Opinie o Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Anonek Nowy wpis

Niech ktoś przekaże pracownikom GoWork, że Eholiday już nie istnieje, więc nie muszą już tutaj pisać komentarzy z pytaniami dla podbicia wiarygodności. A samej firmy szkoda, projekt z długimi tradycjami, no ale można się było spodziewać czym się wchłonięcie przez inną firmę skończy.

Ewa Nowy wpis

Ktoś ma nowe informacje? Jak dzisiaj działa firma? Ile płacą netto?

turysta Nowy wpis

Firma już nie istnieje!

Zraniona

Pracowałam kilka lat w eholiday.pl. Prezesi byli fajnymi ludźmi, dbali o pracowników, oferowali benefity. Pracownicy szanowali się i pomagali sobie nawzajem. Panowała fajna atmosfera, po części przez wyjścia i wyjazdy integracyjne. Wynagrodzenia były małe w porównaniu z konkurencyjnymi firmami, ale pozostałe aspekty to nadrabiały. NIESTETY - pół roku temu prezesi sprzedali firmę konkurencji, która zaczęła ją wyniszczać. Nowa polityka firmy jest bardzo niekorzystna dla klientów oraz pracowników. Ludzie uciekają, albo zostają zwalniani. Na tę chwilę nie polecam się tam zatrudniać, bo nie wiadomo, czy firma nie zbankrutuje - o czym świadczą aktualne "dobre zmiany".

Kierownictwo
@Zraniona

Kondycja firmy jest w bardzo dobrym stanie, rzeczywiście kilka niepopularnych decyzji zostało podjętych i zrezygnowano z nierentownych produktów. Obecnie serwis rośnie rok do roku o kilkadziesiąt procent, we wszystkich parametrach. Eholiday.pl jest częścią Grupy Wirtualna Polska, co miesiąc korzysta z niego ponad milion turystów.

@Zraniona

Potwierdzam te informacje. W kwietniu 2018 z dnia na dzień zostały zwolnione 2 działy - rzekomo pod pretekstem restrukturyzacji i likwidacji modelu biznesowego. Wszystko na to wskazuje, że podana przyczyna jest jednakże wyssana z palca. Nowy właściciel pozbył się w ten sposób pracowników, którzy mieli zdanie odmienne, i którzy mogli zostać w łatwy sposób zastąpieni osobami pracującymi w macierzystej firmie nowego właściciela w Lublinie. Zadania spełniane przez te działy są nadal wykonywane - po ponad pół roku od momentu restrukturyzacji i rzekomej likwidacji stanowisk. Problem w komunikacji polegał na tym, że nowy właściciel nie rozumiał modelu biznesowego, na którym działały te dwa działy, i nie potrafił konstruktywnie spojrzeć na uwagi zgłaszane przez lojalnych firmie i rozumiejących ten biznes pracowników.

Dobre zmiany regulaminu!

klient Nowy wpis
@Kierownictwo

Kierownictwo, zmieńcie jeszcze raz regulamin może więcej zarobicie ale nie na mnie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Feliks

Każdy może swoje zdanie wypowiedzieć ale to osoby odpowiadające za firmę podejmują decyzję i nie można im zarzucać złej woli

Sprzedawca marzeń
@Feliks

Pewnie, że można. Nieszczerość osób odpowiedzialnych za firmę wobec pracowników, to jest wynikiem złej woly czy nieudolności? Moim zdaniem ta znana marka chwilowo na dużym zakręcie.

@Feliks

Oj można, zmiana regulaminu nie było żadnej woli z ich strony, tylko kasa,zlodzieje.

Nie polecam

Każdego dnia pobieraja na siłe 3 zł z wpłaconych pieniędzy z konta nawet wtedy kiedy wasza firma jest zawieszona. Nie polecam

@Nie polecam

Tak to prawda mnie tez (usunięte przez administratora)zmiana regulaminu (usunięte przez administratora) nie polecam.

Daria

A jako pracownik tej firmy można liczyć na jakieś fajne zniżki na pobyty czy wyjazdy?

Wiecie może czy w Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Hania

Eholiday.pl już nie istnieje, został wchłonięty w całości przez Nocowanie.pl

Lena

Za to firma to dobry pracodawca, dobra atmosfera i ogólnie polecam.

@Lena

To chyba żart, patrząc na ostatnią fale zwolnień...

Holyb

Jakie są wasze opinie o holiday Lublin na naleczowskiej?? Jak ludzie kierownictwo? Na co trzeba uważać?

Dominika

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno tu się dostać?

eholiday.pl
@Dominika

Prowadzimy obecnie rekrutacje zarówno w Warszawie, jak i w Lublinie: https://www.eholiday.pl/eholiday,praca,pl,85.html Najważniejsze są chęci do pracy ;)

Franciszek

Na swojej stronie https://www.eholiday.pl/eholiday,praca,pl,85.html Grupa Eholiday.Pl ogłasza aktualnie prowadzoną rekrutację. Czy ktoś może uczestniczył w tej lub innych rekrutacjach firmy? @Kierownictwo A może Ty mógłbyś\mogłabyś nam opowiedzieć o przebiegu rekrutacji oraz o oferowanych warunkach pracy? @Tomasz uzupełnij, proszę swoją wypowiedź. O jakich plusach pracy w Grupa Eholiday.Pl słyszałeś?

Tomasz

Grupa Eholiday.Pl to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy!!

Grażyna

O czym wy piszecie, jaka sprzedaż nic nie widziałam na stronie.

Domi

Witam, pracowałam tam jakiś czas. Ogólnie nie mam większych zarzutów. Głównie jeden: płacą tak mało, że aż śmiech zbiera. Nie wiem jak można mieć takie stawki w warszawskich warunkach?! A pracy tam nie brakuje. Call center, no cóż - tak, ja się tym na szczęście nie zajmowałam. Prezesi - wyjątkowo ludzkie podejście do pracowników.

Paul

Byłem na rozmowie na stanowisko doradca klienta. Niby pięknie, cacy a okazuje się, że to call center. Mamienie klientów na zakup reklamy. Nic wspólnego z doradztwem. Dla kogoś dopiero po szkole ok. W innym przypadku brak perspektyw.... Kasa też mizerna.

Michał Stolica

Witam! Nigdy nie pracowałem w owej firmie lecz moge sie powiedziec w samych superlatywach poznałem tam wiele osob osobiscie fakt z niektorymi nie da sie dogadac ale w wiekszosci firme moge polecic kazdemu, a co do wpisu Pani Pauliny zgadzam sie w 100% od małej firmy osiagneli w ciagu paru lat bardzo duzo co swiadczy o prezesach firmy. Doceniajcie ludzi a wy pracownicy reprezntujacy firme badzcie dumni ze tam pracujecie :) pozdrowuenia

Paulinek 25

Witam pracowałam jakiś czas temu w tej firmie . Bardzo dobrze rozwijająca się firma po czym widac na stronie jak i po profesjonalnych zrobionych filmach na portalu youtube lecz nie którzy ludzie za bardzo są zżyci ze sobą. W firmie czasami panuje dziwna atmosfera z pewnymi tam osobami jedno chce być mądrzejsze od drugiego (usunięte przez administratora) Zarobki jak na początek mogą być konkurencja bardziej dba o swoich ludzi ale to kwestia podejscia do ludzi. Zacznijcie szanowac ludzi którzy się uczą lub coś umieja bo zje was konkurencja

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 148
    02-326 Warszawa

Grupa Eholiday.Pl Sp. z o.o.