Opinie o Lufthansa Global Business Services w Gliwice Puszkarska 7i

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lufthansa Global Business Services. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lufthansa Global Business Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lufthansa Global Business Services w Gliwice Puszkarska 7i

Jak długo trwa proces awansu w Lufthansa Global Business Services?

Iga

Z juniora na accountanta rok. Z accountanta na seniora moze nie nastapic nigdy, bo liczba seniorow przypadajacych na team jest odgornie narzucona (w zaleznosci od liczebnosci teamu moze to byc jedna lub max dwie osoby) i dopoki dotychczasowi seniorzy nie odejda z teamu, mozesz pracowac i 10 lat i dluzej bez zadnego awansu.

Pati

Długo. Z Juniora na zwykłego pracownika jest rok (teoretycznie pół roku, ale musiałbyś udowodnić zdolności fruwania po suficie). Kolejno na seniora nie ma określonego czasu - zależy od umiejętności i upierdliwości osoby starajacej się. Zazwyczaj mało kto dożywa tego sędziwego tytułu w firmie, więc ciężko stwierdzić.

She Nowy wpis

Standardowy to rok, chociaż zdarzają się przypadki w jedną i drugą stronę. Plus indywidualne preferencje oraz okoliczności

Ewa Nowy wpis

Czy ktos moze sie podzielic informacja, jak wyglada sytuacja w LGBS Krakow teraz w czasie epidemii? szykuja sie jakies zwolnienia lub obowiazkowe bezplatne urlopy/skrocony czas pracy i obnizki wynagrodzen? co z wyplata premii za poprzedni rok i corocznymi podwyzkami? interesuja mnie dzialy finansowo-ksiegowe. czy wszyscy pracuja teraz z domu i przez jaki czas?

She Nowy wpis
@Ewa

Wręcz przeciwnie, zatrudniane są nowe osoby. Jakiś tam bonus wiosna był, obniżek wynagrodzeń nie, mimo że firma w wiadomo jakiej sytuacji. Podwyżki są przewidziane

Gosia

Nasz pośrednik esky wysłał nam oficjalne stanowisko lufthansy że nie zwróci nam całości za bilety. Póki co brak Wymarzonych wakacji, brak pieniędzy i nerwów. Mamy wykupione bilety na 1 marca z Krakowa do Hongkongu a potem przesiadkę w Hongkongu do Cebu. Niestety Filipiny nie wpuszczają nikogo do swojego kraju z Hongkongu, w wyniku czego odwołali loty z Hongkongu do Cebu. Oficjalnie nasze linie lotnicze, Lufthansa jaki i pacyfic Cebu air podaja informacje o całkowitym zwrocie za bilety, czego Lufthansa nie chce zrobić. Mam tez nagrana rozmowę z Lufthansa, w której zostalam poinformowana, że nasz pośrednik uzyska w tej sytuacji cala sumę za nasze bilety i to od esky musimy domagać się zwrotu. Lufthansa ładnie macie napisane na stronie i mówicie co innego a potem co innego robicie... Mam nagrana rozmowę w której twierdzicie że w takich sytuacjach należy nam się całkowity zwrot o który ma wystąpić nasz postednik, po czym nie chcecie tego zwrotu zrobic. Sprawę zgłoszę do Urzędu Lotnictwa Cywilnego

Bogdan
@Gosia

Jaki jest powód tego, że firma ta nie chce Ci zwrócić pieniędzy za wykupione bilety? Nie jest tak, że w przypadku odwołanego lotu pieniądze powinny być automatycznie zwrócone? Wyjaśnij, proszę, jak to dokładnie wygląda.

Kropka Nowy wpis
@Gosia

Co ma piernik do wiatraka? Linie lotnicze i LGBS to dwie odrębne spółki. GoWork to natomiast portal pracowniczy, gdzie ludzie dzielą się doświadczeniami zawodowymi a nie miejsce na wylewanie swoich prywatnych żalów konsumenckich.

Bartek

Czy teraz to firma rekrutuje? Może ktoś podpowie więcej informacji?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Igor

Niejedna osoba chciałaby tu dostać się do pracy. Nie jest to łatwe ale jak sie już tu pracuje to jest dobrze!!

Marco

bardzo proszę moderatora forum o poprawę nazwy firmy. Firma Lufthansa Global Business Services przy ulicy Puszkarska 7i zarejestrowana jest tylko i wyłącznie w Krakowie. Więc wzmianka o Gliwicach jest całkowicie błędna. Ponadto wątek o tej firmie juz istnieje: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,967848

freezer

Mierne SSC. Ale czego oczekujemy od firmy. Opiszę prostą sytuację. Niecały rok temu poszedłem do Managera działu z pytaniem, czy dostane dofinansowanie do ACCA, bądź CIMA. W odpowiedzi usłyszałem "A co to jest ten ACCA albo CIMA?". I Tyle w temacie. Dalszy komentarz zbędny. Odpowiedzcie sobie na pytanie, co chcecie w życiu osiągnąć. Bo od takich osób raczej człowiek nic się nie nauczy. Dlatego nie polecam, strata czasu. Od razu wspomnę, że odszedłem kilka miesięcy temu i u obecnego pracodawcy nauczyłem się więcej przez pół roku niż w LGBS przez 2 lata. W LGBS zostają tylko managerowie i team liderzy, którzy nigdzie takiej "fuchy" nie dostaną bo zwyczajnie są słabi merytorycznie. Bo prawda jest taka, że LGBS płaci z SSC najmniej w Krakowie. Więc kumate osoby zwyczajnie odchodzą do innych firm za większy hajs. Ale jak ktoś dostaje po znajomości posadkę to zostanie pewnie aż do śmierci.

prawda
@freezer

potwierdzam, team leaderzy nie maja zadnych kwalifikacji, oporcz znajomosci jezyka niemieckiego, ale czego oczekiwac od absowlenta fililogii. Obciazenie praca w teamach jest ogromne. Zarobki mierne. Przenoszenie osob bez kwalifikacji, np historyk, z recepcji do dzialu controlingu.

nie
@prawda

To ze ktos skończył studia historyczne nie oznacza ze nie nadaje sie do takiej firmy badz nie miał doświadczenia w zakresie księgowości lub ekonomii. Większość osób w Polsce skonczylo studia na kierunku które teraz nawet minimalnie nie pokrywa się z jego praca. A jesli ktos został przeniesiony z działu do działu to może dlatego ze się sprawdził. Nie zawsze potrzebne jest doswiadczenie, bardziej liczy sie inteligencja i szybie przyswajania wiedzy. Czy slyszales o czymś takim jak zmiany branży? A lgbs to korpo jak każde inne. Mam wielu znajomy w różnych korporacjach i każdy z nich narzeka na swoja prace.

Kandydat5
@nie

To niech te osoby po historii idą na studia finansowe/ekonomiczne. Od początku od poziomu studiów licencjackich. W czym problem? Nauka to czas i inwestycja.

Lidia

@nie, a Ty pracujesz w Lufthansa Global Business Services? Z Twojego komentarza nie wynika to jednoznacznie. Jeśli tak, to napisz proszę coś o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę. @anonymous, Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa. Mogłabyś napisać, jakie są Twoim zdaniem plusy i minusy pracy tej w firmie?

Lidia

@Pyś piszesz, że można awansować i jeszcze są podwyżki, ale nie duże, a czy premie jakieś są? to też dość ważna informacja dla osób, które poważnie myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

@Lidia

Tak, są.... 1000zł brutto raz do roku max.... odradzam stanowczo tę firmę. Sama niedługo odchodzę.

Ulka

Jak ktoś zaczyna swoją karierę zawodową to zarobki zawsze będą niskie. Trzeba sobie trochę popracować żeby były normalne!

Stażystka

Jestem na stażu od 4 miesięcy - trafił mi się bardzo fajny Team. Niestety jest bardzo dużo pracy, niby mam umowę na 5 h dziennie, a tak naprawdę musze zostawać po 7-8 żeby wyrobić się z zadaniami. Stażysta nie ma żadnych benefitów, ani możliwości urlopu (chyba, że TL się zgodzi na jeden dzień wolny...). Jedyna dobra sprawa jest taka, że na szczęscie płacą za staż godzinowo - czyli za wsyztskie extra odziny jest też extra kasa do wypłaty :)

Hshshshsh

Odradzam aplikacji przez agencje Test hr która w dużej bierze rekrutuje , nie dość ze obniżają stawki o sporo te które się podało to jesscze rekrutacja w siedzibie lufthansy jest prowadzona na zupełnie inne stanowisko niż o które sie odbyło rozmowę u nich !!! Oczywiście to gorsze i mniej płatne

Lidia

@kiki123czyli w firmie można spodziewać się awansu i podwyżki. To raczej dobra wiadomość. Jednak nie jesteś zadowolony z pracy w Lufthansa Global Business Services z innych powodów. Jak długo pracowałeś lub pracujesz tutaj? Czy rozmawiałeś z pracodawcą o dodatkowych szkoleniach?

kiki123

Zarobki bardzo słabe, po okresie próbnym nie ma podwyżki po roku awans na accountant i kilkaset zł podwyżki. Większość osób które tam przychodzą to studenci lub osoby zaraz po studiach bez doświadczenia bo z takimi zarobkami ciężko przyciągnąć doświadczonych pracowników. Benefity standardowe, nic specjalnego, ze zniżek na bilety lotnicze ciężko skorzystać bo bilety można rezerwować jedynie z kilkudniowym wyprzedzeniem. Jeżeli chodzi o samą atmosferę w pracy to zależy od teamu. Możliwości przydatnych szkoleń praktycznie żadne, jedynie szkolenie stanowiskowe. Komunikacja z przełożonymi akurat w moim teamie tragiczna, nie wiem jak w innych. Ogólnie większość osób raczej znudzona monotonną pracą, ale taka specyfika korpo. Ogólnie nie polecam no chyba że ktoś szuka pierwszej pracy i nie ma innej możliwości.

Pyś

Junior accountant 3000-3500 brutt w zależności jak sobie wynegocjujesz. Po roku awans na accountanta i podwyżka o marne 500zl brutto.... Tylko z dobrą znajomością niemieckiego można liczyć na coś więcej. Jedna dziewczyna w teamie dostała ostatnio awans na senior accountanta i smieszne 300zł brutto podwyżki...

novik

jak wyglada interview na junior accountant z ang, mógłby ktoś powiedzuec, czy jest telefoniczna i w biurze, jakieś testy i czego głownie się spodziewac?? z góry dziekuję, bo zamierzam wyslac cv :)

Zol

Junior Accountant z ang. 3000brutto, z biegłym niemieckim 4500brutto. Team leader z ang ok 5000brutto, z niemieckim 6500. Okolo bo każdy w tej firmie zarabia inaczej.

fabulousdisaster

Dzień dobry, na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Team Leadera? Może być orientacyjnie :) Dziękuję z góry za konkretne odpowiedzi i pozdrawiam.

AB

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Junior Accountant w Krakowie w LGBS z językiem angielskim ?

JO

Ja bym nie inwestowała czasu na firmę która niebawem padnie byłam podkreślam byłam wiernym klientem do czasu strajków i zonka w wakacje wiele straciłam w związku z innymi rezerwacjami lotów bo zwrot należy się tylko za lot odwołany a pozostałe koszty no cóż moje ryzyko zatem zbyt wielkie ryzyko to korzystać z tych linii lotniczych

RTR
@JO

Nie wiem co ma wnieść twoja informacja do tego tematu??? Co mają wspólnego strajki z pracą w LGBS KRK??? Osoby interesujące się pracą w Lufie wiedzą, że kadry mają dużo do powiedzenia i przez to były strajki. Ogarnij się kobito i polecam Malaysia Airlines :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lufthansa Global Business Services - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lufthansa Global Business Services?

Kandydaci do pracy w Lufthansa Global Business Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lufthansa Global Business Services
2.4/5 Na podstawie 40 ocen.

Lufthansa Global Business Services