TZF Polfa

Opinie o TZF Polfa

anonim 2009-04-07 09:48:40
własnie trudno powiedziec
nick 2009-10-15 23:04:33
jestem zadowolona - zarobki może nie sa powalajace natomiast przyjemnie sie pracuje, bo firma jest solidna i polska!!!
pracownik 2010-03-23 18:10:19
Popieram, mi tez dobrze sie pracuje. Troche boje sie prywatyzacji, mam nadzieje ze nadal bedziemy...
pracownik 2012-03-11 06:49:27
Dobrze się tam pracuje umysłowym na 1330 osób ponad 780 to są umysłowi ...i mają ciepłe posadki i pensyjki trochę boją się nowej prezes bo ocenia ich kwalifikacje i nie tylko może trzeba i kadrę wysłać na PDO i wcześniejsze emeryturę ..bo trzymają się stołków jak w sejmie..a tacy fachowcy ...
Deck 2012-10-16 21:41:11
Pracuję 3 lata jako PM. Generalnie jest spokojnie bez ciśnienia, ale to nie znaczy że jest sielanka. Plany robić trzeba. Natomiast nie ma jakiegoś wariactwa ale ro kwestia kto jakiego ma przełożonego. Problem tutaj jest czasami taki że trafiają się ludzie którzy zapomnieli że kopiemy piłkę do jednej bramki. I słyszy się tylko że prawo farmaceutyczne czegoś zabrania np. cały ten KAM i jego orędowniczka. Zbyt dużo zmian na górze i często rządzi polityka a nie racjonalizm w biznesie o biurokracji nie wspomnę. Ale trzeba pamiętać że to nadal spółka skarbu państwa więc prościej się nie da.
nikita 2013-01-31 17:19:00
Witam! Czy jest tutaj ktoś kto może wie o aktualnych wypowiedzeniach w Polfie Tarchomin? Z tego co wiem nie ma już umowy społecznej, która przez wiele lat chroniła pracowników przed zwolnieniami (firma musiałaby płacic spore wyprawki za wypowiedzenia) więc droga do prywatyzacji otwarta.
vanilka 2013-02-04 17:49:16
Ogolnie wystosowano do Zwiazków Zawodowych pismo o zwolnieniu 170 osob na co zwiazki nie wyrazily zgody, teraz sa roszady wsrod PM, nastapil szeroko pojety nepotyzm i kolesiostwo.. prezes swoich, swoi bliskich itp.. jeszcze chwila a będziemy nazywani Polfa Tarchomin aka. Warszawa...
kellys* 2013-02-07 13:06:22
Witam...czy ktoś może mi udzielić info. na temat możliwości zarobkowych na obecną chwile w Polfie T. dla osoby ze stażem 4 letnim w branży.... bo staram się o prace,zostałem zaproszony na rekrutacje i nie wiem czego oczekiwać. Ogóle czy warto bo jak czytam co się dzieje w firmie to aż włos się jeży na głowie...proszę o szczere info ..z góry dziękuję i pozdrawiam:)
PM 2013-02-08 10:42:11
Witam,

Wszystko zależy, czy zatrudni Cię bezpośrednio Polfa czy HSK. Na jaki teren aplikujesz?
ciekawy 2013-03-22 19:08:28
czy ktoś z forumowiczów pracował z (usunięte przez administratora)kierownikiem kierowników?
xxx 2013-03-22 20:17:00
Ja pracowałam z (usunięte przez administratora), ale z tego co wiem to on w Polfie dawno nie pracuje, no chyba ze się coś zmieniło.
Tedi 2013-04-09 20:26:47
(usunięte przez administratora) nie ma już od chyba co najmniej dwóch lat. Ambicja wysłała go w świat. A co do obecnej sytuacji w firmie to magicy z byłej Polfy w-wa rządzą firmą jak na swoim (przyszedł prezes i reakcja łańcuchowa ściągania bezrobotnych kolesi i koleżanek). Jest też taki magik (usunięte przez administratora) zaimportowany przez prezesa z ewofarmy, który podnosi ceny dla preparatów bo uważa że jak drożej to więcej zarobim. Krótko mówiąc skończyła się ciepła sielanka spokojnej pracy dla PM i całego działu sprzedaży,. pensje w miejscu, narzędzia stare, plany coraz ambitne. a kadra menagerska kręci lody pod stołem.
były 2013-05-14 12:42:58
:)))) hahaha... przepraszam, ale to co napisałeś, w ogóle nie odpowiada wizerunkowi TZF. Co prawda z tego co piszesz, to wnioskuję, że nie startujesz na stanowisko PM. Ale szczerze wątpię, żeby inne działy traktowane były jakoś wyjątkowo. Wszędzie szuka się oszczędności i możliwości oszukania pracownika, i odliczenia mu od wypłaty za telefon, fakturę, czy kilometrówkę. Premie zatwierdza się po 3 miesiącach, których jeśli nie przepracujesz, nie dostaniesz. Nie słyszałem, żeby w jakiejkolwiek innej firmie panowały takie zasady. Ale czego oczekiwać jeśli dyrektor handlowy, twierdzi, że premia jest uznaniowa... A zasady przyznawania premii, to kolejny sposób oszustwa ciężko i rzetelnie pracujących ludzi. Pozdrawiam
Ania 02.83 2014-09-19 14:51:51
Witam,
Zostałam zatrudniona na stanowisko specjalisty ds jakości.
Chciałabym dowiedzieć się czy w POLFA TARCHOMIN S.A. są jakieś premie, co 3 miesiące lub na święta?
Ogólnie czy po okresie próbnym mogą dać większą pensję?
Bardzo proszę o informację.
Annia
PISIOR 2014-11-20 17:02:13
W Polfie Tarchomin pracownicy z 40-letnim stażem zarabiają 1800 zł. A zadowolony prezes i tak bierze premię bo mu się prawnie należy a pracowników ma głęboko w d....
pracownik 2014-11-21 18:06:44
pozdrawiam prezesa i obiecuję że za te 1700 zł będę ciężko pracował żeby prezesunio mógł za swoją dobrze się bawić
pracownik 2015-01-15 18:03:58
Górnicy strajkują bo zarabiają tylko 6000, a my pracownicy Polfy Tarchomin tyramy za 1800 bez dodatków i jesteśmy cichutko żeby prezesunio nas nie wywalił na zbity pysk
robol 2015-02-17 18:31:14
Uwaga, ostatnia podwyżka w Polfie była w 2007 r. robimy za grosze bo prezes powiedział że po co dawać podwyżki starym dziadom. Odrobinę szacunku chamie dla pracowników, którzy na ciebie pracują.
Fruuu 2015-02-21 07:34:48
Napewno nie ma szans na studiach na przedstawiciela w dobrej firmie no chyba ze w jakimś badziewiu na promocje czegoś czego nie da sie sprzedać soków czy innych cudów.
dziad 2015-02-23 18:26:49
Pracownicy Polfy jak długo jeszcze dacie się znieważać przez buca prezesa, jak długo będziecie pracować na głodowych stawkach? Jak długo będziecie utrzymywać związki zawodowe, które nic dla was nie robią? Chyba już czas zmienić prezesa który nie umie zarządzać. Czas zacząć godnie zarabiać.
Jaaaaa 2015-03-09 18:49:30
Za ostatniego prezesa najbardziej dziadowski zakład z udziałem państwa. Takiego nieudacznika Polfa jeszcze nie miała. Brak poszanowania pracowników. Pensje minimalne, ledwo na Lidla starcza.
karola 2015-07-19 21:10:51
Czy sa/beda jakieś przyjęcia w Polfie na produkcję?Zaglądam na stronę co jakiś czas i nic nie ma.
frida 2016-01-25 22:52:47
Witam! Są tutaj przedstawiciele medyczni z Polfy Tarchomin? Jak się pracuje? Jakie wynagrodzenia? Jaka flota? I których specjalistów się odwiedza?
Zadowolona 2016-01-26 12:16:53
W Polfie jak w malo ktorej firmie farm.pracuje sie dobrze.Moze nie zarabiamy kokosow ale mamy dobra atmosfere,jasne zasady pracy,uczciwe podejscie i czas na zycie prywatne.Wszystko jest zrownowazone. Pracowac trzeba wszedzie,ale w Polfie w jasny klarowny i uczciwy sposob. Ja polecam.
Adam 2016-02-27 18:49:55
A jakimi samochodami jeżdżą PMedyczni?
Adam 2016-02-27 20:12:19
@kalmil...ale na pytanie nie odpowiedziałeś:) skad masz takie info? Dalej sa problemy z wypłacaniem wynagrodzen, moEsz napisac cos wiecej?
Łysy 2016-03-12 16:35:02
Jeżeli jest ktoś zainteresowany opinią na temat Polfy aktualnego pracownika tj KAMA to niech się odezwie...
Łysy 2016-03-14 16:04:25
Magda w kilku firmach gdzie pracowałem a jestem starym repem większość to były kobiety. Dają sobie doskonale radę i nie widzę tutaj sensu dzielić wg płci.
Łysy 2016-03-16 21:39:58
Przedstawiciele ds. promocji to po prostu medyczni biegający w zależności od linii po lekarzach. Dermatologia, neurologia, psychiatria, poz itd. Ja akurat zajmowałem się aptekami szpitalnymi i przetargami na antybiotyki. Trochę inna bajka. Praca jak dla mnie bardzo w porządku. Dobre portfolio duże możliwości radzenia sobie z konkurencją. Problemem jest szefowa, która kompletnie nie orientuje się w lecznictwie zamkniętym.
nowy 2016-04-07 21:29:19
Witam wszystkich, którzy sa ciekawi opinii na temat Polfy. Pamiętajcie, że w Polfie najgorszą zarazą są związki zawodowe, które wywalczyły sobie chodzi o Przewodniczących na etacie po 7000,00 złotych. Załoga ich nie interesuje, tylko własne interesy. Nawet Przewodniczący jednego ze związków, powinien wrócić do normalnej pracy, bo nie ma już tylu członków, co przewiduje ustawa. Za to, że układa się z Prezesem kosztem załogi jest ponad prawem. Reszta różnie bywa.Atmosfera byle jaka, a załoga ciągle zastraszana. O zarobkach też można różnie mówić. Masz układy to masz dobrą kasę, a jak nie to robisz za marne grosze.

Pozdrawiam
Młody 2016-05-29 17:16:35
W polfie jeszcze wszystko jest po układach ocenia się pracowników kogo się lubi kogo nie .Jak zmieniali dyrektorów powinni i kierowników wymienić . A co do związków chyba nikt nie wie dlaczego tak bronią obecnego prezesa jest 4 lata i co się poprawiło jest to najgorszy prezes od lat szkoda tylko że Dawid Jackiewicz MSP jeszcze go trzyma ..
bolo 2016-06-16 17:37:35
pojawiło się ogłoszenie na MENADŻER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW
-LECZNICTWO OTWARTE, woj. małopolskie.Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku w Polfie, jakie warunki, jaka flota, jacy klienci itp.
Za wszystkie informacje z góry dzięki.
jojo 2016-07-28 23:01:22
Jak ma się sprawa z pracą w laboratorium? Interesuje mnie oferta "SPECJALISTA
W LABORATORIUM KONTROLI MIĘDZYOPERACYJNEJ", jak teraz wyglądają zarobki chemika w Polfie?
stary. 2016-08-26 12:09:55
Prezes wyjątkowo nie douczony cham, dyrekcja święte krowy kolesie prezesa, związki zawodowe w kieszeni u prezesa i mają w d... pracowników. A pracownicy zarabiają po 1800 zł. do ręki i tylko chyba im zależy na produkcji jako takiej.
ola 2016-09-06 17:33:48
Niedouczony piszemy razem pozdrawiam
chacha 2016-10-02 02:31:52
czy Polfa przyjmuje studentow na staż albo na czesc etatu?? jesli tak to jak najlepiej jest sie z nimi kontaktowac w tej sprawie??
romek 2016-10-09 22:20:15
może wiecie czy wciąż można się załapać na inżyniera procesu produkcyjnego? Chętnie bym się załapał, ale na razie to się nic nie pokazało, a szkoda bardzo.
Zostaw swoją opinię o TZF Polfa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TZF Polfa