Verocel-Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Verocel-Polska Sp. z o.o.

virek 2013-12-04 21:24
Swietna firma i swietny zespol kolegow chetnych w kazdej chwili pomoc. Elastyczne godziny pracy i rewelacyjne zarobki.
pracownik 2014-03-06 21:03
Podzielam opinię kolegi wyżej. Dodam, że firma oferuje prywatną opiekę medyczną oraz darmowe, cotygodniowe lekcje języka angielskiego w firmie. Realizowane projekty są bardzo ciekawe, można się sporo nauczyć. Brak stresu, przyjazna atmosfera. Gorąco polecam!
Nick 2016-06-11 16:33
można :)
x 2016-08-08 13:22
A ja z opinii swoich kolegów mogę stwierdzić, że to taki mały kołchoz pracy
Pracownik-od-2015 2017-08-02 19:28
Nie ma to jak merytoryczna opinia na podstawie "opinii kolegów"... Pracuję tu od kilku lat i nie czuję, że jest to praca w kołchozie. Praca jest zorganizowana (to chyba dobrze) i każdy wie co do niego należy, a atmosfera między ludźmi jest bardzo fajna.
pracownik_1 2017-09-13 19:53
również nie zgadzam się z opinią o kołchozie pracy. pracowałem w firmie kilka lat. praca jest faktycznie zorganizowana, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa, każdy wie co ma robić. można skupić się na programowaniu, a planowanie pozostawić liderom zespołów. można się dużo nauczyć. projekty są też bardzo różnorodne. doby pracownik jest zauważany i doceniany. niewątpliwym plusem są też naprawdę świetni ludzie - szczególnie Ci pracujący tam od wielu lat.
Zostaw swoją opinię o Verocel-Polska Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verocel-Polska Sp. z o.o.