Opinie o Encja.Com S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Encja.Com S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Encja.Com S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Encja.Com S.A. w Katowice

S Nowy wpis

Bardzo pozytywnie oceniam prace w iPresso, sporo się nauczyłem. Firma daje duże możliwości rozwoju pracownikom, panuje tutaj bardzo przyjazna atmosfera, każdy ma realny wpływ na rozwój firmy. Polecam

xxx

Jestem w firmie już od dłuższego czasu i współpraca jest bardzo zadowalająca. Mogę pracować przy dużych i znaczących projektach. Pracodawca bardzo wspiera pracowników w rozwoju, wysyła na szkolenia, konferencje. Mam regularnie rozmowy podsumowujące, które nadają kierunek mojemu rozwojowi. Czas pracy jest mocno elastyczny, aktualnie pracujemy hybrydowo i mamy dużą dowolność w tej kwestii. Benefitów pracowniczych też nie brakuje. Ludzie bardzo sympatyczni i młodzi - w większości doświadczeni, ale jest też miejsce dla osób przyuczających się. Firma prężnie się rozwija i z pewnością oferuje szerokie pole do manewru - każdy ma szansę się wykazać i z dobrym pomysłem w dostrzegalny sposób wpłynąć na działania spółki. Praca daje dużo satysfakcji, naprawdę polecam.

Agata Nowy wpis
@xxx

A powiedz jakie to są np benefity? I czy są zapewnione narzędzia do pracy zdalnej?

nick kejv Nowy wpis
@xxx

Jest pełna i wiarygodna

nick kejv Nowy wpis
@Agata

Tak, są benefity: jest kafeteria m.in. z kartą multisport, są paczki na start, na święta, dodatki do urlopów. Do pracy zdalnej zapewniony jest sprzęt (komputer, monitory, słuchawki, można zabrać nawet biurko jeśli jest taka potrzeba).

Dawid

@teemo na jakich zasadach jest teraz praca zdalna ? Są ruchome godziny ?

boac
@Dawid

Zdalnie jesteśmy praktycznie od początku pandemii w marcu. Co do godzin to duża elastyczność, trzeba tylko zachować obecność na statusach w teamie i dać znać kiedy się jest dostępnym. Masz zadania i je robisz. Jak są powiązane z innymi osobami to umawiasz się one2one kiedy wam pasuje. U mnie idzie to sprawnie. Teamy pracujące z klientami mają określone godziny dostępności, ale też mogą je przesuwać. @teemo jak ktoś ma 'niepewną sytuację komunikacyjną' to zgłasza i jest full time zdalnie. I raczej dwa dni w miesiącu na miejscu trudno nazwać 'batem'. Ja wolałbym już być normalnie na miejscu.

Paulina
@boac

@boac dużym plusem jest to, że podczas pandemii pracownicy mogą pracować zdalnie. Większość osób pewnie już chce wrócić do biura, ale grunt to mieć pracę. Zachęcające jest to, że czas pracy jest elastyczny. Powiedz proszę co, jakie warunki umowy proponowane są na rozmowie kwalifikacyjnej, i jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu?

caob
@Paulina

@Paulina, wystarczy znaleźć ofertę która Cię zainteresuje na ipresso.pl i wysłać CV :)

abcd
@Paulina

Dokładnie. Warunki ustalicie juz indywidualnie. Odnośnie pracy zdalnej aktualnie od naszego teamu w ogóle nie jest oczekiwana obecność w biurze, więc jeździmy tylko wtedy, kiedy tak naprawdę chcemy.

Hanna
@abcd

Minęły już dwa miesiące, dalej można normalnie zdalnie z domu czy już przechodzicie powoli na hybrydę?

Mateusz

Dobrze wam się pracuje zdalnie?

xxx
@Mateusz

Bardzo dobrze :) Spotykamy się na czacie z teamem tak często jak potrzebujemy. No problem.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Encja.Com S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Teemo

Dawid, do tej pory przez pandemię był home office, ale widać że górze przestaje być to już na rękę. Na razie zaplanowali żeby przychodzić w środy pod pozorem chęci zobaczenia się ze wszystkimi (sic!). Pewnie lada moment wrócimy do normalnego trybu pracy. Wcześniej praca zdalna po prostu nie istniała. Trochę niezrozumiała dla mnie decyzja, bo dalej mamy na śląsku epicentrum i też zbierali opinie, a cały mój team opowiedział się za pracą z domu (po co pytać jak i tak zawsze robią jak chcą?). Trudno, pewnie chcą trzymać przysłowiowy "bat", bo akurat z perspektywy mojego stanowiska, przed wprowadzeniem pracy zdalnej moja robota sprowadzała się wyłącznie do pracy przed kompem. Nie miałem spotkań, rozmów, wszystko działo się online. Jeszcze dopowiem trochę więcej do mojej ostatniej opinii. Praca jest ciekawa, nauczyłem się wielu nowych rzeczy. Na pewno jest to dobre miejsce na start. Jedyne minusy to czasem niezrozumiałe decyzje góry (jw.) oraz zatrudnianie pseudo menegerów, którzy niby mają coś wnieść, usprawnić procesy.. ale po czasie nic to nie daje i nie ma po tych osobach śladu. Koledzy z większym stażem mówili mi, że to u nas norma i trzeba się po prostu przyzwyczaić. Z mojej perspektywy jako osoby jeszcze z małym doświadczeniem, to mogliby po prostu zacząć inwestować w rozwijających się twórców.

pewnapani

jak ktoś ma cukrzycę albo żyje w większym gospodarstwie domowym to inaczej na to patrzy ;)

Teemo

Czytając negatywne opinie to warto spojrzeć na firmę z punktu widzenia aktualnej sytuacji z COVID-19. Nie wprowadzili cięć, redukcji etatów i innych radykalnych działań. Nikt nie karze na siłę przychodzić do biura, można pracować zdalnie co jest teraz dużym udogodnieniem.

ajax

@VLD w biedronie jak nie umiesz nic to i tak od pierwszego dnia zapieprzasz i robisz robotę, w innej pracy zanim coś zrobisz pożytecznego to muszą cię nauczyć co i jak masz robić, więc jeszcze dostajesz szkolenie, za które ci płacą żebyś później coś umiał i zaczął pracować. ja po kilkunastu miesiącach mega rozwinąłem umiejętności, tylko dzięki temu że mi to umożliwili i mrs k. cisnęła na rozwój, a przede mną jeszcze morze możliwości tutaj w dobrym towarzystwie.

dobromir

Dużo się dzieje czasem az za dużo ale za to produkt bardzo się rozwija i klienci wymagający i duzi. Kasa OK i na czas, podwyżki są, premie o dziwo są (choć nie za często, trzeba pracowac przy wiekszym projekcie). fakt trzeba sie na poczatku sporo napocić i jakos ogarnąć, bo wymagania rzeczywiscie są wysokie jak na wejściu. Za to tempo nauki nowych rzeczy jest spore. Wprowadzają usprawnienia w czym mozna brać udział i to jest plus, przez ostatni rok biura urosły razy dwa. Ogólnie OK, zobaczymy jak to sie rozwinie w najbliższych miesiacach.

VLD3

Bardzo dziwne miejsce, szukają ludzi o dużych kompetencjach, którym gotowi są płacić 2 200. Nie mogą konkurować z Biedronką.

nieMarta

Pracowałam tu przez kilka miesięcy, wrażenia mam nienajlepsze (delikatnie mówiąc.) Rotacja bardzo duża, bo zwykle zatrudniają byle kogo za byle jakies pieniądze. Wiele na początku obiecują - rozwój, podwyżki, ale potem ciężko się tego doprosić. Państwo z zarządu wymagają profesjonalizmu od pracownika, ale przy tym sami zachowują się infantylnie. A co robi w tej firmie Pani Karolina, tego chyba nie wie nawet ona sama. Szczerze odradzam jeżeli ktoś ma szacunek do siebie i swojej pracy

Alfred

Niestety słabo to wygląda od środka. Prezes z dużym ego, bo kompleksy też ma duże, za to pieniądze małe, perspektywy rozwoju nie ma, za to jest wciskanie kitów o byciu nowym microsoftem. Trochę jest to śmieszne. Odradzam przede wszystkim ze względu na sposób traktowania pracownikow.(usunięte przez administratora)

Jakub

Ciekawa praca, miła atmosfera i zgrany zespół. Kompetentny zarząd, który pomaga pracownikom budować ich indywidualną ścieżkę kariery. Dzięki współpracy z dużymi klientami można ciągle się rozwijać i pracować przy ciekawych projektach.

programmerous

pracuję tutaj juz jakis czas i nie ma za bardzo na co narzekac. ludzie są młodzi i otwarci na nowe rozwiazania, moge sie rozwijac. dla mnie super

Zostaw merytoryczną opinię o Encja.Com S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Encja.Com S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Encja.Com S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Encja.Com S.A.?

Encja.Com S.A.
4.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Ceglana 4
    40-514 Katowice