Opinie o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verte Corporation Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verte Corporation Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verte Corporation Sp. z o.o. w Łomianki

Natalia Nowy wpis

@Jarowidzę, że masz dużą wiedzę na temat sytuacji w firmie. A jak wygląda ona obecnie? Czy w ciągu ostatnich miesięcy zaszły jakieś zmiany? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad dołączeniem do Verte Corporation Sp. z o.o.

jc1971 Nowy wpis
@Natalia

jarosław k. poszukiwany.Moze raczyłbyś odezwać się do kolegi któremu jesteś winny ok 5 tys za remont nowego biura w łomiankach.Nagle nie masz skrupułów tylko robisz głupa z kolegi .

Wykończenia Nowy wpis
@jc1971

Jesteś w gronie dziesiątek jak nie setek, których oszukali. Kolegów robią na szaro bo obcy nie chce nikt z nimi współpracować.

szukam jarka i rafała Nowy wpis
@jc1971

znalazłeś ?

Jaro

Poczekaj do lutego ;)

Zwolniony w lutym
@Jaro

W styczniu lub w lutym to z reguły zmieniają samochody a nie przyjmują do roboty ;)

Witam. Czy sytuacja w verte się zmieniła? Szukają może jakiś przedstawicieli?

moje moje

er no weź kolego nie p[rzysypiaj i spójrz dokładnie na datę jaka widnieje przy tym ogłoszeniu, przecież wyraźnie jest napisane że to jest rekrutacja z lipca... ale sprzed dwóch lat, nie wprowadzaj nikogo w błąd proszę

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Verte Corporation Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
MARCIN

Nie polecam tej firmy! Kupiliśmy 7 par drzwi za ponad 5 tys. Cena mija się z jakością. Po pół roku pod okleiną zaczęły robić się pęcherze. Reklamacji nie uznano. Czekaliśmy na odp ponad miesiąc czasu gdzie maks czas to 2 tyg w prawach konsumenta. Zero rzetelności ze str firmy. W Castoramie podobne za 200-300zł wiec skoro nie widać różniący to po co przepłacać

Firma
@MARCIN

Ale to nie ta firma - tu drzwi nie sprzedają!

Przemysław

Byłych przedstawicieli Verte zapraszam do kontaktu - poszukuje dobrego handlowca przemyslaw_kowalski_ph@wp.pl

Dalej kogoś szukają? sytuacja się polepszyla? Kasę płacą?

lolo

Ciekawa? Co miesiąc każdy się zastanawia czy wypłatę dostanie. Będzie coraz gorzej bo handlowców pozmieniali. Ciekawe że ciągle kogoś zwalniają a nie widzą winy w sobie. Rotacja większa niż w biedronce.

jaro

Jak tam sytuacja w verte? Po zeszłorocznych decyzjach chyba teraz ciężko jest

jaro

Jak tam sytuacja w verte? Po zeszłorocznych decyzjach chyba teraz ciężko jest

Drr

Janusz, napisz to samo za pół roku :)

Janusz

Jestem nowym pracownikiem jest ok. Wszytko co było zagwarantowane jest przyznane i wypłacone.

ano

Czy już była rekrutacja na nowe ogłoszenia?

rodos

No ciekawe jak się tam pracuje. Widziałam ogłoszenia na koordynatora do Verte

stary pracownik

chodzą słuchy, że wrócił stary/nowy dyrektor... jeśli to prawda to naprawdę źle świadczy o tej firmie i jej pomysłach....

fda

Drobne chłopaki to cieniasy , którym nie można zaufać. Zespół się rozpadł ale jak widać komuś jest to na rękę aby to wszystko rozwalić do końca. To że firma trać to jej sprawa bo to jej decyzje ,tylko dlaczego maja tracić na tym szarzy pracownicy. Także trzeba uciekać bo jak życie pokazało każdy kto "odszedł" to obie polepszył.

agham

W końcu i jemu cylinder zlicytują, wtedy i paprykarz szczeciński nie będzie smakował. Temu drugiemu się dziwimy bo jak widać z tego samego cylindra wypadł. Drobne chłopaki.

Wiedzyciel

Wiecie może gdzie tego prezesika Verte można znaleść poza biurem na Prostej, w którym ukrywa się jak szczur ? Winny jest mi kilkaset tysięcy. Muszę go znaleść poza tą norą (biurem).

Prezes
@Wiedzyciel

Witam, jeśli jestem coś winien jako osoba fizyczna lub jako spółka to bardzo proszę o postępowanie sądowe które by to wyjaśniło. Każdą inny "pseudo zarzut" odbieram jako oszczerstwo. I informuję że będę domagam się rekompensaty na cele społeczne. Jak wiemy z takich spraw te osoby są gołosłowne i nie mają żadnych argumentów. I nie są wstanie ponieś żadnych konsekwencji..... To przykre - są instytucje które pokazują i udowodniają fakty i nimi się kierujmy w ocenie. W dzisiejszych czasach ustalenie IP dla prokuratury nie stanowi problemu. Wszytkim życzę sukcesów zawodowych.

Prezes
@Wiedzyciel

Witam,najszybciej można mnie znaleść w sądzie jeśli tego typu oszczerstwa i pomówienia w dalszym ciągu będą się pojawiały. W tej chwili współpraca z prokuraturą układa się doskonale. Jestem już w posiadaniu paru wyroków w tego typu sprawach. Jeśli ktoś jest na Tyle odważny zapraszam, chętnie się spotkam w każdym miejscu...Ten portal ma służyć wymianie informacji o firmie. W tej chwili jest wyznacznikiem frustracji i hejtu najgorszego sortu części osób które nie dorosły do wyrażania jakiejkolwiek opinii.

ddddduuu

Kiedyś w tej firmie się pracowało świetnie, faktycznie wypłata była w ratach z premiami różnie ale ludzie jacy tam pracowali sprawiali że się chciało pracować. Ekipa była taka, z którą można było góry przenosić. Integracja mimo minimalnego budżetu zawsze była najwyższych lotów. Grupowe ice bucket challenge i inne niezapomniane chwile. Te chwile tworzyli ludzie. Teraz jest w tej firmie strach w terenie i ogólna chęć ucieczki. Powodzenia dla wszystkich tych co są i co byli.

gur
@ddddduuu

Szkoda tylko, że jedna osoba z tej wspomnianej super ekipy stała się(szkoda epitetów)

Mirek

2500 zl netto to ma byc dobra pensja??! Ludzie szanujcie sie!!! To jest kasa na przeżycie i ewentualne dalsze poszukiwania normalnej pracy. wyzysk i nic wiecej.

ano
@Mirek

Faktycznie wynagrodzenie raczej niskie. Z wcześniejszych postów wynika że każdy dla siebie wrogiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Verte Corporation Sp. z o.o. - Łomianki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Verte Corporation Sp. z o.o.