Tremark Sp. z o.o.

Opinie o Tremark Sp. z o.o.

pracuś 2013-01-22 18:33:50
Witam, pracowałem tam jako handlowiec i powiem że drugi raz tam bym już nie zaczął pracy. Dwóch szefów którzy chodzą chorzy jeśli kogoś raz dziennie nie [usunięte przez moderatora]. Na samym początku obiecanki cacanki że telefon służbowy że auto i takie bleeeeee....... W sumie przez cały okres telefonu nie dostałem a jeśli chodzi o auto to już lepiej jechać ZTM na spotkanie niż tą ich gablotą ich się tłuc. Tremark jak dla mnie firma Typowa przez DUŻE T jako kategoria prywaciarz wszystkie elementy spełnia. Czy starasz się czy nie to dla nich i tak pozycjonujesz jak byś nic nie robił. Sprzedaż drukarkę za 1500 to ci powiedzą czemu tylko jedną sprzedałeś. Jak dla mnie szkoda czasu i swojego doświadczenia marnować dla nich bo i tak nie ma szans na żaden awans. Z tego co wiem co mówili pracownicy to jest przemiał na ludzi na stanowisku handlowca tam. Moja rada nie zawracać sobie[usunięte przez modertaora]pozdro
Andrzej Wilczak 2013-07-22 15:14:18
Ja pracowałem jeszcze zanim powstała spółka TREMARK i w okresie jej tworzenia. Pracowałem i w Raszynie i Warszawie jak handlowiec. Miło wspominam pracę.
Szefów jest dwóch, ale po prostu byli bezpośredni, mniej powściągliwi wobec siebie, ale tylko raz pamiętam, aby ktoś miał z tym problem, konkretnie telemarketer. Uwagi jednak nie były tylko od szefów. Wolałem sam telefonować.
"Obiecanki cacanki". Jeśli zrobiłeś X sprzedaży powyżej progu to miałeś Y premii. Jak porównuję inne systemy wynagrodzania to próg premii jest niski, bo podstawa jest niewielka. Tym samym jak sprzedajesz słabo to masz małą podstawę, jak sprzedajesz dobrze masz znaczącą prowizję. Czytelne i proste i dokłądnie takie na jakie się zgodziłeś. Pamiętam tylko jeden wyjątek od tej zasady na niekorzyść pracownika, reszta była na plus. Czasem cele były śrubowane, ale realne, bo równanie do najlepszego (nie licząć Sławka) sprzedawcy. Czy spełniłeś swoje obietnice ze spotkania rekrutacyjnego z Michałem? Ja miałem telefon służbowy i mogłem korzystać z samochodu firmowego.
Jest to firma prywatna, więc czego oczekiwałeś? Pracowałem w państwowej, tam faktycznie było inaczej.
Awans. Nie wiem kim chciałbyś być. Bracia szefują. Jakbyś był dobry miałbyś szanse awansować na kierownika tylko z takim podejściem to trudno o awans gdziekolwiek poza pewną partią.
Co do przemiału na tym stanowisku sprawdź dowolną firmę. Dziesięć najlepszych i sprawdź rotację na tym stanowisku.
Ja propozycję otrzymałem, ale było to już jak przygotowywałem się do odejścia na swoje. Po odejściu polecałem ich swoim Klientom, sam korzystałem (ostatnio nic nie kupowałem po prostu) choć mógłbym u dystrybutorów.
Wszedłem tu, bo planuję zakupy do nowej firmy. Nie wstydzę się, że tam pracowałem - odszedłem w 2004 roku i nie wstydzę podpisać w opinii.
Andrzej Wilczak
Maciek_W 2016-01-11 14:16:28
Pracowałem tam jako handlowiec i nie mogę jakoś specjalnie narzekać. W pracy atmosfera bardzo fajna, ludzie naprawdę sympatyczni Na pewno firma bardzo szybko się rozwija, co da się odczuć, nie można narzekać na nudę, cały czas coś się dzieje. Rozwija się i co ważne cały czas rozwija się zespół, przyjmują ciekawe nowe osoby - ambitne i na poziomie. System pensja + prowizja też ok. Mógłbym polecić tę firmę jako przyszłego pracodawcę.
kargul 2016-01-11 14:19:57
Nie mam zastrzeżeń do firmy. Oceniam jako bardzo dobry pracodawca, dbający o pracownika. Umowa o pracę, miła atmosfera.
Zbyszek 2016-01-26 14:20:58
Praca w Tremarku jest ok - nie mogę sie szczególnie czepiać.
Ciągle coś sie dzieje, nie pierdzi się w stołek i to dobrze bo najgorsza to nuda w pracy. I na początek od razu na głęboka wodę, dzięki czemu szybko można się wielu rzeczy nauczyć. Jak ktoś sie stara to naprawdę jest zawsze jakaś premia.
Klimat spoko. Pracodawca do polecania.
Grzesiek 2016-01-27 09:27:48
Cześć, pracuję w Tremarku od kilku miesięcy i na razie jestem bardzo zadowolony. Atmosfera jest świetna, młodzi, mądrzy ludzie, wypłaty miałem na czas i nie słyszałem o jakichkolwiek spóźnieniach z wypłatami. Daja się wykazać. Na szczęście nie jest to korpo firma. Jak na razie polecam!
Marcin 2016-01-27 09:45:25
Witam. Miałem okazję współpracować jakiś czas temu z tą firmą. Byłem zatrudniony na stanowisku handlowiec. Powiem szczerze, że jeśli ktoś jest człowiekiem sumiennym i odpowiedzialnym to może spodziewać docenienia w tej firmie. Może komuś przeszkadza bardzo wymagający zarząd, ale nie oszukujmy się, płacą dobre pieniądze to i dużo wymagają. Niestety z tego co zauważyłem niema miejsca dla osób które chcą tylko przyjść i przesiedzieć nic nie robiąc. Ogólnie firmę oceniam na 5. :) I oby tak dalej.
Bartek 2016-02-01 12:47:37
Jako młodszy administrator mogę powiedzieć, że dla mnie praca tu jest ok. Pracy jest bardzo dużo, ale dzięki temu ciągle czegoś się uczę. Jak się czegoś nie wie to szef zawsze pomoże, chociaż mega stawiają na samodzielność. Wypłatę zawsze mam na czas. Bonusy od dobrej roboty tez się czasem pojawia, więc naprawdę nie jest żle.
Miro 2016-10-17 20:01:55
Firma bardzo rzetelna. Wypłaty konkretne, na czas, praca w miłym towarzystwie. Szczerze polecam firmę.
safi 2016-10-17 21:08:02
własnie a propo stażystow, rowniez sie zastanwiam nad podjeciem u nich pracy, tylko, że mi zależy na tym by po stażu dawali gwarancje, zatrudnienia, jest taka mozliwosc? czy jak odbedzie staż to na tyle?
Zostaw swoją opinię o Tremark Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tremark Sp. z o.o.