Opinie o CodeWise Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CodeWise Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CodeWise Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CodeWise Sp. z o.o. w Kraków

Zwolnion(y/a)

Obecny CEO regularnie śmieje się z dwóch poprzednich a sam mógłby sie od nich tylko uczyć bo zarządza firmą najgorzej ze wszystkich uważając się jednocześnie za niewiadomo kogo. Może niech się pochwali ile osób zwolnił? Można zapomnieć o czasach sprzed wprowadzania najgorszej wersji korpo. To tylko pokazuje że nie każdy może się bawić w zarządzanie firmą z renomą i potencjałem. Z dwóch powyższych nic już niedługo nie zostanie. Odradzam, jeśli ktoś zastanawiał się nad dołączeniem. PS. o benefitach można zapomnieć :)

Odpowiedź względem zarobków się nie pojawiła od roku, bo są one w zasadzie wskazane w postaci widełek? Widzę przynajmniej przedział od 22 do 30 tys dla senior software engineera. Są dodane oferty na dwa wakaty, jakiś konkretny projekt idzie do przodu? Możecie ocenić te aktualne?

Nowa Nowy wpis

Ile się zarabia w CodeWise?

Na jakie benefity można liczyć w CodeWise Sp. z o.o.?

Zwolnion(y/a) Nowy wpis

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie CodeWise Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Opinia

Powiem tak, jeśli macie inne, ciekawe oferty to tutaj nie idźcie. To nie jest miejsce dla doświadczonych osób. Może spoko jak ktoś zaczyna w danym zawodzie to się przyuczyć i poszukać potem czegoś lepszego. W firmie jest naprawdę spora rotacja co też o tym świadczy. HRy na siłę próbują utrzymać narracje, że wszyscy jesteśmy rodzinką i, że atmosfera jest "cool" i wgl jest super. Dawne czasy Codewise minęły bezpowrotnie, a teraz to jest zwykłe korpo z przeciętnymi zarobkami. Nikt z Wami jasno nie rozmawia o ścieżce kariery, planach na awans, czy podwyżki. Tak jakby nikt nie domyślał się po co ludzie przychodzą do nich do pracy. Benefity są spoko, to prawda. Ale wg mnie lepiej pracować w miejscu gdzie macie realne szanse na fajne zarobki i jasną ścieżkę kariery. Wtedy nie są Wam potrzebne piątkowe śniadania od firmy.

ktośbył
@Opinia

Nie do konca zgodzę się z tym co zostało napisane. Atmosfera pracy jaką miałem w Codewise jest absolutnie nie do podrobienia! Rok temu musiałem opuścic Codewise, w tej chwili próbuję przyzwyczaić się do "normalnych" korporacyjnych warunków gułagowych w drugiej, innej firmie i szczerze? Kasę może i mam większą, ale bez tej pozytywnej otoczki niestety jest ciezko. Czy zespół na siłę tworzył narrację, że wszyscy jestesmy rodzinką? Może trochę tak jest, ale nie chcesz do rodzinki należeć to nie korzystaj z benefitow, ktorych akurat oni maja chyba najwiecej. Co do rotacji w firmie, to akurat o niczym nie świadczy, a świeża krew akurat często dodaje dodatkowej energii. Sory, ale przy naszym fachu to ta rotacja przynajmniej raz na 3 lata to chyba norma co? pozdro!

@ktośbył

Wiesz, nikt Ci nie kazał iść do korpo :D W IT jest teraz taki wybór fajnych miejsc pracy, że męczenie się w (usunięte przez administratora)korpo to trochę strzał w stope na własne życzenie. Plus to, że odszedłeś rok temu. Ostatni rok porównując do tego co było wcześniej wypada bardzo słabo. Teraz to jest takie wciskanie rodzinki na siłę, gdzie tak naprawdę wszyscy wiedzą, że jesteśmy korpo, w którym zdanie jednostki coraz mniej się liczy. Co do rotacji w firmie to nie mam na myśli pracowników odchodzących po 3 latach pracy. Ale nagła wymiana 1/3 firmy w ciągu roku troche deorganizuje wszystko i na pewno nie poprawia wizerunku firmy.

@ktośbył

Swoją drogą fajnie się HRy uaktywniają na Goworku ;)

People&Culture team (Codewise
@Opinia

Cześć, Przede wszystkim dziękujemy za opinię. Każda, zwłaszcza szczerze napisana, jest dla nas istotna. Jeśli jesteś osobą, która pracowała u nas chwilę to wiesz pewnie, że firma w ostatnim czasie przeszła wiele zmian. Z polskiego start-up staliśmy się częścią spółki notowanej na londyńskiej giełdzie a to wiąże się oczywiście z wieloma zmianami. W Codewise pracuje prawie 200 osób. 200 różnych osób, w różnym wieku i z różnym doświadczeniem. Są z nami zarówno ludzie, którzy przyszli z bagażem swoich doświadczeń, ale też ludzie, którzy z nami zaczynali (np. W trakcie programu stażowego). Jednych i drugich stopniowo rozwijamy na różne sposoby. Niektórzy po czasie, w którym zdobędą u nas doświadczenie, którego szukali, decydują się iść dalej. I to jest jak najbardziej okej. Jeśli pracujesz w branży to wiesz, że wiąże się ona ze swoją specyfiką, jedną z jej części jest właśnie rotacji ludzi, którzy ciągle szukają nowych sposobów, żeby się rozwijać. Dla nas ważne jest, żeby łączyć tych z większym i mniejszym doświadczeniem i dawać im możliwość realizowania razem interesujących projektów. Nasz dział HR (a właściwie People & Culture Team), oczywiście dba o naszych pracowników, ale atmosfera bierze się przede wszystkim z ludzi, którzy tę firmę tworzą. Do korporacji jest nam jeszcze zdecydowanie daleko. Firma wprawdzie wciąż się rozrasta, ale nadal cechuje nas relatywnie płaska struktura, duża swoboda pracowników i indywidualne podejście do nich. Jeśli chodzi o ścieżkę kariery, awanse, czy podwyżki to takie sprawy rozpatrywane są indywidualnie. Przede wszystkim wewnątrz zespołów. Dlatego tak naciskamy na dobrą i częstą komunikację między ludźmi z ich liderami. W takich sprawach dodatkowym supportem jest też dział People & Culture, który zawsze jest otwarty i chętny do pomocy.

People&Culture team (Codewise
@Opinia

Tak, jesteśmy aktywni na wielu płaszczyznach, tych rekrutacyjnych i wizerunkowych dlatego cieszymy się, że nasza obecność jest zauważalna.

@People&Culture team (Codewise

Ok, fajnie, że jesteście obecni na różnych płaszczyznach. Ale chyba coś nie pykło xD Właśnie potwierdziliście to, że w wiadomości powyżej podszyliście się pod byłego pracownika, który musiał opuścić firmę i jest mu teraz źle w gułagowym korpo... trochę słabo podszywać się pod byłego pracownika zamiast grać w otwarte karty.

@Opinia

Jakie te benefity dają? Możesz napisać bo takie dodatki są na plus a ja szukam pracy gdzie można liczyć na dodatkowe bonusy z socjala.

People & Culture Team (Codewis
@Szymon

W Codewise, oprócz możliwości pracy z profesjonalistami na najwyższym poziomie w nowocześnie wyposażonym biurze mamy sporo innych benefitów (między innymi - osobisty budżet szkoleniowy, urlop na szkolenia, prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie i inne)  Na naszej stronie internetowej (https://codewise.com/careers/) możesz znaleźć informacje o wszystkich naszych benefitach, z których nasi pracownicy mogą korzystać w biurze i poza nim. Dodatkowo aktywnie korzystamy z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS), o który chyba pytasz.  Zapraszamy do aplikowania do nas.

Opinia 2
@Opinia

Dzieki za tę opinię, niestety potwierdza to co sami sugerują na rozmowie kwalifikacyjnej, że nie jest to miejsce dla doświadczonych ludzi. Trochę szkoda czasu.

Ewelina
@Opinia 2

Piszesz to na podstawie swojej rozmowy? a zdradzisz tak właściwie jak wyglądała skoro twierdzisz że są sugerowane tego typu rzeczy? generalnie masz już odpowiedź czy dalej czekasz?

Witold

Mało konkretów, dużo epitetów. Możesz na spokojnie opisać warunki pracy w tej firmie, jeśli je znasz? Oraz napisać na jakiej podstawie masz taką opinię?

Moja przygode w CodeWise wspominam bardzo dobrze. Zespol przyjazny, otrzymalam duzo wsparcia i nigdy nie zostawiono mnie bez pomocy. Team Leaderzy z ogromna wiedza, ktora chetnie sie dziela. Benefity niespotykanie w innych firmach oraz fantastycznie wyposazone biuro.

Bovvvv

Gowork schodzi na psy co pokazuje ocena Codewise. 3/6 dla firmy która oferuje siłownie z trenerem, fizjoterapeutę, gaming room, music room gdzie grasz na instrumentach, bar, restaurację, podnoszone biurka i wiele więcej. Plus w IT w Krakowie to jedna z najlepiej płacących firm. Tak na pewno zasługuje na 3/6. Wszyscy którzy tu przychodzą po porady powiem, nie warto. 99% osób tutaj nigdy nie pracowało w tej firmie i wypisuje dyrdymały.

dfsfdsds

PersonCompany
@Bovvvv

Poprosze o e-maila firmowego, potwierdzimy Twoja tożsamość @codewise. Jezeli nie odpiszesz to sugeruje to komentarz sponsorowany przez PR codewise czyli klamstwo :)

@PersonCompany

Myślisz że ktoś ci poda swojego maila firmowego? Po co ci takie informacje? By mu później spamować na maila? Żałosny, zawistny nic nie warty człowieczek z ciebie

Keit
@Bovvvv

Ocena to nawet nie 3/6, ale 2,6 !:D A faktycznie na stronie www widzę, że dość dużo tych benefitów oferują + biuro w centrum..

Czy w firmie CodeWise Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

People&Culture team (Codewise)

Cześć, Każdy z pracowników ma do dyspozycji roczny budżet szkoleniowy, do wykorzystania na cele związane z przedmiotem jego pracy. Ten budżet można wykorzystać na dowolnie wybrane przez siebie szkolenie. Oprócz tego mamy również dostęp do kilku platform szkoleniowych dostępnych dla naszych pracowników oraz wewnętrzną bibliotekę, w której mamy wiele pozycji branżowych dla zainteresowanych. Każdy pracownik ma także do dyspozycji 6 dodatkowych dni urlopu szkoleniowego, które może przeznaczyć na dowolny kurs.

K.

Złożyłem podanie o pracę w tej firmie dwa miesiące temu. Rekrutacja polega na tym, jak przyjazna i wspaniała jest firma i zespół. Przeszedłem przez pierwszy i drugi etap wywiadu, ale potem nic nie usłyszałem. Brak odpowiedzi, brak odrzucenia. Spędziłem tak dużo czasu i nie okazuję żadnego szacunku wobec wnioskodawcy. Teraz jestem pewien, że złe recenzje są w 100% poprawne. Ta firma jest bardzo nieprofesjonalna.

Ktoś
@K.

Potwierdzam :/

@K.

Hej, Nasz proces rekrutacyjny przeprowadzamy tak, że jeszcze nie zdarzyło się, aby ktoś został bez informacji zwrotnej. Odpowiadamy wszystkim kandydatom przekazując im feedback niezależnie od wyniku rekrutacji. Jeśli jednak stało się inaczej - bardzo prosimy, sprawdź skrzynkę SPAM, skontaktuj się z osobą prowadzącą rekrutację, lub napisz do nas na adres hello@codewise.com.

@Ktoś

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej - feedback powinien trafić do kandydatów niezależnie od decyzji. Dodatkowo mamy też system, który generuje odpowiedzi dla każdego, kto do nas aplikował. Jeśli jednak stało się inaczej - bardzo prosimy, sprawdź SPAM, skontaktuj się z osobą, która prowadziła rekrutację, lub napisz do nas na adres hello@codewise.com.

Jak dużo osób pracuje w CodeWise Sp. z o.o.?

K.

Hej, Obecnie 160, ale cały czas rekrutujemy.

AK

W tej chwili już jest 184 osób i... niezmiennie ciągle rekrutujemy :-)

pytanie

Ile placi codewise? jaka jest srednia ?

odpowiedź
@pytanie

średnia jest rynkowa - niezależnie czy przyszedłeś do CW czy uciekłeś do innej firmy, będziesz tak samo "bogaty" :-)

Małgorzata
@odpowiedź

Dobrze wiedzieć. Ja dopiero zaczynam zbierać informacje na temat pracy w CodeWise, więc taka wiadomość jest dla mnie cenna. Całkiem przypadkiem natknęłam się na kilka ofert pracy od tej firmy i jedno mnie zastanawia. Powiedz mi, jeśli możesz, czy pracodawca wymaga od kandydatów biegłej znajomości języka angielskiego?

Nikki

Nie ma ofert.

...
@Małgorzata

jasne całkiem przypadkiem... jak dla mnie jesteś moderatorem Gowork-a piszącym oklepane pytania, żeby zwiększyć ruch :-)

K

Możesz coś rozwinąć? Strasznie ogólne słowa, do czego się odnosisz?

Real

Napisze krótko: nie zawracajcie sobie glowy ta firma, szkoda czasu na nich ......

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy CodeWise Sp. z o.o.?

K

Wszystkie rozmowy rekrutacyjne odbywaja sie online.

Patryk

Panowie, jak tam, dokąd teraz lecicie ?

Jakie narzędzia pracy zapewnia CodeWise Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Klaudyn

Tak, większość pracowników ma samochód. Ale dostajesz go dopiero po okresie próbnym. Po 3 latach pracy dostajesz mieszkanie.

kasia
@Klaudyn

Tak jest to mieszkanie prezesa, (przepraszam bylem prezesa) z genialnym widokiem na panorame krakowa

Małgorzata
@Klaudyn

Rozumiem, że pytanie o firmowe auto mogło być trochę na wyrost ale w niektórych firmach na takowe można liczyć więc nic dziwnego, że ktoś chciał się dowiedzieć. Czy w CodeWise jest szansa na to, że pracodawca zapewnia jakieś inne narzędzia pracy potrzebne na co dzień?

dziewczyna
@Małgorzata

Na pewno nie zapewnia firmowego auta :)

Czy CodeWise Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Hej

Nie, nie mają.

???

Formularz zgłoszeniowy jest w języku angielskim. Czy mogę wysłać cv i list motywacyjny w języku polskim?

hihi
@???

Wyślij CV w języku indian Hopi z Arizony albo w języku ewenkijskim to przynajmniej dostaniesz plus za oryginalność :-)

Jaka jest kultura pracy w CodeWise Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Heyro

Absolutnie nie, na totalnym luzie ;)

@Heyro

Jest to plus, zresztą coraz więc firm preferuje dosyć luźny dress code. Jak się pracuje i co możesz powiedzieć o relacjach pomiędzy pracownikami?

Ciekawa

Witam, Czy ktos bylby tak mily i powiedzial jak pracuje sie teraz w Codewise? Chodzi mi tutaj o atmosfere pracy i poczucie bezpieczenstwa jesli chodzi o zatrudnienie (brak zwolnien z dnia na dzien) Dzieki

CodeStallion
@Ciekawa

Ludzie znikają rzadziej niż kiedyś, ale chyba się wszyscy przyzwyczaili.

Tom
@CodeStallion

ostatni gasi światło, obecnie to stagnacja z trendem kurczowego trzymania się tego co jest a w porównaniu z 2017 jest zgroza..

@Tom

Mógłbyś wyjaśnić, co dokładnie masz na myśli? Każda informacja dotycząca warunków pracy przyda się na forum, więc napisz co chciałbyś zmienić lub poprawić w firmie. Mam nadzieję na Twój komentarz.

@Szymon

Nigdy nie wiesz kiedy znikniesz.

Zostaw merytoryczną opinię o CodeWise Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w CodeWise Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CodeWise Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CodeWise Sp. z o.o.?

CodeWise Sp. z o.o.