Delikatesy BOMI-legnica

Legnica

Opinie o Delikatesy BOMI-legnica

legniczanka 2009-11-06 10:15:30
Nie polecam kierownictwo, ponizej poziomu! (usunięte przez moderatora) bez wyksztalcenia bez wiedzy za to z ogromnymi ambicjami
violka273 2009-11-07 14:41:26
nikt nie każe robić ci tam zakupów zapraszam do carefura smrodek syf i nic więcej
legniczanka 2009-12-18 22:04:21
Nie wecie o czym piszecie, pracuję tam od początku, kierownictwo ok, płacą najlepiej w Legnicy, warunki sa dobre. Złe opinie wystawiają tylko ci którzy tam nie pracują.
anonim 2010-06-12 16:19:06
BOMI sa najlepsze jest towar taki ktorego nigdzie nie kupicie duzy wybor produktow i pe�na kultura oraz czysto ze z przyjemnoscia sie wraca tam po zakupy ;]
grilo 2016-04-18 22:15:31
Jak będziesz na rozmowie o pracę to możesz powiedzieć, że chcesz zarabiać 1900 netto, mogą się na to zgodzić, na socjał duży bym nie liczył, ewentualnie jakieś bony na święta, no ale zatrudnienie jest na umowę o pracę więc to jest na pewno korzystne...
Zostaw swoją opinię o Delikatesy BOMI-legnica - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy BOMI-legnica