Opinie o Polpatron Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polpatron Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polpatron Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpatron Sp. z o.o. w Warszawa

prezes

zawsze jak czytam te wszystkie opinie na temat jakiegokolwiek pracodawcy to się tylko uśmiecham :) Ci wszyscy narzekający jedna rada, zabierzcie się do pracy to może wtedy przestaniecie wypisywać głupoty. Pozdrawiam

Bogdan
@zastepca prezesa

Skoro zauważyłeś, że równo co trzy miesiące pojawiają się nowe oferty pracy do tych samych działów, to rzeczywiście może to być bardzo zastanawiające. Może osoby zatrudniane na te stanowiska po prostu po pewnym czasie się nie sprawdzają albo same rezygnują? Napisz, jak Tobie się wydaje.

Jasiek

NIe polecam. Regionalni zwalniają z dnia na dzień bez uprzedzenia, potrafią to zrobić nad ranem przed wyjsciem z pracy, czyste chamstwo bo ludzie mają zobowiązania finansowe. Tak to jest jak są tylko zleceniowki a umowy o prace dają tylko tym z grupami zeby ciagnac kase z PFRON.

Kondon
@Jasiek

Też nie polecam tej firmy. Inspektor mniemanie mają o sobie bardzo wysokie . Nie dbaja o pracowników którzy wyzywają że jeszcze raz to zwolnię ! Wyzywanie, krzyki !!

Pracuję kilka miesięcy w centrali i jestem zadowolony. Praca biurowa i trochę tematów technicznych. Nie ma problemów z urlopami, można się dogadać. Pracodawca nie robi problemów.

A miałeś doświadczenie biurowe? Wymagają jakichś specjalnuch programów czy coś?

Zadowolony

Jestem pracownikiem tej firmy już ponad 5 lata jestem zadowolony wypłata jest na czas pani Ania z kadr zawsze pomocna polecam ;)

@pracodawca

Tak można oczywiście dostać zaświadczenie i nie na mynarskiej tylko Młynarskiej

Czy są szkolenia bezpłatne podnoszące kwalifikację proszę o odpowiedź Tomasz.

k Nowy wpis

W dziale handlowym są cykliczne szkolenia ze sprzedaży.

Wanda Nowy wpis
@k

Hejka, ja jestem ciekawa właśnie pracy jako przedstawiciel handlowy. I co do szkoleń w firmie, to oferują w ogłoszeniu cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych. I czy te szkolenia na start, to bycie na nich jest tak samo płatne jak praca, czy jest to czas darmowy?

Pracodawca Nowy wpis
@Wanda

Dzień dobry, szkolenia odbywają się w trakcie czasu pracy.

Czy młodszy przedstawiciel handlowy może po jakimś czasie awansować na etat normalnego przedstawiciela? Czytam ogłoszenie, ale w sumie nic o awansie nie ma napisane. Oferują wsparcie doświadczonego handlowca i nie wiem czy to tylko na początek czy przez cały okres zatrudnienia. Proszę dajcie tu znać.

k Nowy wpis

Tak, jak najbardziej jest ścieżka awansu. Najpierw współpracuje się z przedstawicielem bo trudno coś sprzedawać nie znając produktów itp.

zenek
@Zadowolony

Ja pracuje dopiero pół roku i jak na razie jest ok. Wiesz czy można na Mynarskiej dostać zaświadczenie o zarobkach?

Renata
@Zadowolony

Potwierdzam, pani Ania bardzo pomocna. Młodą fajna dziewczyna

@zenek

Kadry są w innej lokalizacji ale na Młynarskiej na pewno możesz odebrać.

@pracodawca

Tak można oczywiście dostać zaświadczenie i nie na mynarskiej tylko Młynarskiej

Na swojej stronie mają informacje ze szukają pracownika ochrony fizycznej. Z tego co zobaczyłem to praca w systemie zmianowym 12 lub 24 h. Można sobie wybrać jak się chce pracować czy to narzucają odgórnie? Weekendy też wchodzą w te zmiany?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polpatron Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik ochrony.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Czy na etat pracownika serwisu sprzątającego firma zatrudnia raczej kobiety czy facetów? W ogłoszeniu na stronie firmy piszą, że mile widziane jest orzeczenie o niepełnosprawności. A czy bez takiego orzeczenia też można dostać tu pracę? Na jaki dzień ustalone est wypłacanie pensji, przelewają ją na konto?

Jasiek

Staszek
@Jasiek

To samo robią inne firmy z tej branży.

Marzena
@Jasiek

I co, jak zwolnią tak z dnia na dzień to nie ma się jakiegoś okresu wypowiedzenia na tych zleceniowkach??

Olo
@Marzena

Widzialas kiedys wypowiedzenie na zleceniu?. Zapomnij. Wychodzisz nad ranem z pracy a typ dzwoni ze ci dziekuje i masz przyniesc rzeczy do firmy. (usunięte przez administratora)

Marzena
@Olo

A to ty miałeś taką sytuację ze ci tak powiedzieli "dziękuje"? Często są/były takie sytuacje w tej firmie że tak traktują pracowników?

Matti
@Olo

Ja w obecnej pracy mam 2 tygodnie okresu wypowiedzenia na zleceniówce.

Kondon

Krystyna

To może będziesz wiedział na ile czasu dają umowę po okresie próbnym skoro jesteś tu już parę miesięcy? I czy jakieś podwyżki dają wtedy? W ogóle dbają tu o rozwój pracowników? Jakieś szkolenia robią?

@Krystyna

Ja dostałem na rok, ale zakładam, że to, tak samo jak i kwestia zarobków, to temat indywidualny. Ogólnie nie jest to wielkie korpo więc można się dogadać. Co do szkoleń, ja miałem na początku pracy. a tak poza tym to nie wiem jakie szkolenia mieliby mi dawać. Zajmuje się dokumentami więc...

Bronisław

No to co jest podstawą do tego, że jedna osoba zarobki przykładowo 3500 brutto a druga 4500 brutto? Coś zapewne jest brane pod uwagę, tylko co i jak duże potrafią być różnice między osobami, które pracują na tym samym w sumie stanowisku?

@Bronisław

A tego to już nie wiem, kto ile zarabia. Różne rzeczy są brane pod uwagę na pewno zaangażowanie i czas pracy. Ale to jak w każdej firmie...

A miałeś doświadczenie biurowe? Wymagają jakichś specjalnuch programów czy coś?

Daniel

Wszystko ok, pracuję od około roku w dziale handlowym, atmosfera jest jak najbardziej pozytywna, współpraca z innymi działami bezproblemowa. Polecam

Natalia
@Daniel

Bardzo ciekawa treść co do atmosfery ???? Daniel serio??? Czy Ciebie prosili napisać to?? Co polecasz ? Dawaj konkrety

zack
@Daniel

Cześć, czy macie jakieś szkolenia? Produktowe, sprzedaż, czyy każdy robi co chce i wszystkiego musisz się zam nauczyć? pozdrawiam

Daniel
@zack

Na początku były szkolenia wewnętrzne ale teraz mamy z firmą zewnętrzną. Muszę przyznać, że w ostatnim czasie jest naprawdę dużo fajnych zmian.

Zbigniew

Pracuję w tej firmie od roku, jestem zadowolony z pomocy jaką dostaję od przełożonych. Płacą w terminie, co wcześniej w innych firmach było problemem. Polecam!

Jan
@Zbigniew

Potwierdzam, dobra atmosfera, łatwy kontakt z przełożonymi, wypłaty na czas

Jan Bolesław Kubicki

(usunięte przez administratora) firma, odsyłali mnie po miastach i ludziach a to oni źle wystawili faktury. Tylko jedna Pani z działu handlowego się zlitowała i mi pomogła załatwić sprawę.

@Jan Bolesław Kubicki

A to Ty miałeś prowadzić jakieś wyjaśnienia co do tych faktur? Firma wiedziała, że Ty się zajmujesz błędami innych? W ogóle to Ciebie obwiniali o te błędy? Super, że znalazła się w ogóle ta pomocna kobieta, a możesz napisać co konkretnie zrobiła?

Pracowałem w tej firmie odezwali się od razu po podpisaniu umowy z dnia na dzień kontakt się urwał sam musiałem dzwonić żeby się doczekać na pracę w końcu po 3 tygodniach dostałem miało być 24 a było 16 na 48 były też zmiany z dnia na dzień i się człowiek błąkał po mieście 8h bo niestety nie opłacało się wracać do domu po miesiącu dałem sobie spokój.Poszedłem do nowej pracy mam fajne osiedle 24 na 48 pospać 4h mogę więc raczej słabo koordynatorzy raczej mają wszystko w d

Zapytanie

Jak wygląda etap rekrutacji na pracownika ochrony ? Którego dnia miesiąca są wypłaty ?

Doris
@Zapytanie

Cześć wam, jestem ciekawa tej rekrutacji, bo tata chciałby podjąć pracę. Czy o pensji dla pracownika ochrony można rozmawiać podczas pierwszego etapu rekrutacji, czy powiedzą o wysokości pensji dopiero, jak wybiorą kandydata i złoża mu ofertę pracy? Jak zapyta od razu, aby wiedzieć, czy warto kontynuować rekrutację, to dostanie odpowiedź?

Jakie warunki pracy są w Polpatron Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Tyle w tym temacie

Nie polecam serdecznie firmy Polpatron Zwalniają z dnia na dzień... Pracowałem w tej firmie 5 lat... Tyle w temacie Liczy się grupa nie dobry pracownik ???? (usunięte przez administratora)

@Tyle w tym temacie

Znasz powody zwolnienia? Jaki będziesz miał okres wypowiedzenia u nich i czy będzie jakaś odprawa?

Tyle w tym temacie

Nie ma odprawy powodu nie ma żadnego tak jak napisałem 5 lat w firmie i z dnia na dzień wywalają ludzi zatrudniają ludzi z grupami i to się liczy nie dobry pracownik...

Czy bez orzeczenia można tu dostać pracę ?

Tak, firma zatrudnia też pracowników bez orzeczenia.

Pati

Cześć, mam pytanie i proszę o szczerą odpowiedź. Jak dobrze sprzedaje się produkt, czy praca idzie w miarę czy opornie? Bo po ostatniej firmie mam słabe doświadczenia i szukam czegoś, co da mi zarobić bez stresu 24 na dobę i frustracji, że znowu nie wyszło. Przyszłam tu, bo widziałam, że szukają przedstawicieli handlowych.

Czy bez orzeczenia można tu dostać pracę w ochronie ?

Renata

Pracueje w serwisie sprzatajacym i jestem zadowolona. Mam orzeczenie, firma zapewnia mi fajne dodatki. Ostatnio dostaliśmy bilety do teatru. Polecam.

Krzysztof N

Pracuje w tej firmie od 3 lat na stanowisku ochroniarza. Firma Polpatron zapewniła mi stabilność i wspiera doświadczeniem, co sprawia, że praca tutaj jest przyjemna. Polecam serdecznie.

@Krzysztof N

To dostałeś umowę o pracę na czas nieokreślony, skoro firma zapewniła Ci stabilność? W jaki sposób firma wspiera doświadczeniem? Organizowane są jakieś szkolenia, kursy? Dajcie znać, jak to wygląda, bo planuje złożyć tutaj CV...

Jestem zainteresowany podesłaniem firmie swojego CV na stanowisko Ochroniarza w biurowcu. Ogłoszenie jest dość zwięzłe, jest tylko info, że umowa jest na zlecenie. A pensja? Jakie stawki godzinowe? Przy dłuższej współpracy jest możliwość negocjacji umowy o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Polpatron Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polpatron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polpatron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polpatron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 20 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polpatron Sp. z o.o.
  • UL. MŁYNARSKA 48