Opinie o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Web INnovative Software Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Web INnovative Software Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Web INnovative Software Sp. z o.o. w Wrocław

były

Praca w tej firmie wiele mnie nauczyła, ale zabrała mi kilka dobrych lat życia. Ciągle jest wmawiane, że praca jest wielką wartością i nie można jej oddzielać od życia prywatnego. Od kilku miesięcy tam nie pracuję i dochodzę do siebie po tym okresie współpracy. Wynagrodzenie za pracę, a raczej harowanie od poniedziałku do niedzieli, w święta, Nowy Rok itp. jest w mojej opinii średnie. Niższe niż zostało mi zaoferowane w innej firmie, gdzie pracodawca i współpracownicy szanują prywatny czas, dla rodziny, dzieci, wypoczynek. W tej firmie nawet, gdy byłem chory musiałem pracować. Każdy bał się brać chorobowe, bo wisi nad tobą atmosfera, że zaraz cię wywalą na bruk, bo przecież nie ma ludzi niezastąpionych. Szczerze polecam zastanowić się nad podjęciem współpracy. To rodzinna firma i nawet nie wiesz, że ktoś zaraz na ciebie doniesie i będzie to traktowane jako 1, 2, 3 upomnienie. Z własnego doświadczenia wiem, że zwalniali ludzi, bez konkretnego powodu. Uzasadniane to było tym, że pracował na 100 %, ale nie było "nic więcej. Sam uległem presji i zacząłem przyjmować rozumowanie promowane w firmie, które jest wyrażone tylko w teorii, ale przykładu od ludzi "z góry" BRAK. Rotacja w tej firmie na bardzo wysokim poziomie, przyjmują cię, ale przy pierwszym podwinięciu nogi wypadasz z gry. Ja odszedłem sam, bo szkoda było mi życia, aby poświęcać się temu. I tak nigdy nie było dobrze, nawet jak projekt został zaakceptowany przez ludzi decydujących to po wdrożeniu okazywało się, że to nie tak miało być i leciały ( tak ładnie napiszę) dość niemiłe słowa. NIE POLECAM !

e
@@Księgowa

Tak praca odbywa się kosztem życia prywatnego i rodzinnego. programiści pracują 7-15 (dużo osób robi i tak jeszcze coś w domu) + darmowa praca w weekendy przy aktualizacji (zazwyczaj parę h). Jeśli chodzi o testerów i księgowe to mają dyżury po południowe (min 4h tygodniowo + praca przy aktualizacjach). Pracodawca wmawia że praca po godzinach na rzecz firmy jest dobra. Ciekawe jest też to że mimo że większość osób pracuje na b2b, firma nie dobrze patrzy na osoby które robią coś po pracy we własnym zakresie. Kolejną rzeczą jest ogólny strach przed zwolnieniem. Są osoby co dzisiaj są jutro ich nie ma, nawet jeśli dysponowały dużą kompetencją w swoich pracach, często wylatywały z błahych powodów. Jak mówili poprzednicy praca dużo daje ale dużo zabiera.

Nie polecam, toksyczne miejsce pracy z bardzo dużą rotacją pracowników. Przez cały czas dodawane są nowe zadania(wrzutki) które są niemożiwe do spełnienia, obowiązkowe ale niepłatne nadgodziny i bezpłatna praca w niedziele. Wśród pracowników atmosfera wzajemnego. donoszenia

Mari

A te wrzutki, o których piszesz, to kto dodaje? I w sumie przytoczysz taki relatywny zakres tych obowiązków i to co zostaje dorzucone? Tak pzt co by się stało w trakcie odmowy? Z kim docelowo można gadać w razie jakichś awersji?

W jednym wątku pojawiło się stwierdzenie, że testerzy maja dyżury popołudniowe jakoś po 4 godziny tygodniowo plus praca przy aktualizacjach. I te założenia wynikają z samej umowy? Opiszecie bardziej szczegółowo prace samego testera?

były

Expracownik
@były

Potwierdzam. Było to przekazywane już wcześniej, mój komentarz nie złamał regulaminu A został usunięty. To chyba samo świadczy o podejściu do zainteresowanych firmą osób. Rotacja dosyć wysoka. Podejście do współpracy również pozostawało wiele do życzenia w przypadku niektórych zarządzających. Oczywiście warto zweryfikować samemu. Stawki nie są konkurencyjne.

Obecny
@były

Jak to czytam to wprost nie mogę uwierzyć co piszesz. Tyle lat przepracowaliśmy razem, wspieraliśmy Cię kiedy odchodzili pracownicy z Twojego zespołu a na koniec okazało się, że sam ich wyciągałeś z firmy.. kto tak robi? Osoba uczciwa? W moich oczach już nie.

Obecny

Dla tych osób, które próbują rozgryzać te wszystkie wpisy, polecam by przyjść i samemu zobaczyć na własne oczy jak jest naprawdę. W zespołach są ludzie pracujący w firmie od wielu lat. Nie jesteśmy idealni, w końcu jesteśmy "tylko ludźmi" ale wspierany każdego kto zaczyna u nas pracę. Możesz liczyć na pomoc kolegów i koleżanek z zespołu cały czas, możesz pogadać z nami o czymkolwiek w przerwie obiadowej :) zawsze znajdą się wśród byłych pracowników jacyś frustraci wypisujący po goworkach. Ale w firmie spotkasz mnóstwo pozytywnych ludzi, życzliwych, normalnych, mających życie prywatne, dzieci, psy, koty, chomiki i zwyczajnie lubiących swoją pracę.

Artur
@były

Pracuję w firmie od kwietnia tego roku. Wcześniejsze moje doświadczenia zawodowe to kilkanaście lat pracy w dużej spółce polsko-szwedzkiej na stanowisku Dyrektora Administracyjnego a później Prezesa Zarządu oraz praca (około 3 lat) w międzynarodowej korporacji jako Manager zarządzający zespołem średniej wielkości. Bagaż doświadczeń zawodowych jest więc spory a jednocześnie daje możliwość porównania i oceny poprzednich miejsc pracy, warunków w nich panujących, możliwości rozwoju itd. w odniesieniu do mojego obecnego miejsca pracy czyli Web INnovative Software. Powiem tak, praca w tej Firmie to najlepsze co mogło mi się przytrafić w mojej karierze zawodowej. Mogę powiedzieć, że jestem szczęściarzem trafiając tutaj i mając możliwość współuczestniczenia w procesie rozwoju Firmy, mając realny wpływ na jej kształt. Moja opinia jest wynikiem konfrontacji poprzednich doświadczeń zawodowych z rzeczywistością, którą zastałem w Firmie. Nieograniczone możliwość rozwoju, praca w ciekawych projektach i w unikalnej strukturze organizacyjnej. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja i świetna atmosfera czynią z tej Firmy miejsce wyjątkowe. Warunki finansowe ( i inne bonusy), które zostały mi zaproponowane są konkurencyjne. To świetna, pełna wyzwań praca, dająca wiele satysfakcji. Cenię sobie również szczery i szybki feedback, to naprawdę ważny aspekt pracy, często niedoceniany lub całkowicie pomijany. Negatywne opinie, które są na tym portalu wynikają albo z małego doświadczenia zawodowego (ludzie nie mają pojęcia jak jest w innych firmach) albo z kompletnego braku zrozumienia kultury organizacyjnej i wartości panujących w Firmie. Jak dla mnie to najlepsze miejsce w którym udało mi dotychczas pracować. Po wielu latach pracy jestem w końcu w miejscu, w którym realizuję się w 100%. Mam nadzieję, że już tak zostanie aż do emerytury albo i dłużej :-) Pozdrawiam wszystkich pracowników Firmy, również byłych.

@były

@były ja powtórzę to co pisałam tutaj kilka lat temu i mogę śmiało potwierdzić teraz po przepracowanych kilku kolejnych latach w firmie. Szukamy ludzi z pasją którzy lubią to co robią, bawią się tym, żyją i kręci ich to. Nikt nie chce przecież przychodzić "do pracy" z przymusu bo TO wykańcza i marnuje życie. Lubimy pomagać ludziom a specyfika pracy jest taka, że nasi klienci często mają czas żeby pochylić się nad problemami dopiero po swojej pracy. Nie robimy tego za darmo, od samego początku każdy wie, że dostajemy za to dodatkowe wynagrodzenie i nikt nas nie przymusza, żeby pracować w sobotę, niedziele, święta i Nowy Rok :) Oczywiście nie ma ludzi niezastąpionych ale inwestujemy w każdego pracownika nie tylko finansowo, każdy jest dla nas ważny i chcemy, żeby z młodszego pracownika stał się samodzielnym pracownikiem a co za tym idzie więcej zarabiał i się rozwijał, a praca szła szybciej do przodu żeby widzieć realne efekty z których jesteśmy dumni i możemy wspólnie zespołowo (często też firmowo!) świętować sukces. "Przy pierwszym podwinięciu nogi wypadasz z gry"? No nie :) Mi samej zdarzały się różne "wpadki" a nadal tu jestem - najważniejsze są dobre intencje, jak ich nie ma to nikt nie chce z Tobą pracować, jak są to no cóż, jesteśmy tylko ludźmi i każdy popełnia błędy.

bezróżnicy

Dokładnie tak było 100% so happy że już w nowym lepszym miejscu

Art
@bezróżnicy

ja też cieszę się ze swojej zmiany. W końcu większy komfort finansowy oraz dotyczący samej atmosfery

Pracownik na okresie próbnym
@były

Do dzisiaj zastanawiam się, co mnie podkusiło, żeby pójść do tej firmy mimo tak wielu negatywnych opinii o tej firmie. A co więcej, mimo ogromu czerwonych lampek po pierwszych tygodniach pracy, dlaczego wytrzymałam tam całe 3 m-ce? Myślę, że obudził się we mnie jakiś mechanizm psychologiczny, który mimo jawnych patologii pracy (np. zwalnianie kogoś dyscyplinarnie, bo "nie można mu ufać", mile widziana praca w weekendy i po godzinach oczywiście niepłatna, humory i impertynencje szefa) kazał mi tam wytrzymać. Oczywiście znalazłam w tym czasie inną pracę i uciekłam po okresie próbnym, ale z perspektywy czasu szkoda marnować nawet 3 mc życia na takie toksyczne środowisko pracy. NIE POLECAM

Dorota
@Pracownik na okresie próbnym

Brzmi jak zart z tym powodem zowlnienia dyscypilarnego:) Szkoda że takie rzeczy się dzieją. Juz nie mówię o nieplatnych nadgodzinach. nikt z pracownikow sie nie buntuje?

@Pracownik na okresie próbnym

Jeżeli czerwone lampki palą się po pierwszych tygodniach pracy to po to właśnie jest okres próbny - dla obu stron co jest podkreślane na każdym etapie rekrutacji i na okresie próbnym :) Nikt nikogo nie zmusza do pracy, nie trzyma na siłę bo żyjemy w wolnym kraju i każdy może pracować gdzie chce. Co do zaufania to w pracy zespołowej zaufanie to podstawa bo raczej każdy normalny człowiek chce spędzać większą część dnia dzień w dzień z ludźmi na których może liczyć i na których może polegać bez potrzeby zastanawiania się czy ktoś jest szczery i zaangażowany czy nie ;) Określenie (usunięte przez administratora) pracy" już samo w sobie daje do myślenia czy to była praca dla Ciebie - najwyraźniej nie bo jak się lubi co się robi to się tym żyje też po 15 a praca nie jest pracą tylko satysfakcją z osiąganych kolejnych efektów i wielkich sukcesów a jak wiadomo żaden sukces nie przychodzi "ot tak" ;)

@Księgowa

czyli w firmie pracują tylko osoby mające status singli ? bo chyba trudno pracować więcej niż 8 godzin i jednocześnie dbać o życie rodzinne, wychowywać dzieci, mieć czas na inne obowiązki i przyjemności ? czy wszyscy po prostu poświęcają swoją rodzinę, jakość jej funkcjonowania dla jakości firmy ? Nie pracuję u Was, nie pracowałam i nie planuję , trafiłam tu przypadkiem jako użytkownik Poradnika Przedsiębiorcy. Bardzo cenię to źródło wiedzy, sama jestem księgową z wieloletnim doświadczeniem i wiem, że praca po godzinach to albo taki wybór życiowy, albo nieudolność pracownika, albo zła organizacja pracy. Nadgodziny zawsze się zdarzają i jeżeli są wyjątkowymi sytuacjami, to ok ale jeżeli stają się normą , to jest to po prostu złe zarządzanie czasem, ludźmi, procesami. A jeżeli jakiś pracownik wierzy w to, że praca po godzinach, do tego niepłatna, jest w porządku, to jest oczywiste, że w firmie źle się dzieje. Po tych wszystkich komentarzach odnosi się wrażenie, że ma sie do czynienia z jakąś (usunięte przez administratora) i gdy komuś uda się z niej wyrwać, to dopiero przegląda na oczy. Firma sprawa fajne wrażenie, daje możliwości , oferuje ciekawe produkty, szkoda, że ma tak wiele negatywnych komentarzy , których głównym zarzutem jest oczekiwanie poświęcenia życia prywatnego dla firmy.

e Nowy wpis
@@Księgowa

Krysia Nowy wpis

Mimo tych poprzednich opinii o gorszych warunkach, mieszania z błotem i tym podobnych to tylko szukają przez swoja stronkę asystentki zarządu? nie widzę przynajmniej innych ofert i zastanawiam się czy sugerowana rotacja ustala. Z tym zarządem jak jest z warunkami? Możliwe, że będzie podwyżka? Oferują 4,000 a po opiniach widzę, że w tamtym roku też tak było

A gdzie jest dowód na te redukcje? tak piszecie od grudnia o odejściach ale nikt już niczego nawet nie wyjaśnia. Dodatkowo ciekawi mnie zaproszenie na stronie firmowej do dołączenia, jest nawet nagłówek „stale poszukujemy zaangażowanych ludzi”. Możecie wiec to jakoś uściślić? O konkretne stanowiska chodziło czy jak?

M. Nowy wpis

Bo stale zwalniają, nieważne jakie masz stanowisko. Jaki dowód chcesz niby? Negatywne opinie nie biorą się znikąd (tak tak pewnie konkurencja nie ma co robić tylko smarować negatywne opinie tutaj) Zawsze możesz na własnej skórze się przekonać jak tam jest pracować, ale uwaga musisz być dostępny 24h, bo pracę trzeba łączyć ze swoim życiem prywatnym. Tam się nie pracuję 8h dziennie tylko znacznie więcej. Nie chcesz poświęcić swojego wolnego czasu dla firmy = wylatujesz. Jeśli lubisz być zmieszany z błotem to się tam zatrudnij, a jak Cię już zwolnią to napisz tutaj jak było :)

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Amy

Jak najdalej od firmy? a może ktoś inny uzasadni czemu? to znaczy no widziałam te poprzednie opinie o atmosferze chociażby ale właśnie zastanawiałam się czy cos się w niej nie poprawiło może, bo podobnie jak poprzednik komentarzy nowszych nie widziałam… święta tu są może jakkolwiek obchodzone?

t
@Amy

Nie poprawiło, jest tylko gorzej. Zwolnienia w firmie były, parę osób poleciało. Jest motłoch i tyle.

@t

A czym były spowodowane te zwolnienia, wiadomo? Tak przed świętami zwolniono kilka osób czy wcześniej? Wiadomo czy jeszcze będą jakieś zwolnienia?

Witam, od paru miesięcy nie widziałam tu żadnej opinii, w ostatniej ktoś rozważał czy pracy maja status singla ze względu na wydłużony czas pracy, czy on dalej taki występuje? Na stronie wisi oferta dla asystentki zarządu z przypisem, że od 4 tys na rękę się wyciąga. Macie przy tym jakaś ocenę? I ile max da rade zarobić? po jakim czasie zdarza się jakiś awans i na kogo?

Mari

Czy w Web INnovative Software Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Księgowa?

ona

Najpierw jest umowa na okres próbny 3 miesiące. A później można się dogadać.

@ona

Hej, ugadać w kontekście formy umowy oraz okresu jej trwania czy też inne aspekty mogą być negocjowane? Mam na myśli rzecz jasna stawkę. Po jakim czasie można śmiało spodziewać się ewentualnych podwyżek? mam na myśli te indywidualne

ona
@Jolanta

To akurat w tej firmie jest transparentne i nie ma tajemnicy z wynagrodzeń. Tu o tym napisali https://wins.pl/-podwyzki-dla-wszystkich-pracownikow-w-firmie-wins

Czy w firmie jest możliwość pracy hybrydowej/zdalnej?

Abc

Praca jako młodsza księgowa, jak się pracuje, czy warto aplikować?

@Abc

Tak, aplikowałam 6 lat temu i nie żałuję. W trakcie roku można wystrzelić z wiedzą (do której nieograniczony dostęp daje firma) i z młodszej księgowej stać się samodzielną księgową - wystarczy chcieć :)

@Księgowa

@Księgowa A jak przebiegła Pani rozmowa kwalifikacyjna?

Ciekawy
@Abc

Długo trwa cały proces rekrutacji?

@Księgowa

Czy istnieje możliwość na odniesienie się do bieżących warunków po tych 6ściu latach? czy to co oferuje obecnie firma znacząco się zmieniło czy raczej trzymają się w tym zakresie na stabilnym poziomie?

XYZ

Czy pracodawca oferuje dofinansowanie do karty multisport?

Ciekawy
@XYZ

Dofinansowanie do nauki języka angielskiego?

xxx

Wiele można się nauczyć, ale bardzo łatwo "rozwiązują umowy" z pracownikami. Nieważne czy przepracujesz u nich rok czy miesiąc, wiedzą, że nie ma osób niezastąpionych. Nie znasz dnia i godziny kiedy podziękują za pracę, ponieważ pracujesz tylko na 110%. Jeżeli szukasz pracy na lata - to nie tutaj.

Marzena
@xxx

Ale to tak bez powodu zwalniają czy jednak jest jakiś powód? Bo trochę dziwne, żeby tak wszystkim robili. A umowa była chociaż o pracę, z okresem wypowiedzenia? Czy zlecenie?

@xxx

Słowem, inwestujemy w pracownika i potem bez powodu zwalniamy? Do tego na rynku pracy gdzie pracownik może bez konsekwencji odejść i znaleźć coś bardziej interesującego. Coś się nie klei. Do tego powiem od siebie od wiosny nie zwolniono nikogo. Firma w kryzysie nie tylko nikogo nie zwalnia ale i wprowadza 20% podwyżki dla wszystkich od nowego roku. Bez względu na stanowisko.

H

Inwestycja w pracownika to jedno. Można jak najbardziej oczekiwać zaangażowania. Zgodzę się jednak z postem, że przy zaangażowaniu 110% to bywa za mało w tej firmie. Warto pamiętać, że umowa o pracę, czas pracy reguluje. O tym w tym miejscu się zapomina oczekując zaangażowania i dyspozycyjności ponad. Zatem tłumaczenia o inwestowaniu w pracownika i podwyżki są super. Kultura organizacyjna o której tu jest często pisane powinna jednak "uszanować" regulacje dot. tych umów.

Od wiosny? Czy autor posta jest w pełni świadom swoich słów? W okresie letnim wyleciało conajmniej 5 osób, mogłam się paru nie doliczyć :) Za co? Myśle, że osoby zwolnione mogłyby nawet nie znać odpowiedzi. Cały czas zadziwia mnie poziom dezinformacji, który siejecie na zewnątrz. Ktoś wam za to płaci czy to poczucie powinności wobec „wartości firmy”?

Nie jest zgodna z prawda

@xxx

I tak z dnia na dzień nawet jeżeli wypełniasz swoje obowiązki mogą cie zwolnic? Musi być jakiś powód zwolnienia jakiś, o co chodzi?

@:)

skoro miałyby nie nać przyczyny to o co w końcu miałoby chodzić w tym wszystkim? zastanawiają mnie po prostu te rozbieżności w opiniach. czy do dziś doszło do kolejnych redukcji czy raczej sytuacja zaczęła się stabilizować tutaj? warto się zainteresować?

@Jolanta

Sytuacja jest stabilna i nie ma żadnych redukcji etatów :) Różne opinie są głównie przez działania tzw. internetowych troli. Najlepiej po prostu przekonać się samemu i mieć własne zdanie :)

@Księgowa

dziękuję za odniesienie się. skoro tak to ile osób na dzień dzisiejszy się tu zatrudnia i jak praca może być wobec tego zorganizowana? Jakie umiejętności obecnie liczą się tu najbardziej i jak sprawdzają je na rozmowie? Chyba, że dzieje się to na okresie próbnym? ile może trwać?

@Księgowa

A jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Jakie umiejętności są sprawdzane? Na młodszą księgową bez doświadczenia.

@Abc

Nie mamy testu z wiedzy :) wiadomo, że na rozmowie jest stres więc jest to bezcelowe. Pracujemy w zespołach i albo jest chemia z obu stron albo nie - po to jest wlasnie trzymiesięczny okres próbny. Jest on dla obu stron :) a co do wiedzy to firma daje ogrom możliwości żeby ją zdobyć na wysokim poziomie - trzeba tylko chcieć ją zdobyć :) rozmowa to w duzej mierze poznanie firmy na pierwszym etapie i luźna rozmowa z zespołem przy kawie na drugim etapie.

@Księgowa

Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Praca w firmie daje ogromne możliwości rozwoju ale stawia przed człowiekiem różnorodne zadania i odpowiedzialności. W zamian za zaangażowanie firma oferuje bardzo dobre warunki wynagrodzenia i możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia na wielu obszarach. Każdy ma czas na to aby zapoznać się z polityką firmy z jej kultura organizacyjna i podjąć decyzje zgodnie z własnym sumieniem czy jest to miejsce w którym chcemy pracować, poświęcać swoją energię, uczyć się i czerpać z tego satysfakcję. Warto zapoznać się z artykułem https://hrnaobcasach.pl/employer-branding/opinia-ktora-moze-zepsuc-wszystko/ zanim ktoś podejmie decyzję czy chciałby związać się z firmą, żeby zobaczyć jak wygląda rzeczywistość dot. wystawianych tutaj opinii

Marzena
@były pracownik

A jakie są te możliwości zdobywania wiedzy? Są tam jakieś szkolenia dla pracowników?

POP
@były pracownik

Jezu człowieku jakie brednie. O tym jak wygląda tam praca dowiesz się dopiero po pierwszym tygodniu czy nawet miesiącu pracy. Rotację macie ogromną nie bez przyczyny. Popracujcie najpierw nad tym jak traktujecie drugiego człowieka gdy ten chce pracować tyle ile kodeks pracy mu nakazuje czyli 8h dziennie przy pełnym etacie. Oczywiście można pracować więcej, ale to płaćcie za nadgodziny. A z benefitów pracowniczych to dodajcie sobie do pakietu opiekę psychologa dla znerwicowanych pracowników, którzy wciąż pracują.

Dorota
@były pracownik

A jakie warunki wynagrodzenia konkretnie oferują? Dasz znać?

H
@POP

Dokładnie. Kultura organizacyjna nie zmienia zasad jakie ustanawia kodeks pracy.

Wiktor

Ich księgowość to idealna księgowość dla osób, które muszą wystawiać faktury w różnych językach. Nie trzeba biegać nigdzie z dokumentami. Wszystko robicie sobie online, a większość rzeczy nawet robi za Was system. Wszystko działa, jak trzeba. Większych problemów nigdy nie było. Polecam!

@Wiktor

Masz na myśli że system sam tłumaczy faktury z innych języków? Żeby z tego korzystać potrzeba jakiegoś szkolenia czy łatwo samemu ogarnąć krok po kroku?

Pola

Moja ogólna opinia jest bardzo dobra. Faktury wystawia się bardzo szybko, a połączenie z magazynem jest bezbłędne. Dla mnie wFirma na pewno jest na czele, jeśli chodzi o program do samodzielnej księgowości.

Oliwia

Program wFirma spodobał mi się na tyle, że zdecydowanie polecam każdemu. Sprawne działanie systemu i możliwość wystawiania faktur w różnych językach najbardziej mnie przekonuje. Do tego wiele różnych funkcji, no i pomoc ekspertów. Jest z czego wybierać!

Monia

Podjęcie decyzji o prowadzeniu samodzielnie księgowości było impulsem, ale bardzo dobrym. Do dzisiaj korzystam i nie mam zamiaru przestać. Rozliczam podatki, wystawiam faktury i opłacam ZUS w jednym miejscu! Super sprawa!

Arek

Gdyby wszędzie byli tacy specjaliści, jak Ci, którzy stworzyli wFirmę, to świat byłby jeszcze bardziej nowoczesny! Moim zdaniem to idealna propozycja na prowadzenie małej księgowości w zaciszu biura lub domu. Wiele możliwości! Polecam!

Pola

Lepszego oprogramowania do fakturowania nie mogłam sobie wymyślić. Faktury, rozliczenia, podatki, no i dla mnie nowość - połączenie z magazynem. Wszystkim niezdecydowanym jak najbardziej polecam!

Magda

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Niestety wszystkie negatywne rzeczy, które są w innych opiniach są prawdą. Normalnością tej firmy są nieodpłatne nadgodziny, przymus czytania maili o 23,(usunięte przez administratora)zmiany z dnia na dzień, ustalonych już kwestii(usunięte przez administratora) Ci którzy tu długo pracują, (jest ich niewielu, bo rotacja jest ogromna) (usunięte przez administratora) Firma rodzinna w najgorszym wydaniu. Rotacja taka, że z dnia na dzień znikają ludzie i w sumie niewiadomo dlaczego. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Krystyna
@Magda

Co takiego pilnego ma szef do powiedzenia o 23 w nocy? Co się dzieje gdy ktoś przeczyta to o 8 następnego dnia? Są konsekwencje?

Zostaw merytoryczną opinię o Web INnovative Software Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 92 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Web INnovative Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Web INnovative Software Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Web INnovative Software Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 328 ocen.

Web INnovative Software Sp. z o.o.