Strefa H2O przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie, c. Kompleks basenów Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie (w tym Saunarium), d. Siłownia FitGym Complex przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie, e. Lodowisko Icemania przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie, f. Tor wrotkarski Rollmania przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie, g. Kompleks basenów odkrytych Słoneczny Wrotków przy ul. Osmolickiej 8 w Lublinie

niedawodolony klient

Nie spotkałem serwerów z większą awaryjnością – kilkadziesiąt razy w roku nie ma łączności przez cenne godziny. Na maile odpowiadają tydzień, a jak się prosi o coś przez telefon, to zrobią dopiero jak sie zadzwoni drugi, trzeci raz. Chyba że nie umieją czegoś zrobić, nie będzie w ogóle zrobione. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM.

Pracownik - Pomozemy:)
@niedawodolony klient

Z uwagi na modernizacje infrastruktury IT- rozszerzeniem, mogly powstac chwilowe problemy. Posiadamy wysokie kryteria bezpieczeństwa ustanowione na podstawie prawa polskiego i europejskiego - dane nie są przekazywane do Państwa trzeciego (mPanel, mCloud, mDysk).Miejscem kolokacyjnym całej infrastruktury fizycznej jest profesjonalne Data Center zlokalizowane w Lublinie na ul. Zana 32. Usługa jest bardzo bezpiecznie prowadzona. Kontynuujemy ciągłą poprawę obsługi Klienta oraz realizację powierzonych nam projektów. Przekazuje aktualne kroki sprawnej komunikacji z nasza firma: - Zgłoszenie zamówienia/zapytania: Biuro Obsługi Klienta BOK@mikrobit.pl - Zgłoszenie w sprawie eksploatowanych produktów i usług MIKROBIT: platforma mPomoc https://pomoc.mbnet.pl. Zarejestruj się w Strefie Klienta: https://pomoc.mbnet.pl/login, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś. Samodzielne wprowadzenie zgłoszenia, jego szczegółowe opisanie przez Klienta skraca tradycyjną drogę powiadomienia i realizacji. Lub wyślij swoje zgłoszenie na adres: Pomoc@mbnet.pl Nowe serwisy ukazą się wkrótce: mPomoc, MIKROBIT:)

ehh

Ludzie te bazy się nie kleją co niektóre mimo kart serwisowych są nieaktualizowane od 2005 roku :) Jak serwis nie potrafi sobie poradzić z przestarzałą bazą to po prostu tworzy nową. Błędy : -wybór mikrobitu -poważnie tu nie da się tego opisać to trzeba zobaczyć polecam sadomasochistą, i tak potrafiłem mieć rozmowę z hepldesk w której chłopak mało nie płacze na linii bo sam nie wie co w danej dystrybucji się dzieje plusy: -najtańsi na rynku - - - - - no to tyle wymieniłem wszystkie.

@ehh

Jeżeli klient zażyczył sobie podział instalacji, to taka usługa została wykonana. Aktualizowane są tylko instalacje w których aktualnie klient pracuje. Co do działu obsługi, być może trafił Pan na osobę, która dopiera zaczynała się wdrażać i nie posiadała pełnej wiedzy. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że doświadczenie przychodzi z czasem :)

Martyna

To prawda ze szukają ludzi z pasją?

Czym Mikrobit Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

K:) pracownik

Ludzie tu sami chcą chetnie pracować, bo jest bardzo dobra atmosfera. Firma uczciwa, ludzie z pasją! Cały czas cos dostajemy:) ludzie są doceniani. Rekomenduję nauke i prace w tej firmie każdemu.

Iza

Szkoda, że jedynie klienci korzystają z forum. A jak się pracuje?

Jacek

Rekomenduje firmę, gdyż zostałam solidnie obsłużony. Jestem z Poznania, moja infrastruktura fizyczna działa, a nie każdy umiał sobie z tym poradzić. W firmie tez maja nowe oprogramowanie na bazie SQL. Widziałem prezentacje, działanie. Super

Powiedzcie mi proszę dlaczego strona www mikroBITu (wersja anglojęzyczna) zatrzymała się na 2013 roku ? Ostatni news jest właśnie z tego roku. Matko i córko tam jest w ogóle jakiś marketing ? strona polskojęzyczna zatrzymała się w czasach wczesnego Gierka, późnego Gomułki. Reasumując, trochę mnie nie dziwią opinie że oprogramowanie z lat 90-tych i firma po prostu zatrzymała się w rozwoju.

M
@Marek

Może to jakieś niedopatrzenie, może nie ma co wpisać, a może ma tak być bo taka strategia. Musi być jakiś powód. A może nie.

Tomasz
@M

Może to zwykłe niedopatrzenie, że pracodawca nie aktualizuje strony www. Jednak w dobie internetu, gdzie wszystkie informacje znajdują się w sieci powinna być możliwość znalezienia aktualnych informacji. Jeżeli jesteś nimi zainteresowany to firma na facebooku prowadzi dość aktywnie swój profil i są tam wszystkie aktualne wiadomości. Warto tam zajrzeć.

Jacek

Jak sie pracuje? Czy jakieś socjalne dodatki macie?

Bit
@Jacek

grupki nauki j. angielskiego:)

mikroBIT
@Jacek

Spokojna praca, prawie nic się nie dzieje. Najlepsi pracownicy zostali przejęci przez konkurencję lub sami odeszli. Główny powód: niskie zarobki, małe szanse na rozwój osobisty, brak decyzyjności ze strony właścicieli. Kadra kierownicza powołana spośród miernych pracowników, których nie chciała konkurencja a sami nie potrafili odnaleźć się w realnym świecie, bez pomysłu na życie. Jednym słowem: w MIKROBIT można awansować poprzez zasiedzenie. Obecnie firma walczy o być albo nie być, aktualnie broni Klientów, którzy chcą przejść na rozwiązania konkurencji z nowymi bazami danych. MIKROBIT oferuje bazy danych z lat 80-tych. Ponoć mają zaległości w Urzędzie Skarbowym na kilkast tysięcy PLN. Idą pod rękę do przetargów z firmą R-Soft Studio (pozostałość po e-Studio) za którą ciągnie się "nieprzyjemny zapach" po poprzednich projektach Wrota Lubelszczyzny oraz jest pozywana przez pracowników za zaległości wynagrodzeń. Jeśli ktoś chce przezimować, polecam.

Zorientowany
@mikroBIT

Post z daleka zalatuje rozgoryczonym byłym pracownikiem który w konkurencji obiecywał złote góry a poległ z Mikrobitem z przetargach. Brawo tak trzymaj :)

@mikroBIT

Twoja wypowiedź nie jest wypowiedzią pracownika frmy. Widać, że w ogóle nie wiesz co się dzieje w firmie ani o proponowanej technologii. Zazdrosc i tyle. Prosze nie podszywac sie i nadawac sobie nazwy mikroBIT.

programista
@Bit

to, że odeszli od nas główni programiści i wieloletni pracownicy, nie znaczy, że firma upada, to są zwykli zdrajcy, po tym wszystkim co od nas dostali zapraszamy do nas do pracy, jest świetna atmosfera, przekonajcie się sami

wdrożeniowiec
@mikroBIT

jak się komuś nie podoba może iść na drugą stronę ulicy do kołchozu, jeszcze będzie o nas głośno za sprawą naszego dyrektora zarządzającego!!! a gminy same do nas przychodzą !!!

@Jacek

kiedyś były paczki dla wszystkich dzieci pracowników

Dyro
@mikroBIT

Bardzo subiektywna ocena, to, że zajmujemy dyrektorskie stanowiska, możemy zawdzięczać tylko sobie, naszej ciężkiej pracy. Dopiero teraz firma jest w odpowiednich rękach, zrobimy tu porządek bo przez lata organizacja była zaniedbywana.

niedoinformowany
@programista

a co dostali?

Były dyro
@niedoinformowany

Uścisk ręki przełożonego

poukładany
@niedoinformowany

możliwość realizacji ciekawych projektów, integracji na licznych spotkaniach firmowych, szkolenia, pobory na czas, uśmiech, dobre słowo, wsparcie, rodzinną atmosferę

Zorientowany II
@Zorientowany

Ciekawe podejście, subiektywna ocena czyli mało znacząca dla ogółu. Domyślasz się, kto komu co obiecał. Po reakcji widać, że @mikroBIT trafił tam gdzie boli. Jest różnica między zdobywaniem nowych Klientów (atakowaniem) a obroną za wszelką/jakąkolwiek CENĘ.

Zorientowany III
@Zorientowany II

Twoja to niby obiektywna? Hahah tyle w temacie.

ELA
@Jacek

Słyszałem że 2019 roku zapowiadana jest podwyżka pensji. Wymuszona jest ona podniesieniem przez rząd wysokości minimalnej pensji. Wreszcie podwyżka ;) Po robocie wszyscy do biedronki trzeba to uczcić ;)

@ELA

(usunięte przez administratora), jesteś zainteresowana pracą w Mikrobicie, czy piszesz z konkurencji? Co to znaczy "słyszałem"? Może "słyszałam" bardziej by pasowało jeżeli jesteś (usunięte przez administratora)

nie jestem konkurencją
@Zorientowany

"zaległości w Urzędzie Skarbowym na kilkaset tysięcy PLN" .....akurat tutaj piszący posta miał rację...wystarczy sprawdzić KRS, który jest dostępny na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości, więc nie rozumiem co tu jest nieprawdą ? zaległości podatkowe opiewające na kwotę ponad 500 000 PLN.

Wojtek

Firma traci klientów, projekty unijne okazały się szansą na wymianę oprogramowania na inne. Próby obrony ze strony mikro to prośby, zapewnienia i błagania. Klient oczekuje czegoś więcej.

@Wojtek

Wojtek-konkurencja, miło ponownie czytać wypowiedzi konkurencji, która sobie nie radzi. Dziękujemy

Karolek

Firma wchodzi we współpracę z kim popadnie byle tylko nie dać klientowi szansy na wymianę oprogramowania. Nic to nie da.

Sebastian
@Karolek

Współpracują z każdym jak wiatr zawieje a tylko mikro traci klientelę.

@Karolek

Fałszywa wypowiedź, mijająca sie z prawdą

@Sebastian

Fałszywa wypowiedź, mijająca sie z prawdą

Słabe zarobki, wiele pracy głównie z powodu niedopracowanego oprogramowania, za dużo dyrektorów za mało zmian. Mikrobit żyje głównie wspomnieniami o czasach gdy był prawie monopolistą. Firma zaniedbana, kuśtykająca w miejscu. Nie polecam.

Edward
@Kasia

Ciekawe kto to pisze. Na pewno napisała to nieprzychylna konkurencja:) Bardzo ciekawe opinie o firmie która bardzo mocno stoi i rozwija się! Ma bardzo dobre produkty i usługi. Zazdrośnicy. Polecam MIKROBIT

Zostaw merytoryczną opinię o Mikrobit Sp. z o.o. - Lublin

Mikrobit Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 333 ocen.
  • T.zana 39
    20-601 Lublin