Hotele Solaris Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Hotele Solaris Sp. z o.o.

ALA 2013-03-16 16:44:22
TNĄ KOSZTY ZACZYNAJĄC OD PRACOWNIKÓW. WYMIENIAJĄ EKIPĘ BEZ POWODU, WOLĄ ZATRUDNIAĆ NA UMOWY ŚMIECIOWE, NERWOWA ATMOSFERA, WŁAŚCICIELKA WYZYWA OD [usunięte przez moderatora] I IDIOTÓW, NIE SZANUJĄ KLIENTÓW- KIEDY KTOŚ MA UWAGI KRYTYCZNE, PO PROSTU MANAGER UMAWIA SIĘ NA SPOTKANIE I NIE PRZYCHODZI, OBRYWAJĄ ZAWSZE KELNERZY I RECEPCJONIŚCI. WŁAŚCICIELE NIE MAJĄ POJĘCIA O BRANŻY HOTELARSKIEJ. WYGÓROWANE MYŚLENIE O SOBIE BO MAJA KASĘ, NIESTETY PRACOWNIK MOŻE CO NAJWYŻEJ DOSTAĆ PENSJĘ MINIMALNĄ A TO I TAK ZA DUŻO. WG NICH KAŻDEGO MOŻNA WYWALIĆ NA ZBITY [usunięte przez moderatora], NIE WAŻNE ILU GOŚCI HOTELU JEST ZADOWOLONYCH Z TWOJEJ PRACY. KLUB NIE DZIAŁA Z WINY KIEPSKIEGO ZARZĄDZANIA A ODPOWIEDZIĄ SZEFOSTWA SA ZWOLNIENIA I OBCIĘCIE PENSJI. BO NIBY PRZECIEŻ KAŻDY POWINIEN SIĘ POŁOŻYĆ PRZED WEJŚCIEM I ZGARNIAĆ LUDZI?!?!?!? BEZNADZIEJA, NIE POLECAM, NO CHYBA ŻE LUBICIE KABLOWAĆ I PODCINAĆ SKRZYDŁA INNYM- TAKIE OSOBY MILE WIDZIANE. PRACOWNICY ZA MOICH CZASÓW BYLI OK. OD MNIEJ WIĘCEJ ROKU SĄ CORAZ DZIWNIEJSI I MNIEJ GODNI ZAUFANIA.
kinga 2016-04-27 21:52:03
ja nie zauważłylam nigdy, by klienci byli zle traktowani, a nie raz bylam w tym hotelu i osobiscie dobrze byłam obsługiwana.
Zostaw swoją opinię o Hotele Solaris Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotele Solaris Sp. z o.o.