Opinie o ABC ROL Sp. z o.o. w Pyrzyce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABC ROL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ABC ROL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC ROL Sp. z o.o. w Pyrzyce

Kacper Nowy wpis

@ala dlaczego nie warto ?

Powiedzcie co się dzieje teraz w ABC Rol Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Ala Nowy wpis

Nie warto

Były kandydat do pracy

Zupełne lekceważenie kandydatów. Rozmowa o prace na stanowisko kierownicze. Pierwsza w jednym z oddziałów, druga w centrali firmy w większym gronie. Standardowy tekst skontaktujemy się do piątku żeby poinformować o decyzji. Kontaktu oczywiście brak. Jeżeli to już jest któryś etap rekrutacji wiadomo że czeka się na jakąkolwiek odpowiedź, a nie na zlekceważenie kandydata. Tak nie powinien postępować dyrektor niby poważnej firmy. Stanowczo odradzam.

Albert Nowy wpis
@Były kandydat do pracy

Standardowe działanie, potwierdzam

Wiecie może czy w ABC ROL Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Adam Nowy wpis

Współczuję od razu każdemu kto będzie jak dicznienia z ABC ROL

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ABC ROL Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Małgosia

Czy w firmie jest duża rotacja pracowników ?

Robert
@Małgosia

Jest bardzo duża rotacja

Joanna

@Gutek, czy mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat warunków finansowych w ABC Rol? Z Twojego komentarza wynika, że premie przyznawane są według wyników, czy dobrze zrozumiałam? @....., czy mógłbyś doprecyzować swoją opinie? Dlaczego nie polecasz pracy w firmie ABC Rol? Wypowiadasz się na forum publicznym i największą wartość mają tutaj merytoryczne opinie, które są pomocne dla osób szukających zatrudnienia w firmie.

Gutek

Każdy dostaje tyle premii ile zarobił!!

Feliks

Czy jest jakiś powód tej sporadycznej aktywności?

Amatoros

i dobre premie za zrealizowane targety trzeba dodać :)

trzeba pracować, ale to chyba oczywiste, ze w pracy trzeba pracować; ludzie w porządku, świetna atmosfera, wynagrodzenie odpowiadające wynikom

Zatrudniłem sie na konkretnym stanowisku, przez miesiąc nawet obok mojego stanowiska nie zamiatałem, ponieważ kierownik powiedział, że najpierw musze sie uczyć na czym innym, po zapytaniu, dlaczego mam się uczyć na czymś, na co sie nie przyjąłem, jaki w tym sens, wzruszył ramionami. Atmosfera - OK, pracownicy - (usunięte przez administratora), na lepszych ludzi trafić nie można. Zaufanie u pracodawcy - kiepskie, dlatego odszedłem jeszcze przed podpisaniem umowy . Pozdro

marek0992

nie polecam najgorszemu wrogowi. (usunięte przez administratora)

ferdek
@marek0992