Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne

Świdnica

Opinie o Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne

admin 2015-08-10 13:30
Macie doświadczenie w pracy w firmie Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!
pracownik obozu pracy 2016-11-16 16:45
ja tej filmie pracuje kierownik ludzi traktuje jak bydło do pracy
0 2017-01-05 22:06
to prawda pracownik jest tam traktowany gorzej jak śmieć, nie starajcie się tam o prace wykorzystują dużo mało płacą
Fizjo 2017-03-07 16:06
Praca w tej firmie to czysta przyjemność. Atmosfera naprawde przyjemna, wykfalifikowana kadra i z każdym można sie w każdej kwestii dogadać. Kierownictwo dosłownie wymarzone i bezproblemowe. Płaca okej. Czysty profesjonalizm.
Kiiii 2017-04-12 19:36
SAME BZDURY !!! JAK MASZ 3 TYSIĄCE NA ŁAPĘ TO JEST OK PLACA TAM NAJNISZA KRAJOWA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU ŻEBY PODJĄĆ TAM PRACE :(((((
Beata 2017-04-29 13:19
Chcę się przyjąć do pracy w Marconi, czy ktoś może napisać czy pracujecie w soboty, jeżeli tak to czy są płacone 100%, oraz na jaki poziom wynagrodzenia można liczyć po ok 1 roku pracy. Będę wdzięczna za odpowiedź, dziękuję
Beata
Beata 2017-04-29 13:20
Beata
obóz pracy 2017-07-23 17:07
Beato szukaj lepszej pracy kierownik nie płaci na na godziny ja mam umowie 7 godzin pracy ,a pracuje 11 godzin pracy jestem
Zostaw swoją opinię o Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marconi Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne