Aakerman Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Aakerman Sp. z o.o.

anonim 2011-05-26 10:55:11
Nie polecam tej żałosnej firmy...na poczatku jest miło i sympatycznie ale nie na długo. Zarobki niskie, kombinacje jak nie wypłacić premii no i wiecznie nowe wizje Pana(usunięte przez administratora), masakra....!!! Naprawdę przewinęło się już tam milion osób. A, no i oczywiście kablowanie jest tam bardzo mile widziane...
ojczym_derektor@gazeta.pl 2011-06-06 06:39:27
Witam, jeśli to prawda o "dziwnej" atmosferze w tej firmie to proszę o info, bo mam zamiar tam aplikować :)
Paulus 2011-12-27 21:24:15
Ojciec jeżeli zaaplikowałeś to już wiesz jaka firma jest sympatyczna i profesjonalna. To typowy rodzinny biznes, gdzie właściciel i jego zona chcą o wszystkim wiedziec i decydowac. Zamiast koncentrowac sie na strategii zajmują sie (usunięte przez administratora)Jezeli ktos lubi klimat "białoskarpetkowej firmy" i wie czym to pachnie czemu nie - niech probuje. W koncu ludzie przezywali w trudniejszych warunkach :) Jeden plus, to taki, ze wlasciciel nie jest Polakiem i dlatego w Trojmiescie mozna znalezc wiele firm, gdzie panuje gorszy klimat a ludzi traktuje sie jak smieci.
Paulus 2011-12-27 21:27:52
P.S. Gdyby nie małostkowość i chciwość takie firmy bylyby znacznie dalej, a tak pozostana malymi rodzinnymi biznesikami. I moze o to wlascicelom chodzi. W koncu to ich firma
Maciek 2016-04-21 11:24:28
Zastanawiam się jak tutaj wygląda kwestia tego, jakie są umowy, jestem bardzo ciekaw czy szefostwo dobrze traktuje pracowników czy może jest jakoś ciężko? Bardzo chciałbym to wiedzieć, ale nie ma tego złego chyba, bo jest tutaj dość dobrze z tych opinii
Zostaw swoją opinię o Aakerman Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aakerman Sp. z o.o.