Opinie o Tremark Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tremark Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tremark Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tremark Sp. z o.o. w Warszawa

Angelika Nowy wpis

Ogólnie nie polecam, pracujesz, starasz się, robisz za dwóch a na koniec i tak zostają "najstarsi pracownicy", którzy przez zasiedzenie wykorzystują młodych aby jak najmniej samemu robić. Inwestujcie w te młode osoby, nie staruchów, którzy są bo muszą być ale nie idziecie w tym kierunku rozwoju.

Daniel Nowy wpis

Pracowałem trochę czasu, taka robota na przeczekanie. Atmosfera gest, szef elektryczny. Ewidentnie faworyzowani są tzw. starzy pracownicy. Jeżeli ktoś lubi być czyimś tłem idealnie się tutaj odnajdzie, gdy masz choć trochę ambicji będziesz szukał czegoś nowego.Po czasie poznasz wewnętrzne struktury oraz ukladziki i sam zdecydujesz czy zostajesz czy idziesz wyżej

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tremark Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Sylwia Nowy wpis

Sprzęt kupiony nie pierszy raz w tej firmie, bardzo fachowa i miła obsługa telefoniczna :)( dział handlowy), naprawdę z czystym sumieniem polecam Tremark

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tremark Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Urszula

Firma w samych zaletach, współpracuję z nią już od kilku lat. Bardzo fachowa obsługa,wysoka jakość oferowanego towaru, a przede wszystkim dobry kontakt posprzedażowy, powodujący pozytywny obraz firmy. ( podziękowania dla p.Joanna K i Tomasz W)

klient

Polecam firmę. Pomimo zagubionego paragonu uznali mi gwarancje i wymienili towar na nowy. Podziękowania w szczególności dla pracownika Tomasza W.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Tremark Sp. z o.o.?

Czy w Tremark Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Helpdesk umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 9 października na Pracuj.pl.

Daniel

Nie ma pozwolenia, szef dostaje głupoty jak jesteśmy na zdalnym i co chwilę wydzwania myśląc, że leżymy i pachniemy w czasie kiedy kolejka zgłoszeń rośnie. Ps. Nie kasujecie komentarzy negatywnych, podbno konstruktywna krytyka was buduje ??? To jak to jest ?

Ceek

Trudno ocenić pozytywnie firmę, która oferuje usługi chmurowe, ale poza godzinami pracy w przypadku awarii serwerów brak kontaktu. Sytuacja miała miejsce kilka razy niestety.

Klient

Firma na poziomie, bardzo fachowe doradztwo odnośnie doboru sprzętu komputerowego. Jednym słowem rzec, miło, szybko i bez kłopotów.Oferta zawsze przygotowana na czas. Ukłony w stronę Pani z działu handlowego.

Sylwia

czy w Firmie nadal panuje Monarchia Prezesa ? czy układzik TW i JK dalej funkcjonuje ? jak firma ustosunkuje się do utraty 1/4 załogi w pół roku ?

Jaka jest stawka początkowa w Tremark Sp. z o.o.? 9 października na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Specjalista Helpdesk.

Seweryn

Trzy i pół klocka na łapę i umowa zlecenie.

Urszula

Miałam i mam przyjemność z tą firmą współpracować.Sprzęt dobrany idealnie do wymagań klienta. Profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo. Dzięki Pani Joasiu :)

Krzysztof

Polecam zdecydowanie firmę Tremark, profesjonalna obsługa, fachowa obsługa. Bardzo miła Pani z działu handlowego (Joanna), pomogła mi dobrać sprzęt ( serwery) spełniający moje oczekiwania .

Jaki jest styl zarządzania w Tremark Sp. z o.o.?

Tremark

Dzień dobry, w naszej firmie panuje demokratyczny styl zarządzania. Ważna jest praca zespołowa, przy jednoczesnym uwzględnieniu pracy każdego z Pracowników. Dlatego też, głos każdego z Pracowników jest dla nas ważny. Pozdrawiamy, Zespół Tremark Sp. z. o. o.

Prawda w oczy kole
@Tremark

Wcale nie jest tak pięknie z tym głosem pracownika, ktoś tutaj bawi się w kłamczuszka i zagina rzeczywistość...

Rekrutowany do IT

Byłem rekrutowany na stanowisko do działu IT jakiś czas temu. Co prawda odpadłem na 3 etapie rekrutacji, która swoją droga była fajnym przeżyciem. Wiem, że firma się rozwija i stopniowo powiększają swój skład. Będę obserwował ich portale w przyszłości. Pozdrawiam, ten od " kropki nad i" ;)

@Rekrutowany do IT

Witamy, już niedługo startujemy z nową turą rekrutacji. Obserwuj nas na bieżąco. :) Pozdrawiamy, Zespół Tremark.

Witek
@Rekrutowany do IT

Ciesz się, że nie przeszedłeś dalej :) jeżeli masz choć trochę ambicji i umiejętności to nie miejsce dla ciebie.

@Witek

Dzień dobry, jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się, dzięki czemu zapewniamy naszemu Zespołowi możliwość rozwoju. Tym samym rozumiemy, że ścieżka rozwoju wybrana przez naszą firmę, nie musi odpowiadać każdemu. Niemniej jednak, dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół Tremark.

kyoshida
@Tremark

Prężnie rozwijającą ? Haha, dobre sobie .... Chyba sama/am nie wierzysz w to co piszesz... Rozwój ? Raczej stagnacja dla pupilków Prezesa... którego ego jest większe niż morza i oceany

rekrut

z tego co zauważyłem: biuro małe, przestrzeni prywatnej dla pracownika do efektywnej pracy brak, sprzęt również nie wyglądał nowocześnie ale to mniej istotny element, zarobki > mniej niżej średnia krajowa, osoba prowadząca rozmowę na 1 rzut oka nie sprawiła pozytywnego wrażenie. Ja nie doszedłem do porozumienia, podziękowałem.

@rekrut

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. W dobie dzisiejszych czasów, cieszymy się, że udało nam się przetrwać ten ciężki czas, nie musząc zamykać działalności. Napisał Pan, że biuro jest małe, jest to subiektywna opinia, ale dzięki temu, że jest to nasz własnościowy lokal, nie musieliśmy martwić się pandemią. Lokal w niedługiej przyszłości zostanie rozbudowany o kilka pomieszczeń, ponieważ firma dynamicznie się rozrasta co generuje potrzebę zatrudnienia nowych Pracowników. Ocenę lokalu zostawiamy każdemu z Was, zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Warszawie, przy ul. Modlińskiej 129. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tremark.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Tremark Sp. z o.o.?

Tremark

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy 2 rekrutacje na stanowiska: 1. przedstawiciel handlowy usług IT (https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,1001174472), 2. Specjalista helpdesk IT (https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,1001219670). Zachęcamy do wzięcia udziału w powyższych rekrutacjach. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tremark.

Przemysław

Po rozmowie z Panią z działu handlowego, nie pamiętam imienia i nazwiska (a szkoda..) odechcialo mi się jakichkolwiek zakupów od tej firmy... Naburmuszone i opieszałe babsko odpowiadało jak za kare na moje pytania... Odradzam.

@Przemysław

Dzień dobry, jest nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Każdy może mieć gorszy dzień, jesteśmy tylko ludźmi. :) Dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja już się nie powtórzyła. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tremark.

Iza

Dzień dobry, czy ktoś byłby tak miły i opisałby mi jak wygląda w Tremarku cała rekrutacja? :) Jak przebiega każdy etap? Na czym pracodawca się skupia? :D

@Iza

Dzień dobry, w dobie pandemii rekrutacja wyglądanie nieco inaczej niż odbywała się ona standardowo. Rekrutacja aktualnie, niezależnie od stanowiska opiera się na 5 etapach: 1. Weryfikacja CV. 2. Wstępna, telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna. 3. Wirtualna rozmowa kwalifikacyjna. 4. Rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy. 5. Podpisanie umowy i rozpoczęcie ciekawego rozdziału w swoim życiu. Pracodawca głównie skupia się na doświadczeniu, chęci rozwoju jak również poważnym podejściu do powierzonych obowiązków. Pozdrawiamy, Zespół Tremark.

Iza
@Tremark Sp. z o.o.

Czy kandydatom przeważnie udaje się przejść pomyślnie proces rekrutacyjny w Tremarku czy jest to trudne? Chciałabym dopytać też o kwestię doświadczenia. Czy jak ktoś posiada spore to może liczyć z tego względu na np. wyższą pensję na początek? :)

Baronnn
@Iza

Szkoda czasu, nie licz na kokosy w tej firmie, poszukaj coś innego.

@Iza

Dzień dobry, w Tremark, podczas 99,9 % rekrutacji zostaje wybrany pracownik. Kwestie wynagrodzenia są indywidualnie uzgadniane z bezpośrednim przełożonym podczas 3 etapu rekrutacji, czyli rozmowy kwalifikacyjnej on-line. Aktualnie prowadzimy rekrutację na przedstawiciela handlowego usług IT, zapraszamy do wzięcia udziału. Pozdrawiamy, Zespół Tremark.

@Baronnn

Dzień dobry, nasi Pracownicy są zadowoleni z wynagrodzenia. Wynagrodzenie jest adekwatne do pełnionego stanowiska jak również zaangażowania w powierzone obowiązki. Jeśli zechciałby Pan się o tym przekonać, zapraszamy do współpracy, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Przedstawiciela handlowego usług IT. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tremark.

Zostaw merytoryczną opinię o Tremark Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tremark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tremark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Tremark Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 69 ocen.

Tremark Sp. z o.o.